AteşTekkit | Tekkit Classic 3.1.2 Sunucu | Ateş Network Sunar

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bir şey söylemeyi unuttum.Server yenilenirken Banlı itemleri biraz kaldırsanız daha iyi olur.Servere giren herkes bundan şikayetciydi
Şikayetçi olduğunuz Banlı itemleri belirtin kaldıralım.

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yaptığımız hataların affı yok mu yani hiç vip lik felan alsak

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tm abi ben

kardeş sende ban yedin demi :(
Evet.Fakat okadar büyük bir sorun değil.
Şikayetçi olduğunuz Banlı itemleri belirtin kaldıralım.
Red morning star ve katar.Dm set banlı olduğu için Rm set de yapamıyoruz.Rm set veya Quantum set banlı olmazsa daha iyi olur bence.Eğer yapamıyorsanız bu eşyaların neden banlı olduklarını söylerseniz sevinirim.Gerçi banlandım fakat en azından servere gelen kişilerin bunlardan şikayet edip bırakmasını istemem.Zaten bende banlı oldukları için bırakmak istemiştim.

Kaan2022

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Neden yapma denilen şeyi yaparsınız anlamıyorum adam bir kural koymuştur o kurala uymazsan cezası şudur ama sen o kurala uymazsan cezasını çekeceksin yapacak bir şey yok bence

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neden yapma denilen şeyi yaparsınız anlamıyorum adam bir kural koymuştur o kurala uymazsan cezası şudur ama sen o kurala uymazsan cezasını çekeceksin yapacak bir şey yok bence
kardeş vallaha uyuyodum ama arkadaş kurbanı oldum bişe yapmıyolar dedi görürse neolur dedim arkadaaşım çağırdı geldim dersin dedi ama ban yedim serverde hayva gibi kasıldım nie item çalayyım ya evime gidin bakın süperdi :([DOUBLEPOST=1422192913,1422192811][/DOUBLEPOST]
kardeş senin oyunda adın ne[DOUBLEPOST=1422192965][/DOUBLEPOST]

Red morning star ve katar.Dm set banlı olduğu için Rm set de yapamıyoruz.Rm set veya Quantum set banlı olmazsa daha iyi olur bence.Eğer yapamıyorsanız bu eşyaların neden banlı olduklarını söylerseniz sevinirim.Gerçi banlandım fakat en azından servere gelen kişilerin bunlardan şikayet edip bırakmasını istemem.Zaten bende banlı oldukları için bırakmak istemiştim.
nasıl o kadar büyük sorun deil ir daha bu servere giremicez

Kaan2022

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş vallaha uyuyodum ama arkadaş kurbanı oldum bişe yapmıyolar dedi görürse neolur dedim arkadaaşım çağırdı geldim dersin dedi ama ban yedim serverde hayva gibi kasıldım nie item çalayyım ya evime gidin bakın süperdi :(
arkadaşlarını iyi seç o zmn bi dahakine yapacak bir şey yok admin ben deyilim bide bir şey sorucam item çoğaltmak suçmu ?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0

Red Morning Star ve Katar banlı bunun sebebi gayet hoş bir Grief aleti olmaları fakat duruma göre açabiliriz. Quantum Set'in banlı olmasının sebebine gelince RM setin eş fakat özelliksiz olması ve Quantum seti sadece VIP'lerin kullanması için ayarladık fakat RM ve DM seti banlamamıştım diye hatırlıyorum, kaldırırız sıkıntı değil.

Kaan2022

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yani item çoğaltmak için makineler varya sarı sarı

Yaven

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeş vallaha uyuyodum ama arkadaş kurbanı oldum bişe yapmıyolar dedi görürse neolur dedim arkadaaşım çağırdı geldim dersin dedi ama ban yedim serverde hayva gibi kasıldım nie item çalayyım ya evime gidin bakın süperdi :([DOUBLEPOST=1422192913,1422192811][/DOUBLEPOST]
kardeş senin oyunda adın ne[DOUBLEPOST=1422192965][/DOUBLEPOST]
nasıl o kadar büyük sorun deil ir daha bu servere giremicez
Serverde kasılıyorsun sonra daha fazla kasılmak isterken banlı itemler karşımıza çıkıyor.Eğer banlı itemler çok fazla olmasaydı üzülürdüm.
arkadaşlarını iyi seç o zmn bi dahakine yapacak bir şey yok admin ben deyilim bide bir şey sorucam item çoğaltmak suçmu ?
Hayır.Karpuz Klanının içerisine girip kullanmak kopyalamak çalmak suç.

Kaan2022

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde kasılıyorsun sonra daha fazla kasılmak isterken banlı itemler karşımıza çıkıyor.Eğer banlı itemler çok fazla olmasaydı üzülürdüm.

Hayır.Karpuz Klanının içerisine girip kullanmak kopyalamak çalmak suç.
Tmm anladım ama arkadaşsak onun evinde kopyalasam yada aynı evde yaşasak beraber kopyalasak bi sıkıntı olurmu

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
AzlaaZ isimli yetkilimiz saçma sapan davranışlarından ve oyuncuları rahatsız etmeye dayalı hareketlerinden dolayı ban yemiştir ve kadrodan atılmıştır.

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
istediğin insana sor bir server de ban atmayı seven kurucunun serverini sevecek değilim ben nerden biliyim oraya girmenin suç olduğunu sana dil dökücek de değilim eyad la oyunda sadece 1 2 kez soru sormuşluğum var kendiside bilir insanlığımızı bilir adam gibi oynarız oyunumuzu necatalperen miydi neydi arkadaş çağırdı geldim onuda söylim hatta 'beleş item kopyalama ' demediyse adam değilim gafil avlandık ilk kez modlu servere başlamışken[DOUBLEPOST=1422194237,1422194180][/DOUBLEPOST]ve benim tek suçum (siz bunu suç olarak görüyosanız) NecatAlperen beleş item kopyalama dediği için oraya gitmek bunu da söylemiş olim[DOUBLEPOST=1422194511][/DOUBLEPOST]neyse özete gelirsek yaptığımın yanlış olduğunu şu an sizden yorumları okuyarak öğrendim zaten kayıt olduğum zamana bakmışsınızdır çok fazla bi zaman geçmedi ki öğrenim kimse beni uyarmadı hiç bi yetkili... sizin göreviniz bence günde bir iki kez çok değil bir iki kez servere girip hatalı olanları uyarmak ,,uyarmadan banlamak sadece insanlık tabiriyle biraz saçmalığa giriyo, sizden daha anlayışlı kurucularda var. Ban açıklaması olarak eyad ile (sadece bir iki kez soru sorduğum biriyle) beni iş birliği yapmış olarak etiketlemek