bu entity 303ü ne tam çözemedim

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Oyunun kendine has bir özelliklerinden biri ve bazı abilerin hayal gücüne gerçek sanan koyunlar olduğu sürece siz Minecraft'a asla giremezsiniz, saçmalıklara inanmaya devam edersiniz. Yılanın başı küçükken ezilir derler. Aynende böyle yapılmalı, ama neye yarar, bu ergen nüfusunu da engelleyemezsin ki... Varsa vardır Entity 303. Öyle bir abartıyorsunuz ki şunu, sanki ekranınızdan çıkıp sizi öldürecek sanıyorsunuz. Vallaha yazık. Çok film izliyorsunuz.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir şey eklenmeyecek sadece palavra oyuncuları oyundan soğutmak için söylenmiş bir şey, böyle bir şey olsa ilk Mojang'dan duyulurdu zaten merak etmeyin.

yigit336

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler bn biraz huzursuz oldum :/ açıkçası bugün bir survival serverda oynuyorken evimin bir kısmı aniden patladı.creeper diyip geçiştirdim.entity yi daha önce duymuştum ama hiç araştırmamıştım.acaba o mu :olgun::D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
beyler bn biraz huzursuz oldum :/ açıkçası bugün bir survival serverda oynuyorken evimin bir kısmı aniden patladı.creeper diyip geçiştirdim.entity yi daha önce duymuştum ama hiç araştırmamıştım.acaba o mu :olgun::D
Entity 303 oyunda olmayan sadece 2015'te eklenileceği söylenilen fakat Mojang'ın asla eklemeyeceği olan bir şeydir.

yigit336

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Entity 303 oyunda olmayan sadece 2015'te eklenileceği söylenilen fakat Mojang'ın asla eklemeyeceği olan bir şeydir.
Bencede Eğer Bu Bir Virüs Falan Değilse Mojang'ın Asla Eklemeyeceği Bişeydir.Çünkü Eğer bir şey Ekliceklerse Giderler Ünlenmiş Herobrine'yi Eklerler.Ünü Az Olan "entity_303" diye Yeni Çıkmış Birşeyi Eklemezler

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
zaten öle bir şey yok. alakalı ve ayrıntılı olan tüm yazılar creepypasta wiki de creepypasta korkunç olan internet geyikleridir örnek olarak jeffthekiller verilebilir. ve ayrıntılı yazılar bunlarla alkalı şeylerin toplandığı yerde gerçek olma ihtimali oldukça küçük üstelik kendini belli etmez böyle biri ben entity 303 diye bağırmamışdır oyunda oluşan bir bugdan ben böle bir şey yapsam ya diyip uydurmuşdur biri insanları oyundan soğutuyordur (üstelik bunları single world de yapmak için open to lan için yapılan sistemi kırıp (1.3 de eklenen bir sistemdir bahsedeceğim okumak zorunda değilsiniz ancak okursanız daha iyi anlarsınız(1.3 de mapler küçük bir servera yapılmaya başlandı open to lan ı açtığımızda yerel alandaki insanlara sunucunun kapısın açmış oluyordunuz sadece. işte biri bu sistemi kırarak çaktırmadan mapinize entitiy 303 ismiyle girebilir birde üstüne adını gizleyerek MAKEAWISH! yaza bilir chatinize ve haliyle kuyruğunuzu poponuza kıstırıp kaçmanız dileğiyle sizin buildlerinizi yerle bir edebilir hertarafa tnt patlamaları indire bilir ve siz onu görmeyin diye görünmezlik kullana bilir olabilen şeyler bunlar.) ancak kimse hayatını buna harcamaz bence herobrine da saçma bir geyikti sadece insanları oyundan soğutmak için ve mojangın para kaybı yaşaması için çıkan duvarlardı bunlar ve mojang hepsini yıktı geçti eminim yakında başka bir saçmalık çıkar ve sizi oyunu bırakmaya teşvik eder kaybeden ise onlar biz değil biz bilgisayarı kapatıp başka bir şeye bakabiliriz ancak onlar sadecebaşka kurban arar umarım fikrimi dikkate alırsınız iyi forumlar elmasınız bol olsun :)

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence entity 303 ile herobirenenin kapışma animasyonunu yapmalılar

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Şahsen böyle bir şey olsa çok iyi olur oyuna hareket gelir, madene in evler saraylar yap vs vs bir süre sonra insan bıkıyor :/

SkyHunterRs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ulan markus persona notcha bıle tweet attırmak zorunda bıraktırdınız 1. herobrine 2. bu hadi bakalım maraton başlasın şimdi bazı çocuklerda internete creepy pasta yazıp annelerinin yanından ayrılamıyacaklar

PlayerFurkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2015de kendisini belli etcekmiş Bay entity_303.Şu an tamamen herobrine'nı ortadan kaldırdıgı söyleniyor.Şu an yaptıgı bazı rastgele yapıtları söyliyeyim.

1-Huş ağacının bir parçası meşe odunu olabiliyor.
2-Altta ''MAKEAWISH'' yazısı çıkabiliyor.
3-Eviniz birden yanabiliyor.
4-Minecraftın birden hata verebiliyor.
5-Rastgele TNT Patlamaları.
6-Piramit şeklinde çimen dizilimi.
7-Şu an kendi skini olmadıgı için sizin skininize giriyor.
8-Herobrine gibi korkak değil.
herobrine gibi korkak değil ondan daha korkak ona yaklaşınca oyun crash veriyomuş
EDİT= biraz daha araştırdım adamlar Cobra High Desert Militia diye bir grup bile kurmuş?

Son düzenleme:

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0