Hayatınız Boyunca Yaptığınız En Utanç Verici Şey(ler)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zevkli geldi bende unutamadığım bir utancımı yazayım dedim;

Basketbol oynarken ayağım kaydı ve ayağımın üstüne düştüm. Doktora gittik doktor bakmak için bütün vücudumu kontrol etti,eline çkeici aldı ayağımın sinir sistemi düzgün mü ? diye diz kapağıma vurdu.O tepkiyle ayağım hızlı birşekilde kalkı ve doktorun cinsel organına sert bir şekilde vurdum.Doktor yere düştü allah belanı versin dedi :D

Doktoru daha gören olmadı. Bence hala sövüyor git bir bak. B)

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Zevkli geldi bende unutamadığım bir utancımı yazayım dedim;

Basketbol oynarken ayağım kaydı ve ayağımın üstüne düştüm. Doktora gittik doktor bakmak için bütün vücudumu kontrol etti,eline çkeici aldı ayağımın sinir sistemi düzgün mü ? diye diz kapağıma vurdu.O tepkiyle ayağım hızlı birşekilde kalkı ve doktorun cinsel organına sert bir şekilde vurdum.Doktor yere düştü allah belanı versin dedi :D
"bütün" vücudum derken :D ( adama yazık olmuş)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ahahahhaha dur bende hatırladım öyle bir olay olmuştu ben migrostayken koşuşuturuyodum direkler varya arabalaların durması için oraya takılıp duvara kafa attım 2. kafam vardı hemşire yoklarken hemşire abla göğüsleriniz ne güzel demiştim o asla aklımdan çıkmaz (8-9 yaşlarındayım)
Erkekler kızlar kadar fesat değil varya

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ahahahhaha dur bende hatırladım öyle bir olay olmuştu ben migrostayken koşuşuturuyodum direkler varya arabalaların durması için oraya takılıp duvara kafa attım 2. kafam vardı hemşire yoklarken hemşire abla göğüsleriniz ne güzel demiştim o asla aklımdan çıkmaz (8-9 yaşlarındayım)

Abi sen kız mısın affedersin de? :lol:

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
qwe76q5weqw5e57qwe575qwe576qwe ama kocamanadılar ;-;
Kızlar erkeklerden kötü,regl oldum diyip tuvalet kapısında bekletip içerde makyaj yapanmi dersin,beni zorla nargileye goturenmi dersin,fesat olmama rağmen benden daha çok inceyi gormelerinimi dersin,valla ayrı bi alemsiniz

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kızlar erkeklerden kötü,regl oldum diyip tuvalet kapısında bekletip içerde makyaj yapanmi dersin,beni zorla nargileye goturenmi dersin,fesat olmama rağmen benden daha çok inceyi gormelerinimi dersin,valla ayrı bi alemsiniz

Düşündüm de sahiden böyle derdimiz yok be. Hayat -bazen- bize güzel.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
qweouıqwuıoeyqweqwyeıqıwe tamam sakin ol ve gözünü aç karşında bir şey yok sakinleştinmi :D

ımm ben evde nasla çıkmıyorumki ._., Makyaj yapmakmı ciddi msni ._. ar yu şiryuşly (seriously)
Rimel sürüyordu:(

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Valla benim oram kanasa bayılırım,her ay birde sunnete zor dayandik

Hiç sorma, anım canlandı bak.

Malum operasyonu yapan doktor bey iri yarı bir şey ve bildiğimiz "Çatlak Pröfesör"e tıpatıp benziyor. (Ya da baygınlığın etkisiyle ben benzetmişimdir, 5 yaşındaysanız hayat çok aptalca oluyor.) Doktora "Şişko doktor, şişko doktor bıraaaak!" demişim en son. Sonra da öyle işte, bu günleri de atlattık.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
qwıeyuqwetyquwety nabıyırsın yha ben daha bu gün geldim foruma e postamı onaylayamamıştım o yüzden foruma giremiyodum qwE:qweqweqwert çok ayp ettn (etmedin beynim yamuldu)
Amuda kalkıp hapsur duzelir

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arayı soğutmadan devam edin ben geliyorum, ortam güzel. (Dün açtım ve 600 görüntülenme olmuş, millet ilgileniyor demek ki böyle şeylerle.)