Emrah4434 Hunger Games V2.0[1.7.2] Plugin Paketi[Güncelleme V3.0]

Hub server paketini güncellensin mi/Minigames paketi yapıyım mı/Bungeecord paketini paylasıyım mı?

• Kullanılan toplam oy
    183

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paket 1.7.2 oldumu bide skyblock ne zmn yapıcan

Sent from my iPhone using Tapatalk
Paket zaten 1.7.2 ama thebukkitgames eski surum ama 1.7.2 de sorunsuz calisiyor thebukkitgamesi yakinda 1.7.2 yapacam.

Skyblock yapacagim yakinda.

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

zWaR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş senin hazır bungeecord paketinin linkini verebilirmisin

EmreAwesome

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abi bunu serverimizin içinemi atıyoruz yoksa direkt olarak çıkarıp çalıştırıyormuyuz ?

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
bir şey soracağım. Survival Games 1.7.2'de sorun çıkarıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey soracağım. Survival Games 1.7.2'de sorun çıkarıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Bu hunger games survival games degil sorunu yazarsaniz belki cozebiliriz.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Bu hunger games survival games degil sorunu yazarsaniz belki cozebiliriz.

Ben Survival Games'i sordum zaten. Survival Games 1.7.2'de çok sorun çıkartıyor. BukkitGames kullanmak istemiyorum çünkü 1 sunucuyu full ona ayırmak gerekiyor.

EmreAwesome

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@emrah4434 Abi ben bu pluginleri yükledim serverime sorunsuz çalışıyor. Ancak world dosyasının ismini değiştirmesem ormanda yada çölde başlatıyor ama world dosyasının ismini hunger yapıyorum haritayı çalıştırıyor. Lutfen bunun bir çözümünü bul yani dosyanın ismi world olacak ve çalışacak çünkü world olmayınca groupmanagerde sorun çıkıyor kitleri oyuncular aramıyor. Lütfen Yardım Et Emrah Abi !!!

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@EmreAwesome Bak Arkadaşım. Beni iyi Dinle.
BukkitGames.jar ın Oluşturduğu The BukkitGames İsimli Dosyaya Gireceksin. Dosyanın İçinde world.yml var onun ismini deiştirisen plugin bozulur zaten. O dosyayı Hiç Ellemiyiyeceksin. world.yml dosyasının içine girip attığın dünyaların isimlerini yazıcaksın bu kadar.
Anlamadığım şey şu world.yml dosyasının ismini nasıl değiştiriyosun hunger yapıyosun eğer öyle yapsan bukkitgames yeni dosya oluşturur ötekini iptal eder.

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@emrah4434 Abi ben bu pluginleri yükledim serverime sorunsuz çalışıyor. Ancak world dosyasının ismini değiştirmesem ormanda yada çölde başlatıyor ama world dosyasının ismini hunger yapıyorum haritayı çalıştırıyor. Lutfen bunun bir çözümünü bul yani dosyanın ismi world olacak ve çalışacak çünkü world olmayınca groupmanagerde sorun çıkıyor kitleri oyuncular aramıyor. Lütfen Yardım Et Emrah Abi !!!
Bak bukkitgames world dosyasına gir oradan adlarını değiştir hunger yazıyordur world yap adını.

EmreAwesome

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bak bukkitgames world dosyasına gir oradan adlarını değiştir hunger yazıyordur world yap adını.
yaptım abi değişmiyor. Yada sen bana direkt başka bir dünya isminde group manager'ı ayarlamayı.[DOUBLEPOST=1404581911,1404581846][/DOUBLEPOST]
@EmreAwesome Bak Arkadaşım. Beni iyi Dinle.
BukkitGames.jar ın Oluşturduğu The BukkitGames İsimli Dosyaya Gireceksin. Dosyanın İçinde world.yml var onun ismini deiştirisen plugin bozulur zaten. O dosyayı Hiç Ellemiyiyeceksin. world.yml dosyasının içine girip attığın dünyaların isimlerini yazıcaksın bu kadar.
Anlamadığım şey şu world.yml dosyasının ismini nasıl değiştiriyosun hunger yapıyosun eğer öyle yapsan bukkitgames yeni dosya oluşturur ötekini iptal eder.
Sen beni anlamadın abi :D world.yml dosyasını değiştirmiyorum The Bukkit Games pluginin içine attığım haritanın ismini değiştiriyorum yani world yerine hunger yapıyorum harita ancak öyle geliyor.

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
world1 world2 world3 olarak yap.
normal world olarak yaparsan tabi karışır :D

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaptım abi değişmiyor. Yada sen bana direkt başka bir dünya isminde group manager'ı ayarlamayı.[DOUBLEPOST=1404581911,1404581846][/DOUBLEPOST]
Sen beni anlamadın abi :D world.yml dosyasını değiştirmiyorum The Bukkit Games pluginin içine attığım haritanın ismini değiştiriyorum yani world yerine hunger yapıyorum harita ancak öyle geliyor.
Normal world yapma bence büssürü sorun oluyor grupmanagerde bir özellik vardı bütün dünyalar için aynı dosyada perm veriyorduk ama hatırlamıyorum.
Permissionex kullan bence.

WindArmy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emraha PermissionsEx i Ben Tavsiye Ettim Ve Kendisi De Gördü Ne Kadar İyi Ve Kolay Kullanımı Olduğunu :)
Bencede GroupManager'ı Bırakıp PermissionsEx e Geçmelesisin Eğer Link İstiyorsan Tanıtım Linkimi + İndirme Linkini Aşşağıdan Yazacağım...
PermissionsEx Rehber

Son düzenleme: