|LegendCraftTR|>> JavaCoder - WebMaster - Moderator - Builder - Rehber Alımları Hemen Başvur !

naion

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başvuru için;
Başarılı oldugunuz dal nedir ?
Builder-Rehber
Ne kadar bilgilisiniz (Build-java-komut vs anlatın) :Builderda iyi olduğumu düşünüyorum çoğu arkadaşım iyisin diyor (minecraft oynayalar ) bazı yerleri değiştirebilirim bu konuda bilgiliyim diye düşünüyorum.
Oyuncu ilişkileri :ASLA küfür etmem argo kullanmam bana mesaj atarlarsa anında cevap yazarım
Yeni fikirleriniz : Bence bazı yerlerde bi kaç değişiklik iyi olabilir lapis tamirci vb..
Neden seni alalım :Ben bu serverde iyi şeyler başaracağıma inanıyorum
Günlük Online : Hafta içi= 1-3 saat Hafta sonu=2-5 saat Tatil Günleri=Bütün gün açığım
Not: Mikrofonum vardır. hafta sonları , hafta içi ve tatil günleri hep konuşurum müsait olurum.
Yorumum:Ve aynı zamanda beni alırsanız çok mutlu olurum bu serverde 1.5 yıldır oynuyorum şimdi başka bir çar açıp ona LegendMC aldım şu anda serverde çok mutluyum ama bir kaç bug ve hack görüyorum onları düzeltmek için Builder veya Rehber olmaya adayım.Ve Bycooky isterseniz size bir kaç mimar eserimi gözününüzün önünde gösteririm . Skype'de ekliyiz adım (Berkay Kurban) (Ama Skype'de ki adım Berkay Kurban) Ts3 vardır serverdede adım naion'dur bana hertürlü ulaşabilirsiniz . Bu yazıyı sonradan yazdım çünkü içimdekileri dökmek istedim eğer beni Builder veya Rehber seçmezseniz önemli değil görüşünüze saygı duyarım beni seçerseniz şimdiden teşekürler seçmezseniz de seçdiğiniz arkadaşlara hayırlı olsun

Son düzenleme:

MehmettPvp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Günlük Online : haftaiçi:5 saat. hafta sonu:10 saat Neden seni alalım :Serverinizde benimde tuzum olsun istiyorum.Kendimi sizin serverinizde başarılı işler yapacağıma güveniyorum ve sizinde güvenmenizi istiyorum. Yeni fikirleriniz :Serverinizde argo küfür vb. durumda caydırıcı cezalar uygulanmanızı isterim.Yetkili kadronuzun oyuncularla iç içe samimi olmasını isterim. Oyuncu ilişkileri :oyuncularla ilişkim iyidir.Onlarla oyuncu samimiyetiyle davranırım.Gerekli yerlerde sunucunun belirlediği cezaları veririm. Ne kadar bilgilisiniz (Build-java-komut vs anlatın) : komut bilgim %75 build bilgim %78 java bilgim yok. Skype : mehmet54085 Yaş : 14Başarılı oldugunuz dal nedir ? Moderatör[20:43] |PvPGamer|McLegela|Kurucu|MehmettPvP|ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ: Başvuru için;

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Berke
Nick: Leejey
İstenen Yetki: Moderator
İstenen Yetki Hakkındaki Tecrübeleriniz: Cogu Yerde Gorev aldım Tecrubeliyim ama yinede acıklayayım.
-Sunucu Durumuyla İlgilenebilirim
-Gerektiginde Oyuncuların Sorununu Gidermeye Calısırım
-Moderator olmaktan asla sıkılmam , Gorevimi en iyi bir sekilde yapmaya calisirim (Cıvıtmam)
-Oyuncuların Hakaretleri vb. Seylerde sakinligimi korurum
-Üst yetkililere karsı saygılı davranan bir insanım
-Kurucuya veya Admine gerektiginde yardim edebilirim
-Oyuncularla iyi anlasabilirim
-Konusmalarima dikkat ederim yazim hatasi yapmamaya calısırım
-Gerektiginde Build yardim edebilirim.
Kısacası Gorevime sadık bir insanım..
Günde Online Kalma Sürem: Hafta ici 6-7 saat hafta sonu 9 saat veya ustu

EmreeTr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adım:Emre
Fikirim:oyunu Taha Pratik Daha Kullanışlı bir hale getirebilmektir amacım herzaman kolayı seçmesemde bu yöntemi denerim
Online durumum:%90
Nedenmi Beni Alın:Dediğim gibi oyunu daha pratik bir hale getirmek istiyorum spawn da daha az lag olmasını daha etkiliyici yapıtlar hungergameste oyuncuların bıkmayacağı bir dünya yaratmak ve neredeyse MİNECRAFT taki tüm komutları biliyorum Tabikide oyun içinde bu
10 yıllık deneyimim wardır zaten
Ve Oyun İçi Asla Küfür Etmem Ne olursa olsun
:yıkıl: İyi Forumlar.:yıkıl:

EmircanAgaaTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Moderator, Builder

Ne kadar bilgilisiniz (Build-java-komut vs anlatın) :
Merhaba ben öncelikle builder, komut ve plugin gibi seylerde bilgiliyim.
Arkadaslarım benden serverlerine plugin yapmamı ıstıyor ve build yapmamıda.
Birkaç server kurdugumda oldu hub sızın gıbı olmasada.

Oyuncu ilişkileri :

Kesinlikle makro veya hacklere kufur etmem sakin bir dille
onları uyarmayı daha iyi bulurum küfür ettigimizde kötü yollara çıkabilir.

Yeni fikirleriniz :
Yılbaşı için 'Yeni' bir map yapmanız uygun bir fikir olabilir

Neden seni alalım :
Builder İçin: PvP serverlerinde genellıkle builder olurum arkadaslarım benı builder emir olarak biliyor genelde cogu pvp serverde builderlik yapmısımdır.
Moderator İçin:Modluktan anlıyorum ve cok iyi yaptıgımı dusunuyorum 3, 4 serverde oldum.

Günlük Online :

Hafta İçi:
10 ve 11 Saat

Haftasonu:
11 ve 12 Saat

Yaz Tatili:
Full Gün

Bilgilerim Bu Kadar
-EmircanTG

Son düzenleme:

SkeletonMiner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Moderator, Builder
Ne kadar bilgilisiniz (Build-java-komut vs anlatın) :
Merhaba ilk önce çoğu pluginden anlarım neredeyse %97,50 diyeceğim çünkü bilmeme oranımıda katıyorum.
Çoğu kişinin bilmediği yertürlü konuda plugin bulabilir ve en kısa zamanda bile editleyebilirim
bilmediğim pluginleri editlemeyide 5dk'da çözer ve hızlı bir şekilde ayarlarım
daha çok plugin ayarlama araştırma bulma ve build'de(Yapı) iyiyim

Oyuncu ilişkileri :
İyidir oyunculara karşı saygılı ve kesinlikle küfür etmem
Soruları özenle okurum ve sıraya göre cevap veririm
asla gözden kaçırmam (kaçırmamaya özen gösteririm)
(Kardeşim,Lan,Yav)
gibi kelimeleri kullanmama

Yeni fikirleriniz :
Servere hertürlü konsepti verebilirim hatta daha bile yaratıcı fikirler özellikle pluginlerle ve buildle ilgili fikirlerle doluyum.
Hertürlü server ve fikrine açığım tabikide sadece çok özel fikirlerimde var

Neden seni alalım :
Builder İçin: PvP serverlerinde genellıkle builder olurum arkadaslarım benı builder emir olarak biliyor genelde cogu pvp serverde builderlik yapmısımdır.
Moderator İçin

Günlük Online :

Hafta İçi:
10 ve 11 Saat

Haftasonu:
11 ve 12 Saat

Yaz Tatili:
Full Gün
BENİM MESAJIMI KULLANMIŞIN HAHAHA BU KDR DÜŞME BALİ

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0

naion

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@ByCooky Bu ne zamana biter eğer benim hakkımda bi sorun olursa skypede ekledim seni sende beni ekleyip konuşarak sana build yeteneklerimi göstere bilirim ?

Legend99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Ne kadar bilgilisiniz (Build) : Builder.. konusunda cok hatta bayağı bilgiyim diyebilirim sayın yetikilim.. oyunu 1.5.2 yamasından beri oynuyorum şuana kadar 7-8 serverim olmuştur tamamının maplarını buildlerini kendim tasarlamışımdır.. her türlü builden anlarım modern medieval

Oyuncu ilişkileri : Oyunculara karşı Çok Saygılı Ve Sorumlu Davranırım.. Genellikle eğlence için oyunu daha zevkli hale getirmek için sohbet ederim oyuncularla ve daha iyi bir oyun keyfi geçirmelerini sağlayabilirim

Yeni fikirleriniz : serverde hack.(hile) kullananları kesinlikle sunucuda barındırmıcam bunun gibi fikirlerim var çünki sunucuda hack(hile) korunması var. fakat işlemiyor millet hack acıyor Fly(Uçma) Gibi hileler acarak kolayca pvp den kacabiliyorlar bunu önemlek için yeni planlarım ve yeni bulucağım pluginleri önerebilirim..

