Crash group manager erorr veriyo

Aixnos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.16.5
arkadaşlar ben sunucu açtım 5-7 arkadaşlarla oynamak için ama op olmayanlar blok kıramıyo bende essentials ve group manager indirdim ama ne yapmam lazım onların blok kırması sethome tpa msg gibi şeyleride görsün

KurtuPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Öncelile .yml uzantılı dosyası açmadıysan açmayı unutma. Örnek veriyorum deneme .yml diye açıyorsun
ve Essentials'dan yetkileri ayarlaya biliyorsun onlarıda unutma. Birsürü şey olduğu için onu arıyorum biraz bekletebilirim.

name: Deneme
permissions:
- ab.*
- '*'
- askyblock.island.go
- displayname.Deneme
- weight.199
prefixes:
- '&4Deneme &c':
priority: 1

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
arkadaşlar ben sunucu açtım 5-7 arkadaşlarla oynamak için ama op olmayanlar blok kıramıyo bende essentials ve group manager indirdim ama ne yapmam lazım onların blok kırması sethome tpa msg gibi şeyleride görsün
Merhaba, öncelikle sunucunuzda bulunan essentials ve groupmanager eklentilerini sunucunuzdan kaldırınız, daha sonra aşağıda verdiğim sürümlerini indirin, kurun.

GroupManager 1.16.5 Tıkla İndir
EssentialsX 1.16.5 Tıkla İndir
EssentialsX'in Zip dosyası içindekilerden sadece aşağıda ki ekran görüntüsünde mavi olarak belirtilenleri kurmanız yeterli olacktır.
1622479546326.png

Daha sonra sunucunuzu yeniden başlatın, eğer halen blok kırılmıyor ve/veya koyulmuyor ise EssentialsX Info - Permissions adresinden hangi yetkinin ne işe yaradığını görebilirsiniz, "/mangadd <grupadı>" şeklinde yeni bir grup oluşturabilir, "/mangaddp <grupadı> <permission>" şeklinde bir gruba özel yetki eklersiniz ve "/manuadd <oyuncuadı> <grupadı>" şeklinde oyuncuya rol verebilirsiniz. Bu gruba dahil tüm oyuncular ise sizin o gruba eklediğiniz tüm yetkilerden faydalanır.

Sevgi ve saygılarımızla...