CraftBrain Survival / 1.7.x / mc.craftbrain.net / Özel Seed

Talhaaao

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar servere beklerim. Nerdeyse açıldığıdan beri serverdeyim. Güzel ve kaliteli ortam istiyorsanız , CRAFTBRAİN :)

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen cevap verirmisin neden ban yedim?Sv ne laf falan etmedim küfürde etmedim ban attınız neden attın ? (Bu seferde cevap ver artık yeter)
Bu yazdığını bidaha oku sunucuya söylenip duruyorsun görev yapıyorum diyorum ne ilgisiz adminler nekadar kotu sunucu begenmiyosan git dedim gitmedin hala söyledin işim var bakıcam dedim hala söylendin 3-4 gün böyle yaptın benimde bi sabır sınırım var sonrada gelip burda masummuş gibi konuşuyorsunuz

MustafaGF

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server çok hoş ancak Anti x.r.ay pluginin eklenmesi daha iyi olur :notch:

duckduck

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu yazdığını bidaha oku sunucuya söylenip duruyorsun görev yapıyorum diyorum ne ilgisiz adminler nekadar kotu sunucu begenmiyosan git dedim gitmedin hala söyledin işim var bakıcam dedim hala söylendin 3-4 gün böyle yaptın benimde bi sabır sınırım var sonrada gelip burda masummuş gibi konuşuyorsunuz
Demekkki ne küfür etmişim ne de kötü söz ben sv ye değil seokasın tutumluluğuna laf attım senin görevine sv ne değil.Hem yürü git demek kolaydı da neden ban attın.Sv yi beğenmiorum diye bir şey demedim.

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demekkki ne küfür etmişim ne de kötü söz ben sv ye değil seokasın tutumluluğuna laf attım senin görevine sv ne değil.Hem yürü git demek kolaydı da neden ban attın.Sv yi beğenmiorum diye bir şey demedim.
Senin gibilerden nefret ederim sunucuda azınıza geleni söylersiniz burada sütten çıkma akkaşık olursunuz..

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
En yakın zamanda yeniliklerle karşınızda olacağız