[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

matimert

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu
Role Play İsminiz (İngiliz):fire_fightermert
Role Play Yaşınız:18
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):fire gezgin ama çok da fakir olmayan bir adamış her yere gezmeye çalışırmış ama kısıtlı imkanları varmış.Günlerden bir gün firenin eski odundan evini yakmışlar ama fire dışarda olduğunu görememiş ve anne ve babasının intakımana kendisini adamış.

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel oynamaya deger ama oyuncuların rolere uyması gerek adam a ./do 200 nerdedir diyorum adam ./do sölemiycem yaziyor sölemek zorunda dilim bazıları söleyip 200 vermiyor oyuncuları hariç server güzel[DOUBLEPOST=1441566684,1441566650][/DOUBLEPOST]
çarını caldılar bende şahito ldum .ÇD adam phazer açip duvardan falan geçti

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel oynamaya deger ama oyuncuların rolere uyması gerek adam a ./do 200 nerdedir diyorum adam ./do sölemiycem yaziyor sölemek zorunda dilim bazıları söleyip 200 vermiyor oyuncuları hariç server güzel[DOUBLEPOST=1441566684,1441566650][/DOUBLEPOST]
çarını caldılar bende şahito ldum .ÇD adam phazer açip duvardan falan geçti
Çarımı mı çalmışlar ? kanıt var mı ?
anağm gitti paracıklar :S *

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kanıt almadım tüm parayı falan bana atmıstı :D onla biraz sövüştük falan adam a sordum dedimki niye çaldın adam şifresini 12345 koymus dedi sweetede giricem şifre ver dedim fake oldugunuda ben cıkarttım milete yoksa seni kötü birio larak cıkarcaktı sweete gel dedim gelmedfi skype gel dedim ozamanda gelmedi fake demeye başladım adam bana sövdü sorasını siktiret .D

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kanıt almadım tüm parayı falan bana atmıstı :D onla biraz sövüştük falan adam a sordum dedimki niye çaldın adam şifresini 12345 koymus dedi sweetede giricem şifre ver dedim fake oldugunuda ben cıkarttım milete yoksa seni kötü birio larak cıkarcaktı sweete gel dedim gelmedfi skype gel dedim ozamanda gelmedi fake demeye başladım adam bana sövdü sorasını siktiret .D
Karakterimi diğerlerine karşı zedelemiş .. fake ne alaka ben ünlümüyüm ki .. :pof:

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçma sapan sözde RP sayılan sunucular hala var.Temizlesin şu moderatörler şunları artık.

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biri benim haberim olmadan polis yapmış :/ Karakolda yazmıyor polis itemleride yok ama chatte polis yazıyor.

Berosq

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:[OYUN NİCK AKALİE]
Role Play İsminiz (İngiliz):AKALİE FORTUNE
Role Play Yaşınız:23
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):AKALİE ADLI KIZ'IN BABASI BİR DOKTOR İDİ. BU MESLEKTEN HOŞLANAN AKALİE ÜNİVERSİTESİNİ BİTİRİP HEMŞİRE OLMUŞTUR BU SAYEDE PARA KAZANIYOR.HAYATTAKİ AMACI BOL EGLENCE VE İYİ BİR EŞ

TypeZero

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Role Play İsminiz (İngiliz):Anitta51
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):normal sıradan bir insanken hayatını değiştirmeye kalkan biri hayatında biraz eğlence arayan biri.

altan12334

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu: ( oyun nick im : Funker)
Role Play İsminiz (İngiliz): Ralph Brown
Role Play Yaşınız: 22
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Babasi bir okul muduru annesi ölmus bir gun ralph okulda iken babasinin odasina gider bir ögretmen ile bas basa yakalar ondan sonra kaçmaya karar verir ve kaçacagi yeri razercraft adasi olarak belirler biriktirdigi parasini alip yolculuga çikar adada bir otelde asci olarak geçimini sagliyor

Son düzenleme:

CriminalGirl

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
GAME NİCK:pledgemonkey
Rp nick: Rack Fury
Rp old : 34
Charecter Story:Rack babası bir savcıdır küçük yaşlardayken öldürülür babasını öldüren suçluları yakalamak için polis akademisine gitmiştir sınavlaır kazanmış mülakattan ne sonuç alıcak onu bekliyor.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kayıt Formu: ( oyun nick im : Funker)
Role Play İsminiz (İngiliz): Ralph Brown
Role Play Yaşınız: 22
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): ergenlik çaginda iken bulanima girdi ailesinden kaçip razercraft adasina gitti geçimini otelde çalisarak kazaniyor
hikayeyi uzat[DOUBLEPOST=1441714295,1441714258][/DOUBLEPOST]
Role Play İsminiz (İngiliz):Anitta51
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):normal sıradan bir insanken hayatını değiştirmeye kalkan biri hayatında biraz eğlence arayan biri.
hikayeyi uzat ve ismini değiş