Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende sunucuya yardıma katıldım gercekten cok eylenceli ve ıyı bırseyler cıkacagı kesın hepimiz bekliyoruz :D

RememberMe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamda yazın adam akıllı sunucu buldum sonunda dedim derken 17sinde açıldığını gördum sansa 16 sında 1 haftalık tatile çıkıyorum :( şanşa bak

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merak etme sunucu 1 hafta acık kalmıyacak :D
Tatılini guzelce yap nasıl olsa yaz sızın server herzaman acık olucak :p

FceddyTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ellerinize Saglık güzel oluyor gibi bana sorarsanız ekibinizden bazıları wynnncrafta bakmalılar gözlerinde birazcık canlandırsınlar pl olarakda harika bir server umarım dedigmi dikkate alırısnız

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Epey MMORPG tecrübemiz var. Genede bir göz atarız. Öneri için teşekkürler.

Son düzenleme:

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ellerinize Saglık güzel oluyor gibi bana sorarsanız ekibinizden bazıları wynnncrafta bakmalılar gözlerinde birazcık canlandırsınlar pl olarakda harika bir server umarım dedigmi dikkate alırısnız
Epey wynncraft oynamışlığım var zaten :) Yapacağımız sunucuyu wynncraftan daha kapsamlı olacak şekilde geliştiriyoruz. Şuanda beta bile değilken çeşit olarak daha çok içeriğimizin olduğunu düşünüyorum. tabii ki daha sistemi tam olarak oturtmak için yapmamız gereken çok şey var.

Son düzenleme:

Knudarr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bazı Bu Bölümden Olan Serverler Bilgileri Alıp Bunu kötüye kullanıyor. Benim bu serverde güvenle oynamamı garantileyebilirmisiniz ? Yani Yönetimi ve Oyuncuları güvenilir bir server mi ? Çünkü ilk kez bir minecraft rpg serverinde oynucam ve güvenilir olmasını istiyorum.

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bazı Bu Bölümden Olan Serverler Bilgileri Alıp Bunu kötüye kullanıyor. Benim bu serverde güvenle oynamamı garantileyebilirmisiniz ? Yani Yönetimi ve Oyuncuları güvenilir bir server mi ? Çünkü ilk kez bir minecraft rpg serverinde oynucam ve güvenilir olmasını istiyorum.
Yönetim kadrosu açısından güvenilir olduğunu söyleyebilirim. Lakin oyuncuların tamamını tabikide kontrol altında tutamayız. Ama elimizden geldiğince sunucuda adaletli olamaya çalışacağımıza inanabilirsin.

Son düzenleme:

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Kişisel bilgilerini istememişler ki, altı üstü hobilerini, oyun tecrübelerini yazacaksın. Bunun sebebi de yazı üslubu açısından ilgili kişinin olgunluğunun test edilmesi, ileride sunucuya zarar verebilecek kişilerin en başından elenmesi.

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kişisel bilgilerini istememişler ki, altı üstü hobilerini, oyun tecrübelerini yazacaksın. Bunun sebebi de yazı üslubu açısından ilgili kişinin olgunluğunun test edilmesi, ileride sunucuya zarar verebilecek kişilerin en başından elenmesi.
Başvuru hakkındaysa tabii ki kişisel bilgi olarak gördüğün şeyleri paylaşmayabilirsin. Zaten senden istediğimiz bilgi kişisel bir bilgi değil.

uzdo23

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aklıma bir kaç şey takıldı mob lardan illa ki item düşecektir birçok MMORPG de böyledir çünkü. Item düşerse bir başkası gelip bu itemları alabilecek mi ya da bir mobu keserken başka birisi gelip son vuruş yaptı düşen eşyalar kime gidicek?

CrazyTigerBoyTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
3 sene world of warcraft oynadım aynı onun gibi olucak ama mükemmel olucağından eminim lütfen en yakın zamanda açın :)

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aklıma bir kaç şey takıldı mob lardan illa ki item düşecektir birçok MMORPG de böyledir çünkü. Item düşerse bir başkası gelip bu itemları alabilecek mi ya da bir mobu keserken başka birisi gelip son vuruş yaptı düşen eşyalar kime gidicek?
Şöyle bir sistem mevcut, yere düşen item yaratığı öldürene kitleniyor, yani yerde görünüyor ancak 1 dakika boyunca sizden başkası o eşyayı alamayacak. :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Şöyle bir sistem mevcut, yere düşen item yaratığı öldürene kitleniyor, yani yerde görünüyor ancak 1 dakika boyunca sizden başkası o eşyayı alamayacak. :)
Abi o skriptse bana versene yav benim swde çok işime yarar :D