Lozan Barış Antlaşması Bitiyor!

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
24 Temmuz 1923 tarihi ile imzalanmış olan Lozan Barış antlaşmasının süresi 100 yıl ve 24 Temmuz 2023 tarihinde süresi bitiyor. Bununla birlikte bir savaş için gerekli bir kaç koşul sağlanmış oluyor. Kimisi için gelecekte kötü şeyler bizi bekliyor. Sizin düşünceleriniz neler ?
Bence 3. Dünya savaşı yaklaşıyor.
Lozan Barış Antlaşması hakkında daha fazla bilgi için;
http://www.lozanantlasmasi.com/lozan-antlasmasi.html
http://tr.wikipedia.org/wiki/Lozan_Antlaşması

En iyi cevaplar
0
birisinin kıyamet alemetleri bunlar kuranda geçiyor demesini bekliyorum :olgun:

mine.master

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanki şu anda savaşmak istiyolar da lozan engel oluyo. Merak etme savaş çıkacak da lozan dan falan değil. Saldırsalar şimdi saldırırlar.

Tapatalk ile Kamyon Kasasına Davar Yüklerken Gönderildi

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sanki şu anda savaşmak istiyolar da lozan engel oluyo. Merak etme savaş çıkacak da lozan dan falan değil. Saldırsalar şimdi saldırırlar.

Tapatalk ile Kamyon Kasasına Davar Yüklerken Gönderildi
Bir bakıma engel oluyor az da olsa. Ama yediğini gibi saldırmak isteyen saldırır.[DOUBLEPOST=1407961493,1407961397][/DOUBLEPOST]
birçok tatlı su müslümanları karşılaştım o yüzden .s
Benim de dini görüşlerimi farklı. Ama bunu konuşmanın ne yeri ne zaman sanırım. :)

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kıyametin alametleri
+
Korkmayın arkadaşlar bizim kendi savaş uçağı ve tankımız. israil ordusundan 10 kat daha güçlü ordumuz. f16 nın geliştirilmiş sürümü(f16 israil yapımı bir uçak) ve en önemliside Allah'ımız var!

Son düzenleme:
En iyi cevaplar
0
Bir bakıma engel oluyor az da olsa. Ama yediğini gibi saldırmak isteyen saldırır.[DOUBLEPOST=1407961493,1407961397][/DOUBLEPOST]
Benim de dini görüşlerimi farklı. Ama bunu konuşmanın ne yeri ne zaman sanırım. :)
benimgibi düşünen biri adamsın :)

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kıyametin alametleri
+
Korkmayın arkadaşlar bizim kendi savaş uçağı ve tankımız. israil ordusundan 10 kat daha güçlü ordumuz. f16 nın geliştirilmiş sürümü(f16 israil yapımı bir uçak) ve en önemliside Allah'ımız var!
Kusura bakma ama teknoloji ve sermaye bakımından İsrail'in kat ve kat aşağısındayız. Nükleer silahlardan bahsetmiyorum bile. Dua savaş zamanında pek işe yaramayacak bence. :)
benimgibi düşünen biri adamsın :)
Senin gibi düşünen birçok insan var. :) Sadece biraz daha "hoşgörü" lazım.[DOUBLEPOST=1407962800,1407962684][/DOUBLEPOST]
Korkmana gerek yok kardeşim :)
Korkmuyorum :) Sadece endişe duyuyorum dünyada barış içinde yaşamak varken neden savaş olsun ki. :(
İsrail'in arkasında Amerika var. Ama eğer ki belgesel izliyorsanız Amerika'nın da bitmek bilmeyen bir borcu var. Amerika'nın arkasında'da Avrupa var. Yani; gg wp
o işler biraz karışık sanki ? :)