Windows 8de minecraft kasması.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Aslında Masaüstü Modeli Çok İyi Bir Ekran Kartı Yeni nesil Çoğu Oyunu Oynatabilirsin...

Optifine Kurmayı Dene
ciddi misin yeni nesilden kastın cs go lol dota 2 filan değil dimi?
bu ekran kartında bi watch dog aç bi crysis 3 aç vallahi helal olsun[DOUBLEPOST=1410000844,1410000800][/DOUBLEPOST]
neh hiçbir zaman beta sürümü kullanmayın :D

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Aslında Masaüstü Modeli Çok İyi Bir Ekran Kartı Yeni nesil Çoğu Oyunu Oynatabilirsin...

Optifine Kurmayı Dene
Ekran kartına görüntü vermekten başka bir işe yaramayan HD 6350 den bahsediyoruz burda ? Her oyundaki gibi minecraft ekran kartına yükelen bir oyun değildir. İşlemcinin modelini vermesi gerekiyor.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ekran kartına görüntü vermekten başka bir işe yaramayan HD 6350 den bahsediyoruz burda ? Her oyundaki gibi minecraft işlemciye yüklenen bir oyundur. İşlemcinin modelini vermesi gerekiyor.
yok yav bu lol dür dota 2 dir falan oynatır ama fazlasını düşünemiyorum

abadlsp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler belkide ram azdır
benim laptop
8 ram
2 ekran kartı

cengizhan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler belkide ram azdır
benim laptop
8 ram
2 ekran kartı
2 gb ram var

Yanlız optifine yükledim 1.7.10na kasma çok çok az var donma full geçti optifine topluyo oyunu. Yanlız cidden galiba optifineden başka yapabileceğim bir şey yok gibi

OyuncuEfe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı Sorun Bendede Vardı Ama Windows 8'den Windows Xp'ye Düşürdüm. :D Şimdi 200+ Fps. Senin Sorunun Ram'inin Düşük Olmasından Kaynaklanıyor Olabilir.

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran kartının kendisi sorun. Düşük seviye bir ekran kartı 6350 ile fazla performans bekleme. Ayrıca güncel olmak her zaman iyidir. Bir sorun olmasa yenisi çıkmaz. Windows 8.1.1 ve en güncel ekran kartı sürücüsünü kullandığından emin ol. XP'ye falan da geçme.

OyuncuEfe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim Ekran Kartım ATI Radeon Mobility HD 3600 Series.

abadlsp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ekran kartımda sorun yokmu ?
2 gb ram ve windows 8 çalıştırmaz bende 8 gb ram var anca oynuyom.
çok kasıyo kereta[DOUBLEPOST=1410331950,1410331888][/DOUBLEPOST]
siz ne anlarsınız windows xp den.
babamın eski laptopu 512 mb ram ama öyle hızlıki[DOUBLEPOST=1410332059][/DOUBLEPOST]
Ekran kartının kendisi sorun. Düşük seviye bir ekran kartı 6350 ile fazla performans bekleme. Ayrıca güncel olmak her zaman iyidir. Bir sorun olmasa yenisi çıkmaz. Windows 8.1.1 ve en güncel ekran kartı sürücüsünü kullandığından emin ol. XP'ye falan da geçme.
kardeş beni dinle ya ram taktır. Yada xp ye geç.
internetten ram fiyatlarını araştır[DOUBLEPOST=1410332946][/DOUBLEPOST]
2 Ekran Kartı Ve Laptop... Laptop Anakartında Nasıl SLI veya CrossFire Yaptın?
2gb dedim

Emou

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 GB ekran kartı dediysen daha beter durumdasın. Bilgin olmadığı belli. Eski işletim sistemine geçmeyin. Ekran kartı kötü olunca XP ne yapsın, RAM ne yapsın ki? En iyi çözüm Optifine kullanmak. O kadar.

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 GB ekran kartı dediysen daha beter durumdasın. Bilgin olmadığı belli. Eski işletim sistemine geçmeyin. Ekran kartı kötü olunca XP ne yapsın, RAM ne yapsın ki? En iyi çözüm Optifine kullanmak. O kadar.
Çok Haklısın Ekran Kartı Beş Para Etmezse Diğerleri bir şey yapamaz.