Yardım Fifa 19 Xbox Online Oyun

gokhanb

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba ,

XBOX Fifa 19 u CD 'si aldım. Ancak online oyun oynamak istediğimde Game pass istiyor. Gamepass olmadan online oyun oynayamıyor muyum ?

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Xbox da online oynamak için kesinlikle almanız lazımdır sanırım ilk alım 6-7 Tl gibi bir şey ondan sonraki aylar 30 tl ye çıkıyordu

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Merhaba ,

XBOX Fifa 19 u CD 'si aldım. Ancak online oyun oynamak istediğimde Game pass istiyor. Gamepass olmadan online oyun oynayamıyor muyum ?
Merhabalar EA Games'in oyunlarını Çevrimiçi oynayabilmeniz için Xbox Live Gold'a sahip olmanız gerekmektedir. Oyununuz orjinalde olsa aynı PlayStation Plus mantığı ile ek abonelik gerektiriyor.
İyi Forumlar.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Merhaba ,

Xbox konsollarında oyunların Multiplayer modlarına erişmek için (Veya Overwatch gibi tamamen multiplayer oyunlarda oyunun tamamına erişebilmek için) Xbox Live Gold üyeliğine ihtiyacınız vardır. Ücretsiz multiplayer oyunlarda üyelik gerekmemektedir, ancak ücretli olan oyunlar Xbox Live Gold üyeliği gerektirmektedir.

Ayrıca Live Gold ile Gamepass ayrı üyeliklerdir.
Live Gold -
Xbox konsollarında online oyun oynayabilmek için zorunludur ancak her ay ücretsiz oyun verir. Bu oyunlar üyeliğiniz bitse bile hesabınıza işlendiği için her zaman sizin olur.
Gamepass - 100'den fazla oyuna tek bir abonelikle erişebileceğiniz oyun kiralama sistemi. Aboneliğiniz boyunca kütüphanedeki tüm oyunları oynayabilirsiniz ancak üyelik sonunda oyunlar kilitlenir.

Live Gold ve Gamepass üyeliğini aylık 45TL'ye tek paket içinde alabilirsiniz. Veya sizi ilgilendiren Live Gold üyeliğini aylık 30TL'ye alabilirsiniz. (45TLlik paket üyelikteki Gamepass PC'de de kullanılabilir - Xbox Live Ultimate Üyeliği)

Ekran görüntüsü 2021-06-19 105917.jpg

Ayrıca Live Gold, ücretli olan tüm multiplayer oyunlar için gereklidir. Herhangi bir firmanın dayatması ile alakalı değildir. Veya herhangi bir firmada olup, diğer firmanın oyunlarında olmaması gibi bir durum yoktur.

gokhanb

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler arkadşlar, bunu da öğrenmiş olduk :)