PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Sizce server Nasıl?

• İnanılmaz

• Harika

• Güzel

• İdare eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lapis mi?Emek verdirten server arıyordum.(Saygı gösteriyorum ama beğenmedim.Lapisli sunucularda tamamen insanlar bot indirip gece pc yi açık bırakıyorlar ve bot durmadan lapis kazıp satıyor.Ve adam birkaç gecede 40M para kasmış oluyor. :(

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lapis mi?Emek verdirten server arıyordum.(Saygı gösteriyorum ama beğenmedim.Lapisli sunucularda tamamen insanlar bot indirip gece pc yi açık bırakıyorlar ve bot durmadan lapis kazıp satıyor.Ve adam birkaç gecede 40M para kasmış oluyor. :(
Kardeşim Serverda bot koruması var ayrıca nuker açık görürsem direk olarak banlıyorum ! Görüşüne saygı duyarım!

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Serverda bot koruması var ayrıca nuker açık görürsem direk olarak banlıyorum ! Görüşüne saygı duyarım!
Afedersiniz, daha demin sunucunuza girmeye çalıştım ama anlaşılan önce başkası girmiş. Ben premiumum ve rica ederim hesabımı geri alabilir miyim?
(Böyle durumlarda cracklere gıcık oluyorum :S)

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne kadarda ucuz tam alincak gibi :D

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Kemalim alan oldu fakat ! :) Bide özellikleride Gayet güzel[DOUBLEPOST=1424512546,1424512473][/DOUBLEPOST]
Afedersiniz, daha demin sunucunuza girmeye çalıştım ama anlaşılan önce başkası girmiş. Ben premiumum ve rica ederim hesabımı geri alabilir miyim?
(Böyle durumlarda cracklere gıcık oluyorum :S)
Skype Adresim : furkanbalc1 Eklersen ancak öyle ayarlayabiliriz!

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Kemalim alan oldu fakat ! :) Bide özellikleride Gayet güzel[DOUBLEPOST=1424512546,1424512473][/DOUBLEPOST]
Skype Adresim : furkanbalc1 Eklersen ancak öyle ayarlayabiliriz!
Kanka zaten sizin sunucuya güvenim tam. Bi sorun olursa skypedayim biliyorsun :)

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İçini gezmedim ancak haritalar ki özellikle o video olmamış :(
Yorumun için teşekkür ederim daha güzelini yapmaya çalışıcam :)[DOUBLEPOST=1424597086,1424596516][/DOUBLEPOST]Çoğu Hileyi Engelledik (Kill Aura, AutoDisconnect, FastBreak, vs.) Senide Bekliyoruz!
Bosslar Bakımdadır!
Güncel ++

Swstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ram : 16 GB
Kişi Sayısı : 70 ve nitrado
156 TL verdinğini düsünmüyorum 70 kisilik bir server için yalan söylediğin bence çok belli :D

Son düzenleme:

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ram : 16 GB
Kişi Sayısı : 70 ve nitrado
156 TL verdinğini düsünmüyorum 70 kisilik bir server için yalan söylediğin bence çok belli :D

Daha Fazla Kanıt istiyorsan skype adresim furkanbalc1 ekleyip ekran paylaşımı yapabilirim! Bir dahakine bu kadar önyargılı olmamalısın :)