Beyninizi kullanmayı unuttuğunuz anlar .s.s (Başlık DH'den alıntıdır)

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmmm ölmüşler gideyim bari

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bikere klozette tuvaletimi yaparken erkeklik organımı aşağı indirmeyi unutmuşum dalmışım baktım donuma işiom hemen çektim :SA:sD:D:ssD: (donumu aşağı indirdim anlarsınız ayakta yapacak halim yok ^_^) bide Allah'tan az geldi donuma :D

AOE III oynarken trading post kurmuştum en uzaktaydı asker üretiodum odunum azdı (fransızdım Daha çok ucuz ve karlı diye) ordan et geliodu orda bekliodum menü açıktı tren gelirken telaştan kazayla xp yi seçtim asker üretmek için yine bekledim :D

Gta Sa da mta da C.I.T serverinde oynuodum paraşütüm vardı LS daki gökdeleni bilirsiniz paraşüt almıştım oyunda paraşütte pahalıydı en dibe gelmiştim "dur burası altta gökdelenin 2.katı var orasıda biraz daha önde *anlayan anladı* direk oraya düşerim " dedim arkaya bastığımda karakterim biraz öne yürüo ya dedim o anda düştü paraşüt tuşuna bastım açarken öldü adam :D (cj değildim) daha mantıklı yoluda vardı :D

utorrentten torrent oyun indiriodum arkadaş tw den kurcaktı tamda ben de o anda torrenti sildim 2 buçuk saate inmişti :D (internetim 87 kps ta indirior lanet olsun :D )

bluera

Fiercely unapologetic.
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Uyuyordum. Sonra normal bir sekilde kalktim fakat bi baktim annem konusuyor. Dedim anne ne oldu dediki oglum bide kufurmu edecektin bana?? demesinmi. Olayi bi anlatti "Oglum gece ustunu ortim derken altindaki yorgani aldim. Sende kizdin sonra uyanip dedin ki ben senin taa ******" denemsinmi :D:DD:D bu yasima geldim hala uykudan bazen kalkip ortalikta sacma sapan seyler yapiyorum :D

McLorens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uyuyordum. Sonra normal bir sekilde kalktim fakat bi baktim annem konusuyor. Dedim anne ne oldu dediki oglum bide kufurmu edecektin bana?? demesinmi. Olayi bi anlatti "Oglum gece ustunu ortim derken altindaki yorgani aldim. Sende kizdin sonra uyanip dedin ki ben senin taa ******" denemsinmi :D:DD:D bu yasima geldim hala uykudan bazen kalkip ortalikta sacma sapan seyler yapiyorum :D
Aynen banada öyle olmuş anneme sövmüşüm üstümü kapatmaya çalışırken sonra 1-2 gün trip attı :D

Evantorz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
C*ack yapmayı unutup c*ack dosyasını silmek :D
22Gigabyte'lık watch dogs'u shift+delete ile silmek :D

Vretil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evden çıkarken çorapla çıkmıştım :D
Profil resmimi çizmeyi deneyince omuzları yerine 62 den davşan çizmiştim
Minecraft oynarken örümcekle ilişkiye girmeye çalışmıştım.
Bi keresinde aşağı atlarsam ölürmüyüm demiştim aşağı atlamıştım hiçbir şey olmamıştı :D
Bi ara dolaptan yoğurt çıkartıp ne yaptığımı unutup 5 dakika bekleyince sinirlenip yoğurdu tekrar yerine koymuştum :D

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Küçükken sokakta maç yapardık. Ben bir keresinde yardıra yardıra hücuma kalkmışım, sonra göğe baktım. Derken bir taşa takıldım ve düştüm. Ama uyanıklık edip penaltıyı almıştım :)

M

MUHDE

Ziyaretçi
DH Bkz: Dash hopes 3 şimdi stepmania oynamayan anlamaz onun için video atayım direk :(

Bu dash hopes 2 olduğu için daha kolay.

gunlad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okula giderken gözlüğümü almayı unutmuştum