Minecraft Gezegeni

Güzel mi?

• Evet devam etsin

Kullanılan: 28 68.3%
  • Hayır çok iğrenÇ!

Kullanılan: 13 31.7%

• Kullanılan toplam oy
    41

ProJocuk77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Samsung GT-I8910 cihazımdan tapatalk kullanılarak evden gönderdim
yazarken sen gönderdin benimki ayrı yerde oldu[DOUBLEPOST=1398373863,1398373798][/DOUBLEPOST]mesaj kasmak istediğimi düşünenler vardır bana özel mesaj at orda konuşalım

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Samsung GT-I8910 cihazımdan tapatalk kullanılarak evden gönderdim
yazarken sen gönderdin benimki ayrı yerde oldu[DOUBLEPOST=1398373863,1398373798][/DOUBLEPOST]mesaj kasmak istediğimi düşünenler vardır bana özel mesaj at orda konuşalım
Yöneticiler Özel Mesajları Okuyabiliyor! Forumda Kavga Çıkarma Evladım.

Discovery Cihazımdan Gönderdim Lo!

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ban Yiyecen aklın başına gelecek!

Discovery Cihazımdan Gönderdim Lo!

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
BÖLÜM XVI DÜNYA'NIN KURTULUŞU

Özgür'ün öldüğünü gören abisi ve ailesi gerçekten çok üzülmüştü bu sırada Steve, Brine ile savaşmaya devam ediyordu Brine ona alev topları yolluyordu steve ise bunlardan ustaca kaçıyor ve yanında taşıdığı demir kalkanla geri püskürtüyordu bu sırada NATO tankları Brine'nin ordusunun %90 lık kısmını yok etmişti Hb geri kalan %10 u yanına çağırmıştı ve Steve'yi öldürmek için ek güç olarak kullanıyordu ama stve iyi direniydu NATO askerleri Brine kurşun yağdırıyordu ama nafile Steve "hiçbir etkisi yok!" diye bağırdı onu sadece yakın savaşta öldürebilirim dedi "Brine sırıtarak Steve'nin kalbine kılıcını sapladı ve kalbini çekti Steve yere düştü kanlar içinde "senii iben öldüremesem de başkasıı....." dedi ama cümlesini tamamlamadan öldü. Brine onun kafasını kopardı ve "seni sergileyeceğim pis sülün beni iyi zorladın." dedi ve güldü hunharca güldü:
ama birden irkildi çünkü kafasına bir mermi yemişti etki etmemiş de olsa onu yapan kişiyi öldüreceğini söyledi ve arkasını döndüğünde bir adam gördü adam elinde Steve'nin kılıcını tutuyordu Brine'nin üstüne atladı Brine ona vurdu yarım saat savaştıktan sonra en büyük alev topunu oluşturdu ve adama fırlattı adamın ortasında bir delik açılmıştı ama "hıh seni de alacğım pislik" diye bağırdı ve kılıcını Brine'nin kalbine sapladı Brine önce şaşırdı sonra acı ile bağırdı gözleri renk değiştiriyordu artık kırmızıydılar sonra Brine birden bire yere düştü artık nefes almıyordu onun ölümüyle tüm canavarları da ölmüştü onu öldüren adam ise orada yere yığıldı. Steve'nin fedakarlıkları tüm evreni kurtarmıştı bir süre sonra Dünyaya farklı gezegenlerden tebrik mesajşarı gelmeye başlamıştı bu yeni UZAY ÇAĞINI başlattı ve evrene barış yayıldı bu Barış ve huzurun öncüsü olan Steve ise evren genelinin kahramanı oldu pek çok gezegene ve tabii ki MİNECRAFT gezegenine heykelleri yapıldı.

KİTAP KAHRAMANLARI NE YAPTI?

3 Kurucu (özgür öldü ya 3 kişi kaldılar ) : Köye yerleşip No Creeper köyün yeniden büyümesini sağladılar
Sarı Bücür: Steve dünyaya döndükten sonra ortadan kayboldu
Muhtar: Elmas Krallığını Elmas Cumhuriyetine çevirmek için direniş örgütledi ve başarılı oldu o artık bir Cumhur Başkanı seçimleri açık ara farkla kazandı
Özgür'ün kardeşi: Özgür öldükten sonra ailesi ile birlikte Bursa'ya taşındı

SON

Kesintisiz okumak için: http://mineciyim.tr.gg/Minecraft-Gezegeni-.htm

Son düzenleme:

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hunharca gülen brine :D iyi güzel #

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Midoss

Bay Boş