CraftBrain Survival / 1.7.x / mc.craftbrain.net / Özel Seed

duckduck

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Leolutanis ilgilenmen gereken bir konu var adamlar kule yapmış dia bloktan kopya itemlerle event yapıyorlar şu an açıklar nickleri AvoidMe ve de spawn1 birde 1 ortak daha var adıda cCcRidvancCc. SS leri sana hangi yolla yolluyabilirim.
Not: duckyduck in banı açıldığında bunlardan birini kestiğimde 8 stack dia çıktığında cinque tekrar beni banlamıştı.Benim banlanmam vede adamların en az 20 stack dia blok ile kule yapması ve banlanmaması çok ilginç.Aldığın rehberlere bir daha dikkat et lütfen.
Dipnot:Leo hemen şu 3 üne en yakın zamanda ban at yoksa yan hesap açıcaklar !!!!

Son düzenleme:

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Leolutanis ilgilenmen gereken bir konu var adamlar kule yapmış dia bloktan kopya itemlerle event yapıyorlar şu an açıklar nickleri AvoidMe ve de spawn1 birde 1 ortak daha var adıda cCcRidvancCc. SS leri sana hangi yolla yolluyabilirim.
Not: duckyduck in banı açıldığında bunlardan birini kestiğimde 8 stack dia çıktığında cinque tekrar beni banlamıştı.Benim banlanmam vede adamların en az 20 stack dia blok ile kule yapması ve banlanmaması çok ilginç.Aldığın rehberlere bir daha dikkat et lütfen.
Dipnot:Leo hemen şu 3 üne en yakın zamanda ban at yoksa yan hesap açıcaklar !!!!
3 üde ip ban yedi iyi oyunlar

duckduck

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
3 üde ip ban yedi iyi oyunlar
35 tane ss almıştım hepsini atıcak vaktim yoktu.Ki siz benden erken davranıp 1 ss ile işi çözmüşsünüz.Güveninize teşekkür eder iyi yönetimler dilerim.Birde bir ricam var ben bunları kestiğimde dia bloklar düşmüştü.Rehber cinque de bunlar benim sanıp bana tekrar ban atmıştı.duckyduck in banını açarmısın ?

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
35 tane ss almıştım hepsini atıcak vaktim yoktu.Ki siz benden erken davranıp 1 ss ile işi çözmüşsünüz.Güveninize teşekkür eder iyi yönetimler dilerim.Birde bir ricam var ben bunları kestiğimde dia bloklar düşmüştü.Rehber cinque de bunlar benim sanıp bana tekrar ban atmıştı.duckyduck in banını açarmısın ?
Tamam açıyorum

cenkaykaç

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çaktırma huzuni var :D

sessiX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abicim Reklam yapma Yer>Çekirdek /HUB/ Sunucular.

sessiX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Edit:Yanlış Anlama
Peki Ya Survivalın İçinde Faction Ne Oluyor ?

Warp Warpın İçinde Hammade Ve Diğerleri ?

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Edit:Yanlış Anlama
Peki Ya Survivalın İçinde Faction Ne Oluyor ?

Warp Warpın İçinde Hammade Ve Diğerleri ?
Dostum sen ne samalıyorsun doğru ipye girdiğinden eminmisin yanlış sunucuya girmişsin

?

Son düzenleme: