Bi dostum hakkinda

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben arada gidiyorum ama :/ bide ben senden kucugumdur doversin beni abiğ ^.^

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Suçsuz sebepsiz yereyi bırak insan dövmekten hiç haz etmeyen bir insanım ve bu duruma son derece karşı birisiyimdir, neden seni döveyim?

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vaay @B35T14 dövüşmeyi bilir miydi B)
bu işlere yoğunlaşsa genç yetenek olur aslında B)
Yoğunlaşırken bir kas hastalığı geçirdim ondan sonra şimdide belimde 4 tane fıtık başlama belirtisi var ve bu işlere başlamayı hala çok istiyorum ama daha adamı dövemeden kendi kendimi döverim bu rahatsızlıklarla ben.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yine garip bir şey yapmıştır muhtemelen, anime izliyordur tahminimce. Okullar açılınca kendisine rastlama ihtimalin yüksek. B)

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Yine garip bir şey yapmıştır muhtemelen, anime izliyordur tahminimce. Okullar açılınca kendisine rastlama ihtimalin yüksek. B)
Sen benimle konusma yada benimle ilgili bi yere yorum yapma kirginim sana -_- .

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Architect_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yoğunlaşırken bir kas hastalığı geçirdim ondan sonra şimdide belimde 4 tane fıtık başlama belirtisi var ve bu işlere başlamayı hala çok istiyorum ama daha adamı dövemeden kendi kendimi döverim bu rahatsızlıklarla ben.
Ben bu işlere 16 yaşımda başladım.
Senaryo gereği adam kafama çanta gibi bir şeyle vurması gerekti ve vurdu. O gün bu gün üstünden 1 sene geçti ve bastırınca alnım hala acıyor. Bunun sebebi kemiklerin yeteri kadar gelişmemesiydi. Merak etme. Hayat daha yeni başladı :) buna yoğunlaşacak çok vaktin olacak Allah izin verirse :)

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben bu işlere 16 yaşımda başladım.
Senaryo gereği adam kafama çanta gibi bir şeyle vurması gerekti ve vurdu. O gün bu gün üstünden 1 sene geçti ve bastırınca alnım hala acıyor. Bunun sebebi kemiklerin yeteri kadar gelişmemesiydi. Merak etme. Hayat daha yeni başladı :) buna yoğunlaşacak çok vaktin olacak Allah izin verirse :)
Şu an fizik tedavi almam gerekiyor hatta fizik doktorunun dediğine göre 21 yaşlarında falan body ve bu tür şeylere başlamam benim için daha iyiymiş ancak bana göre aşırı geç kalınmış bir başlangıç.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali