AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

Altinlider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ayrıca boşuna uğraşma necatalperen de ban yedi

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SAHİBİ KİMDİ ORANIN Bİ SÖLESENE[DOUBLEPOST=1422196323,1422196284][/DOUBLEPOST]HEM DİYO ORANIN SAHİBİNDEN İZİ ALDIM HEMDE NECAT BAN YİYO AAA NE GARİPLİK DEĞİLMİ ACABA İZİN ALDINIZ MI

Altinlider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SAHİBİ KİMDİ ORANIN Bİ SÖLESENE[DOUBLEPOST=1422196323,1422196284][/DOUBLEPOST]HEM DİYO ORANIN SAHİBİNDEN İZİ ALDIM HEMDE NECAT BAN YİYO AAA NE GARİPLİK DEĞİLMİ ACABA İZİN ALDINIZ MI
Necat ban sebebi daha farklı benim attım ss dolayısıyla yedi ban

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Boşver iş işten geçti zaten.Herkes banlandı.

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sw yi bakıma aldıler karahan abi skypeden söledi 21 gibi açılcak

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yinede arkadaşlar size önerim hiç tavsiye etmiyorum bu server ı en ufak bir sebepden dolayı serverin 8 9 oyuncusu banlandı artık az oyuncuyla güzel olur oyun :D

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
böyle yapan birden fazla kurucu gördüm en fazla sunucuyu 1 2 ay ayakta tutabiliyolar

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
istediğin insana sor bir server de ban atmayı seven kurucunun serverini sevecek değilim ben nerden biliyim oraya girmenin suç olduğunu sana dil dökücek de değilim eyad la oyunda sadece 1 2 kez soru sormuşluğum var kendiside bilir insanlığımızı bilir adam gibi oynarız oyunumuzu necatalperen miydi neydi arkadaş çağırdı geldim onuda söylim hatta 'beleş item kopyalama ' demediyse adam değilim gafil avlandık ilk kez modlu servere başlamışken[DOUBLEPOST=1422194237,1422194180][/DOUBLEPOST]ve benim tek suçum (siz bunu suç olarak görüyosanız) NecatAlperen beleş item kopyalama dediği için oraya gitmek bunu da söylemiş olim[DOUBLEPOST=1422194511][/DOUBLEPOST]neyse özete gelirsek yaptığımın yanlış olduğunu şu an sizden yorumları okuyarak öğrendim zaten kayıt olduğum zamana bakmışsınızdır çok fazla bi zaman geçmedi ki öğrenim kimse beni uyarmadı hiç bi yetkili... sizin göreviniz bence günde bir iki kez çok değil bir iki kez servere girip hatalı olanları uyarmak ,,uyarmadan banlamak sadece insanlık tabiriyle biraz saçmalığa giriyo, sizden daha anlayışlı kurucularda var. Ban açıklaması olarak eyad ile (sadece bir iki kez soru sorduğum biriyle) beni iş birliği yapmış olarak etiketlemek
Dil dökecek değilim demişsiniz fakat her şeyi anlatmışsınız, neyse ben size tekrar anlatayım. Yaptığımız anlayışlılık değil, disiplin, diğer sunucular gibi yumuşak değil sert davranmaya çalışıyoruz. Tabi siz anlayışsız derseniz sizin görüşünüz, sizi oynayın diye tutan yok. Siz oynasınızda oynamasanızda bizim için bir şey değişmez öyle söyleyeyim.[DOUBLEPOST=1422200211][/DOUBLEPOST]
1 ben nerden biliyim oranın NecatAlperenin olmadığını beni kendi davet etti 2. madem öyle bir kural tablosu yapsınlar zor değil eğer bunu yapsalardı spawna koyup zten be buna uyardım 3) hack kullanıp banlandığın halde çocukça başkalarını da suçlamak benim diyeceğim bu kadar KURUCU SANA YALVARICAK KADAR ÇOCUKÇA BİR SEVİYEYE DÜŞMEDİM DÜŞMEMDE AFFEDİP AFFETMEMEK SANA KALMIŞ BAŞKA OYUNCULARA DEĞİL[DOUBLEPOST=1422194957,1422194916][/DOUBLEPOST]BİLMEDİĞİM BİR KURALLA BANA BAN ATMAK VE TEK SUÇUMUN BU OLMASI BAŞKA HİÇ BİR İNSANLA İŞ BİRLİĞİ FELAN DA YAPMIŞ DEĞİLİM
Hata tekrar sizde, biz sizin için sistemler yapıyoruz neresi kimin diye. Orada bir block kırsaydın anlardın karpuz klanına ait olduğunu ki muhtemelen kırmaya çalışmışsındır. Üstelik oyuncular chate yazı yazdığında hangi klandan olduğu gözüküyor ve hatta ./f show klanadı yazınca kimin nesidir burası öğrenebiliyorsun. Suçsuz bile olsan sunucunun özelliklerini kullanmadığın için suç işlediğini söyleyebilirim.