Vejeteryanlar için kabus..

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

DarkDraxill

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl olsa yediğin etler pastırmalar gökten yağıyor

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"O (Allah) ki; yeryüzündeki şeylerin hepsini sizin için yarattı, sonra (kudret ve iradesiyle) göğe yönelip, onları da yedi (kat) gök olarak düzenledi. O, (her şeyi bilen) Alim'dir." (Bakara, 2/29)
O her şeyi (hayvanları, bitkileri vb.) bizim için yarattı. Bizim onlardan yararlanmamız için. Böyle inkar etmeyin...

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş ölen ölüyor yine yeniyor. Hem acı çektirmeden öldürmek mümkün hayvanları, biz işkence edipte kesin demiyoruz ki her şeyin adabı var.
Ben zaten et falan yiyorum S: Fakat et yemenizi savunurken böyle mantıksız argümanları ortaya koymanız baya saçma

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Hayır anlamıyorum, eğer insanlar hayvanları yemezse başka hayvanlar onu yiyecek. Hemde daha çok acı çektirerek. Siz kurban bayramını ne olarak görüyorsunuz bilmem ama; ben fakir-zengin herkesin 3-4 gün boyunca doya doya et yemesi olarak görüyorum. Zengin-fakir arasındaki paylaşımın artışı olarak görüyorum. Zaten kurbanın herşeyi kullanılıyor. hiçbir şey israf olmuyor. Bu vejetaryan abileri nedense hiç yılbaşında hindi kesilmesine karşı geldiğini görmedim. Lütfen olayı tek taraflı olarak görmeyin. Siz eti sevmiyor olabilirsiniz ama bazı aileler her yıl sadece sizin sayenizde et yiyor.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aklını yiyerek açtığın konuda ben vejetaryenim demen büyük bir ironi.

AtooPlays

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yanlış anlamışım sorry

hmm asıl yanlış gelen sen olmayasın mesaj kasmak için geldin değil mi

haklısın :D

1- Mesaj kasınca üstün mü olunuyor? Bu forumda herkes eşit olmalı.
2- Konu dışı- Genel de mesaj yazınca hesapta mesaj yaptın gözükmez. Yni mesaj kasmış sayılmazsın

Ve son olarak, Minecraft Türkiye'ye hoşgeldin.

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- Mesaj kasınca üstün mü olunuyor? Bu forumda herkes eşit olmalı.
2- Konu dışı- Genel de mesaj yazınca hesapta mesaj yaptın gözükmez. Yni mesaj kasmış sayılmazsın

Ve son olarak, Minecraft Türkiye'ye hoşgeldin.
asıl yeni gelen sensin dostum 2015 de gelmişsin ben 2013 de geldim o zaman forum böyle değildi daha güzel bir ortam vardı satış vb yasaktı şimdi satış sitesine döndü
ve türkçeyi düzgün kullan dostum

MrDeichor

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu atacağım ilk video ;

Bu atacağım ikinci video ;

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Bu atacağım ilk video ;

Bu atacağım ikinci video ;
Ya cidden sizi anlamakta zorluk çekiyorum, cidden. Bi vejeteryana lafım yok, isteyen istedği şeyi seçmekte özgür. Ama et yiyenlere vahşi demek ne haddinize ? Ben sana "Ot yiyen yaratık" falan diyomuyuz ?

Hayır yani hayvanları acımasıcza katleden 3-5 video bulup montajlayınca bütün hayvan kesimhaneleri vahşetmi işlemiş oluyor ? Bir hayvanın kesimhanede kesilerek öldürülmesi en acısız yöntemdir. Eğer o inek normal doğal hayatında olsaydı; ya hayvanlar tarafından vahşice katledilerek acı çeke çeke ölecekti ya hastalıktan dolayı her yeri yara olup gene acı çeke çeke ölecekti yada yaşlılıktan bütün kas sistemi iflas edip aç ve susuzluktan ölecekti. Şöyle milletin gazına gelip "Vahşet yapıyorlar, bunu durdurmalıyız !!!" triplerine girmeyin. İnsanlar tarafından kesilen hayvanlar sadece 20-30 saniye acı çeker ve ardından ölür.
Şu 1. videodaki şeylerin ilk bir kaç tanesi aşırı derecede saçma. Kalp sağlığına zararlı olurmuş bilmem ne. Merak etmeyin vejetaryan olmayan kişiler hergün 5-6 kilo et yemiyo.

Son düzenleme: