Minecraft Gezegeni

Güzel mi?

• Evet devam etsin

Kullanılan: 28 68.3%
  • Hayır çok iğrenÇ!

Kullanılan: 13 31.7%

• Kullanılan toplam oy
    41

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
BÖLÜM XIV MEMLEKETE DÖNÜŞ

Memleketine döndüğünü galata kulesinden anladı Özgür işte Kapalı çarşı de oradaydı Topkapı oradaydı kısaca her şey oradaydı burası diğer yerlere göre daha sağlamdı ve tarihi eserlerde hiçbir şey yoktu sadece gökdelenler biraz yıkılmıştı o kadar ama hayat belirtisi de göstermiyordu Özgür korktu yoksa ailesi.... hayır bunu düşünmek bile istemiyordu steve ne düşündüğünü anlamıştı ve içinden "onu sakinleştirmem gerek" dedi ve onu avuttu özgür bir anda bir şey gördü bir alan insanlar vardı ve zombilerle savaşıyorlardı Steve helikopterden atlayıp zombileri gebertti ve beraber Özgür'ün ailesini aradılar Özgürün abisi bu arada nöbet tutacaktı Özgür ailesini bulunca çok sevindi bu arada saat 19:00 olmuştu haberleri açtılar Özgür Steve için tercüme ediyordu çünkü Steve'nin Türkçesi iyi değildi habere göre Türkiye zombilere direnen son ülkeydi ve şimdilik hiçbir şehir düşmemişti hatta Ankara kurtulmuştu bile bunu Öğrenen Hb öfkeyle Ankaraya hücüma geçti bunu uydudan öğrenen Amerika tüm dünyaya bildirdi zaten bu arada tüm Hb güçleri ankaraya yönelmişti Tüm dünya ulusları orada bir güç kurdu esas savaş şimdi başlayacaktı.......

Bölüm XV Son Kavga (son bölüm değil)

En sonunda Hb önderliğindeki yaratık ordusu Dünya Ordusu ile karşılaştı İnsanların yıkıcı silahları İskeletlerin oklarına karşı iyi işliyordu ama Creeper adındaki o sürüngenler.... Onlar en teklikelilerdi bunun üzerine özgür Atakule'ye çııkötı ve keskin nişancı olarak creeperları öldürmeye başladı kısa bir süre sonra tüm keskin nişancılar Atakuledeydi oradan zombileri yeniden doğduklarına pişman ediyorlardı En sonunda brinenin ordusu Steve'ye dayanamayınca Brine Herkesi felç edecek bir büyü yaptı gözleri parlıyordu bu Ender Dragon kanın yan etkisi değildi hayır bu onun uyandığının göstergesiydi "Brinenin gerçek gücü" bunu çok nadir kullanırdı ve genelde kullandığında insanlar(ya da uzaylılar) sağ kalmazdı hiç kalan olmamıştı. Artık sadece aklından geçirerek büyü yapabiliyordu gözlere bile bakması gerekmiyordu ama Steve asla cesaretinden kaybetmedi ve Brine ona "hahahaha pis insan hala cesursun ama bu gün öleceksin cesur dostum seni tebrik etmeliyim beni zorladın sana gerçek gücümü göstereceğimi düşünmezdim bile ama umutlanma önceki gücüm bunun binde biri bile değildi" dedi ve Steveye vurdu steve birden dünyayı dolaştı ve yere yapıştı ağır yaralanmıştı bayıldı Brine onu öldürmek için boğazını tuttu "hayatınla vedalaş mahluk" dedi ve boynunu kırmak için drbe indirdi ama eline kurşun gelmişti etki etmemişti ama STeve'yi öldürmesini de engellemişti Özgür yapmıştı bunu bir anda ilgisini özgür çekti ona bir ateş topu attı ve Özgür orada hayatını kaybetti.....

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Güzel gerçekten devam.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Final, bölümünü yazıyorum zaten de sınavdan zaman yok :emin: o birikiyor yakinda buraya yazacağım son yazısını görünce bir daha horlamayın :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Final, bölümünü yazıyorum zaten de sınavdan zaman yok :emin: o birikiyor yakinda buraya yazacağım son yazısını görünce bir daha horlamayın :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
son bölümünü sabırsızlıkla bekliyorum.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hadi yazzzzz :D

(Bonimax hesabım kapandı bu hesapla giriyorum)

ProJocuk77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son bölümü okudum ve bayıldım

(Samsung GT-I8910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak evimden gönderildi)