Hayatınız Boyunca Yaptığınız En Utanç Verici Şey(ler)

Bilalhh

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
spama giriyor o yalnız kardeş Q:WE:WQEqw[DOUBLEPOST=1414787108,1414787012][/DOUBLEPOST]
B) Efet ben hepinisden güçlüyüm yımrıhlarımla +9 demeç (damage) vuruyorum B)
Ultim 50000000 vuruyo B)
PÖNTÖKÖLLLL
B)B)B)B)
Tamam :D
Sen demeç vur :)

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
._. anlıyorum .-. gerçekten ço kzor olmalı ._. Forumu kızlar basmaya başlıyor aman tanrım felan. Sadece Asosyla evde kalmış insanlar siz değilsiniz bizde oyun oynarız fırumlara giririz kısaca kızları kendinizden düşük görmeyin, sen şimdi çıkıp diyeceksin ben öyle bir şey demedim (temsili) ama be nsenin dediğinden bunu anladım.
Senin algına bağlı,kimse kimseyi küçük göremiyor goremezde,Alttarafi 260 bin üyenin 2-3 bini kiz abartmayın sizde baskın falan.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Glyphl bu forumun yarısı 2011 ve bırakmış :D digerleri zaten inaktif diger kalanın %50 si hiperhortcu (bkz. @MUHDE) Geri Kalan %25ide kız geri kalan erkek yani :D

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
of çok haklısın v-v 260 bin e 3 bin ahahah zor durumda kalıyoruz D:
Burda kadınlara bu haksızlık yapilirsa erkeklerin en az %70 o arkanızda olacaktır emin ol ^_^ Erkek kadının koruyucusudur

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
._. anlıyorum .-. gerçekten ço kzor olmalı ._. Forumu kızlar basmaya başlıyor aman tanrım felan. Sadece Asosyla evde kalmış insanlar siz değilsiniz bizde oyun oynarız fırumlara giririz kısaca kızları kendinizden düşük görmeyin, sen şimdi çıkıp diyeceksin ben öyle bir şey demedim (temsili) ama be nsenin dediğinden bunu anladım.

Şimdi hemen kendimi savunma moduna geçmeliyim. Yoksa egom bana kızar.

İşin şaka tarafını geçip açık konuşmak gerekirse, ben kız -ya da bayan- üye karşıtı değilim; hatta ne kadar değişik fikir olursa ortam o kadar canlı olur. Kızları hiçbir zaman kendimden küçük de görmedim. Aksine, çok iyi işler başaran -tabiri caiz ise- dişiler yok değil. Benim fikirlerime saldırmadığı sürece herkesin konuşmasından yana birisiyim. Bunu anlamışsınızdır belki önceki yazılarımdan da. ^_^

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Azra wefad