Minecraft - Cadı!

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba,

Bildiğiniz gibi ''Minecraft 1.4.2'' güncelleştirmesi resmi olarak çıktı. Yanında ne yenilikler getirdi, ne yenilikler? Bu sabah ''Hayatta Kalma'' oynamaya karar verdim ve ''Bataklık' biyomunda doğdum. Biraz gezdikten sonra denizin biraz ötesinde küçük bir kulübe gördüm. İçinde, Kazan ve İşçilik Masası vardı. Biraz araştırdığımda bunun cadı evi olduğunu öğrendim.

- Cadı nedir?

Cadılar, bataklık biyomunda, denizin kıyısında küçük bir kulübede yaşar. İçinde kazan ve işçilik masası bulunur. Tipi ''Köylü'' ye benzer, yalnızca kostümü farklıdır. Eğer yanına yaklaşırsınız ve ''Barışçıl'' seviyede değilseniz size hasar verici iksirler atar. Zombi ve örümcekler ona hizmet etmektedir.

- Kaynak

Bataklık biyomunun hemen yanında bulunan ''kar'' biyomunun altından geniş bir tren istasyonu geçmektedir. Eğer doğru saatlerde gelirseniz, içinde sandığın olduğu bir vagonun, ve sandık da hasar verici ''İksirler'' olduğunu görürsünüz. Vagon dünyanın başından, sonuna kadar kadar gitmektedir.

- Fotoğraflar

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mineshaft'dan çok daha ve geniş ve tüm Minecraft'ı dolaşıyor.

- Kaynak kısmını iyi okuduysanız tren istasyonun ne alaka olduğunu rahatlıkla anlarsınız. :)

dandlyn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ev yaparken köylüye benzer zombi gördüm :D keske fotosunu cekseydim

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ev yaparken köylüye benzer zombi gördüm :D keske fotosunu cekseydim

Evet onlar var ya, köylüler içinde zombi salgını başlatıp, iyileştire biliyor muşuz. Tam olarak bilmiyorum ama belki bunun hakkında da bişeyler yazarım. :)

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bataklık biyomlarında artık slime çıkıyor.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çimlerin ve suyun renginin koyu, üstünde sarmaşıklar olan kısa ağaçların ve Lily Pad'lerin olduğu yer bataklık biyomudur.
ha tamam cadı evlerinin nerde bulunduğunu şimdi anladım.verdiğin bilgiler için teşekkürler

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ha tamam cadı evlerinin nerde bulunduğunu şimdi anladım.verdiğin bilgiler için teşekkürler

Orda dikkatli olmalısın.1.4 ile gelen yeni özelliklerden biri artık bataklıklar da slime [ balçık ] çıkabiliyor.