Son Oyuncu Network | Yeni: ŞİFRE GİRİŞ EKRANI, GRAVITY, Sky Wars v2, Anti-Makro Anti-Hile, Client ve Mod düzenlemeleri

61Razz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lol (Dünyanın en gereksiz yorumu)(Düzenlendi)

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@DonduranAtes Senden tek istediğim okullar açılmadan 1-2 hafta önce bitirmen yeni Guncraft pluginini. Okullar başladığında hafta içi bilgisayara geçemeyeceğim bu yüzden en azından okullar açılmadan açılsın. Şimdi bile dershane başladığı için sanki okula gider gibi dershaneye gitmek zorundayım ve baya zamanımı götürüyor. Zor bir şey olduğunu anlıyorum ve seni zorlamıyorum ama lütfen biraz çabuk ol.

KaaNUmaY

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok tanınmamış web sitelerinde böyle uyarılar vermesi doğal. Ama bana göre zaten Norton çok kalitesiz bir virüs tarayıcısı kişisel düşüncem bu yönde. Her birşeyi tehtid olarak algılıyor oldu olacak system32 yide silsinde kurtulalım :D

DevilVex

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

JohnJ

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Creativede 10 tane kaanumay kafası var beyler beleşe dağıtılır :D Konu güzel hazırlanmış bu arada :p

warman11111

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rush ta biraz sıkıntı var açıkçası bi süre geçtikten sonra bir lag giriyor ve oyundan atıyor sadece bende değil yoksa burada bir yazı yazmadım oyun kendini kapatıyor ve heba oluyor uğraş emek yok oluyor bazı oyuncular sık oluyo bazısında az ki gıcık bir durum lvl 3 bir yayı kaybettim bundan dolayı

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Rush ta biraz sıkıntı var açıkçası bi süre geçtikten sonra bir lag giriyor ve oyundan atıyor sadece bende değil yoksa burada bir yazı yazmadım oyun kendini kapatıyor ve heba oluyor uğraş emek yok oluyor bazı oyuncular sık oluyo bazısında az ki gıcık bir durum lvl 3 bir yayı kaybettim bundan dolayı

Onu da kaparlar pnp sus sus.