Etkinlik Minecraft Türkiye "Okullar Açılıyor" Temalı Mimarlık Yarışması / İPTAL EDİLDİ.

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke Hem Ortaçağ,Hemde Modern Mimarların katılabileceği bir yarışma olsaydı . . .

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
  • [Bu görsellerden en az 1'inde forumdaki kullanıcı adınız, "Okullar açılıyor" ve Minecraft Türkiye ibaresi geçmelidir. (Aksi haldebaşvurunuz geçersiz sayılacaktır!)}
Burada anlamadığım bir şey var. Ben bku38 , okullar açılıyor ve minecraft türkiye yazılarını bloklar ile mi yazacağım yoksa paint ten resmin üzerine mi yazacağım ?

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • [Bu görsellerden en az 1'inde forumdaki kullanıcı adınız, "Okullar açılıyor" ve Minecraft Türkiye ibaresi geçmelidir. (Aksi haldebaşvurunuz geçersiz sayılacaktır!)}
Burada anlamadığım bir şey var. Ben bku38 , okullar açılıyor ve minecraft türkiye yazılarını bloklar ile mi yazacağım yoksa paint ten resmin üzerine mi yazacağım ?
Ya da sohbete mi?

Hannabell

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Okulun çevresinin bomboş kalmaması için başkalarının hazırladığı bir şehir haritasından bir bölüm temizleyip oraya okulu yapabilirmiyiz? Yoksa okulun dışında etrafınıda yapmak gerçekten çok zaman alır

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Okulun çevresinin bomboş kalmaması için başkalarının hazırladığı bir şehir haritasından bir bölüm temizleyip oraya okulu yapabilirmiyiz? Yoksa okulun dışında etrafınıda yapmak gerçekten çok zaman alır
Öyle saçma şeymi olur. Hepsini kendin yapacaksın tabii.

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Keşke Hem Ortaçağ,Hemde Modern Mimarların katılabileceği bir yarışma olsaydı . . .
Ortaçağ'dan kalma bir üniversite teması kullanılabilir, oldukça da görkemli olur...
Sohbetten yazabilirsin veya tabelayla olabilir.

TheKordon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ortaçağ'dan kalma bir üniversite teması kullanılabilir, oldukça da görkemli olur...

Sohbetten yazabilirsin veya tabelayla olabilir.
O kadar resimle uğraşcağıma film türünde, videolu atsam olur mu ? Önceki mesajımda yazmıştım modaretöre. Dikkate almadı galiba.

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir sorum daha var : Mesela ben tüm binaların dış kısımlarını tamamladım. Peki iç kısımları ( odalar,sınıflar) v.b yapmak zorundamıyım yoksa yapmasamda olurmu ?

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birlikte Yapmak İsteyen Varsa ö.m atsın Kazanamasak Bile Eğleniriz :)

System32

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Shaders'ın + puan kazandırma amacını anlamadım. Bilgisayarı Shaders'ı kaldırmayan arkadaşları dışlamış oldunuz bence.

Her neyse katılacak olanlara başarılar. Sanırım ben onlardan biri olmayacağım.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Shaders'ın + puan kazandırma amacını anlamadım. Bilgisayarı Shaders'ı kaldırmayan arkadaşları dışlamış oldunuz bence.

Her neyse katılacak olanlara başarılar. Sanırım ben onlardan biri olmayacağım.
Shaders öyle aman aman puan katıp birinci yapamaz.Yaptığınız yapının kalitesine de bağlı bir şey.

Roxan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ünvan için yapanlara başarılar.
Ünvan için yapmak... Gereksiz... Harici niyetler müstesna.
Yarışmanın mantığı bu, bir hedef belirleniyor ve insanlar ona ulaşmak için tüm hünerlerini sergiliyor.
Yani, ünvan için tabii ki. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...