Neden seni alalım : beni alırsanız sunucu daha zevkli,güzel ve medieval(eski) bir oyun zevki yaratabilirim..
Günlük Online : Cuma Cumartesi Pazar 24/7 - Pazartesi - Salı - Çarş - Perş 3:50 'dan 12:00 'a kadar.

naion

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkezinkini görünce benimki sade kalmış :olgun:

Bycooky lütfen yorumlar nasıl gidiyo bi bak çok meraklandım en azından bi skypede falan buildimi gösteriyim builden çok zevk alıyorum ?? :gg:

Cengizhand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı oldugunuz dal nedir ? Moderatorlük, Adminlik
Ne kadar bilgilisiniz (Build-java-komut vs anlatın) : Build yapılacak şeye göre değişir %75. Java derken java ile oyun plugin yazımı ise %15, ama plugini ayarlamak ayarlarını değiştirmek ise sorun yok %90. Bildiğim komutlara bi kaç örnek: //set, //walls , //sphere, //hcyl... /mute, /fly, /tempban, /kickall, /save-all... (pluginlere göre değişir daha çok var)
Oyuncu ilişkileri : Küfür olmadığı sürece sorun olmaz. Oyuncuların sorularına gözümden kaçmadığı sürece yanıt vermeye çalışırım. (Siz 1 haftalık test sürecine tabii tutarsanız bence sizin içinde daha iyi olur.)
Yeni fikirleriniz : Yeni mini-gamesler eklemek veya mini-games map lerini arttırmak.
Neden seni alalım : Server'ın açıklarını bulup engellemenize yardımcı olabilirim, map leri, map içeriklerini artırabilirim.
Günlük Online : 2-6 saat arası kışın, 4-10 saat arası yazın.
Adım: Cengizhan
Soyadım: ARAL
Oturduğum Şehir: Tekirdağ
Tel. No: 05** *** ****(istenirse verilecektir [Ama hafta içi okul saatleri içinde {08:20-16:00} aramayın şartıyla])

NOT: Yazdığım tüm bilgiler doğrudur. Ts3 veya Skype ile iletişime geçebiliriz benim için farketmez.(kamera da mikrafon da var)

Son düzenleme:

Blackpink35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alınan herkezi tebrik ederim umarım görevlerini en iyi şekilde yaparlar :)

Son düzenleme:

ByCooky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umudumuz da o zaten :)

Son düzenleme:

Oguz_YT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad: Oğuz
dal:Moderator
geçmiş: Daha önce deneyimli ingiliz serverlarında admin lik yapmış kapistesi 300-2000 kişi arası
bilgiler: komutlarla 100% build 80% pluginler 80%
online durumum cuma hariç her gün 8 saat
ingilizce seviyem yarı amerikan oyuncularla aram da iyidir:D

ve neden alınmalıyım kusura bakmayın yazmayı unuttum,bence alınmalıyım çünkü daha önce çok serverda çalıştım tecrübeliyim ve tabii ki tek türk serverlarındada değil ingiliz amerikan serverlarında çalışmakta ayrı bi deneyim veriyo bana güvenin çünkü ingiliz serverlarıyla türk serverlarının yapısı çok farklı ve servera sizin izninizle birçok yenilikte getirebilceğimi düşünüyorum

DonathoLP

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Başarılı Oldugunuz Dal Nedir :
Moderator

Ne Kadar Bilgilisiniz Build , Java Komut Vs Anlatın :
Bir Kaç Serverin Builder Liğini Yaptım komutlarda yeterince bilgim var Ayrıca Kendı Çekirdek Sunucum Bulunmaktaydı.

Oyuncu İlişkileri :
Kucuklere Saygılı Ve Başarılı Bir Şekilde Sorularını Yanıtlarım
Hile Açıp Hak Yiyenleri Uyarı Olarak Kick Atarım
Hala Açıyorsa Benden Bır Ust Yetkılıye Soyleyıp Banlarım.

Yeni Fikirleriniz :
Skyblock Lagını Azaltmak gibi Servere Yatırım Yaparak Mb Yükseltmek gibi Fikirlerim Bulunmakta.
Skywars Yepyeni Bir Plugin Lagsız Sıkıntısız .

Niiçin Seni Alalım :
Yeterince Bilgiliyim Ve Pvp - Build - Konusma Gıbı Ozellıklerım Sabit.
Gerisi Sizin Bileceğiniz İş.

Günlük Online :
Haftaiçi En Az Serverla 3 , 4 Saat İlgilenirim

Hafta Sonu Günlük En Az 6 , 7 Saat ( Aralıklı )

... muhammed.emin86