Konuşalım [Sosyal Deney]

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boyum 1.60 1.65 arası unuttum .s.s :D Kilom 43 Kironik hastalık demeyelimde yanağımda pütürcükler var mini minnacık sivilce gibi düşün bi de onlarca var :D Bu yüzden çok dalga konusu oluyorum :D Bu kadar ...

Edit : Kangal Hastalığı var bende Kangal köpeklerini çok severim hatta bizde 4 ayak üstünde iken 85 cm Ayakta iken 2 metre olan bi tane Kangal Var adı Carloss <3 2 Tane de enik var Çappi ve Herkül :D Kardeşler ve aşırı kavga ediyolar .s

Çilleri mi demek istiyorsun? Saç rengin de turuncu ya da sarı mı?

Kangalınız varsa bahçeniz de olması lazım, sevimli ve sadık hayvanlar.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam. Sana da günaydın, her ne kadar akşam olsa da...

Üzgünüm, anaokulunda karanlık şeyi gündüz olarak öğrenmişim; benim hatam. :)[DOUBLEPOST=1431249628,1431190493][/DOUBLEPOST]Açıklama zamanı.

Öncelikle katılan herkese teşekkür ediyorum, konuşmada hissedilir bir tatsızlık yaşanmadan elde etmek istediğim bilgilere ulaştım.

Verdiğim bilgilere gelirse, bazıları bir şeyler fark etti, bazıları etmedi, bazıları ettiyse de belirtme gereği duymadı. Zaten ufak ipuçları bırakmıştım, konuşmanın başında tırnak işareti kullanmak ve etikete bir şeyler yazmak gibi. Ama bu çok önemli değil çünkü sanal ortamda olduğumuz için orada yazan boy değerinin 1.57 olması insanların düşüncelerinde nasıl biri olduğum hakkında pek bir değişiklik yapmadı. Elde ettiğim bilgilerden birini paylaşmış oldum, diğerleri de müsaadenizle bana kalsın.

Gerçeklik kısmına gelecek olursak, boyum 1.82 ve kilomu baya zamandır ölçmedim ama kilolu biri değilim. Hatta zayıf sayılırım. Yürümeyi, özellikle de yağmurlu havalarda, severim. Gözlerim kahverengi, saçlarım koyu renkli ama siyah değil tam olarak.

Kronik rahatsızlığım var ama beyinle ilgili değil. (En azından bildiğim hastalığım, sinsi bir hastalık varsa bilemem.)

İsteyen arkadaşlar konunun altından konuşmaya devam edebilirler, hakkımda bilmek istedikleri başka şeyler varsa uygun olduğu sürece sorabilirler.

(Merak ettiğin şey bundan ibaret @Gökçemis ) B)

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yağmurlu hava ^_^ allahım bu nasıl bir hava falan :p sen bizim okula gelmelisin *_*

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
15 Yaşındayım. 1.73-1.80 boyları arasındayım. Çok fazla kilom yoktur. Ve esmerim,açık kahverengi gözlerim var, saçlarım siyah. Yakışıklıyım, biraz egoluyum ama özünde iyi bir insanım. Çıkma teklifi gelir reddederim (kalp kırmaya meraklı değilim abaza varsa gelip laf atmasın havada karada, neyse.) derslere çalışmam yüksek alırım. Ve yağmur,kar ve suyu çok severim (Yağmurda halısaha maçı yapmak, PAHA BİÇİLEMEZ!!) Ben buyum :p

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
15 Yaşındayım. 1.73-1.80 boyları arasındayım. Çok fazla kilom yoktur. Ve esmerim,açık kahverengi gözlerim var, saçlarım siyah. Yakışıklıyım, biraz egoluyum ama özünde iyi bir insanım. Çıkma teklifi gelir reddederim (kalp kırmaya meraklı değilim abaza varsa gelip laf atmasın havada karada, neyse.) derslere çalışmam yüksek alırım. Ve yağmur,kar ve suyu çok severim (Yağmurda halısaha maçı yapmak, PAHA BİÇİLEMEZ!!) Ben buyum :p

15 yaşında olmanıza ragmen fazla uzunsunuz bence,yani 1.50 santimden küçük boylu birini görmedim daha :p sağlıklı beslenio herkes fln