Bi dostum hakkinda

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Eski zamanlarda gerçekten psikopatın tekiydi. Birden değişti sonra...
Kendisinin hala satanist olduğunu düşünüyorum. Sadist ruhlu biri. Yakınlarıda öyle galiba. Bulaşmamanı öneririm onlara.
Gulu seven dikenine katlanir dostum

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Reactions: DIO

Architect_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gulu seven dikenine katlanir dostum

Dostum satanist kişilerden bahsediyoruz. Bunlar şeytana tapan, canlılara acı çektirmekten zevk alan yaratıklar. Bulaşırsan kurtulmanın zor olacağı çok aşikar. Belki kızı bu durumdan kurtarıp onun kahramanı olma planların varsa bilemicem. Hehe

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Dostum satanist kişilerden bahsediyoruz. Bunlar şeytana tapan, canlılara acı çektirmekten zevk alan yaratıklar. Bulaşırsan kurtulmanın zor olacağı çok aşikar. Belki kızı bu durumdan kurtarıp onun kahramanı olma planların varsa bilemicem. Hehe
Uzun is ugrasamam dostum ^_^

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bak ben profesyonel dövüşle uğraşıyorum. Sen dikkatlerini çek ben İrlandalı turist moduna bağlarım zaten. Hehe. Sonra mutlu son ^.^
Nerde oturdugunu soyle isim duserse ararim ^^

Architect_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nerde oturdugunu soyle isim duserse ararim ^^

Bak sen Ankara Beypazarı gel. Sonra sor oranın halkına : "Burada Rayandu diye biri varmış ?" de sana yolu gösterirler. Sonra birlikte onları ararız ^^

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
O gül gökçe değil Paris Jackson :şapka: dikeni gökçe.
Bu arada aman ağzından yel alsın deme öyle ne işi var burada gelmesin daha iyi.
Seven var sevmeyen var benim icin degerli bir dost tu :/ senin isim nasi okunuyo bu arada

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak sen Ankara Beypazarı gel. Sonra sor oranın halkına : "Burada Rayandu diye biri varmış ?" de sana yolu gösterirler. Sonra birlikte onları ararız ^^
Ankaraya düğüne gideceğim istersen bir buluşma ayarlayalım ha ne dersin? :kaş:[DOUBLEPOST=1440879559,1440879448][/DOUBLEPOST]
Seven var sevmeyen var benim icin degerli bir dost tu :/ senin isim nasi okunuyo bu arada

Değerli dost most değil tamamen iki yüzlü dolandırıcı harika bir rol oyuncusu sadece. Benim ismim bestia diye okunuyor anlamına gelirsek Canavar anlamına geliyor genelde erotizim ağır romantizimin ve erotizmin olduğu alanlarda kullanılıyor hayvanlarla cinsel ilişkiye girme terimi olarakta kullanılıyor. :şapka:

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Aa rayandu ^.^ ben de cankiriliyim ama aile ankarali olunca gidiyorum haftada bi ^ ^

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden olmasın B)
Benim aile dikmende oturuyor iyice öğrenince sana mesaj atarım bakalım buluşabilecekmiyiz ankraya daha bir kere gittim bu ikinci gidişim olacak gerçi ilk gittiğimde hastalandığım için gezememiştim ankarayı bu yüzden çok fazla sosis,salam ile birlikte kola türü içecek tüketmemenizi öneriyorum. :pof:

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Benim aile dikmende oturuyor iyice öğrenince sana mesaj atarım bakalım buluşabilecekmiyiz ankraya daha bir kere gittim bu ikinci gidişim olacak gerçi ilk gittiğimde hastalandığım için gezememiştim ankarayı bu yüzden çok fazla sosis,salam ile birlikte kola türü içecek tüketmemenizi öneriyorum. [emoji14]of:
Ben arada gidiyorum ama :/ bide ben senden kucugumdur doversin beni abiğ ^.^