POTEYTO GERI DÖNÜYOR! (v2.0) (arşive alınabilir)

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bertan yazik oldu,burdan soylemek istemiyorum sebebini bi ara sohbet ederiz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayın moderatörler genel minecarft bölüünde bu tür suucu reklamalrı serbest ise bende yapmak istiyorum. Sizlere sesleniyorum lütfen ceavp bekliyorum.

@Adragos , @Nano_Sensei , @Manyakwolf , @Yaman , @Berk
Dostum bu reklam değil, farkettiysen ne bir ip paylaştım ne de bir adres. Sadece bilgi veriyorum, topluluğumu yeniden kurmak istiyorum. Teşekkürler.

Bertan yazik oldu,burdan soylemek istemiyorum sebebini bi ara sohbet ederiz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Skypedan veya forumdan mesaj at konuşalım, müsaitim ben.

Teşekkürler :)

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burada bende bilgi verdiğim zamanlar insanlar etmediklerini bırakmayıp resmen kovar gibi davranmışlardı. Hem de sunucu bölümünde. Minecraft genel bölümünde bir sunucu ismi geçiyor sonucta. Bu bir reklam oluyor, fakat gelipde yetkililer bir eylemde bulunmayacaksa bende bu tür konular açmak istiyorum. Bunu belirttim başlıkta bir marka var sonuc itibariyle ve buda bir reklam oluyor. Burada size bir kinimyok burada ki kinim yetkililere.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burada bende bilgi verdiğim zamanlar insanlar etmediklerini bırakmayıp resmen kovar gibi davranmışlardı. Hem de sunucu bölümünde. Minecraft genel bölümünde bir sunucu ismi geçiyor sonucta. Bu bir reklam oluyor, fakat gelipde yetkililer bir eylemde bulunmayacaksa bende bu tür konular açmak istiyorum. Bunu belirttim başlıkta bir marka var sonuc itibariyle ve buda bir reklam oluyor. Burada size bir kinimyok burada ki kinim yetkililere.
Herhangi bir adres veya ip belirtmezsen sorun olmuyor.

MagicPunch

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sakin şampiyon :)
Biraz daha bekle eğer uyarı gelmezse sende açarsın ayrıca istersen "RAPOR" tuşuna basarak şikayet edebilirsin :)

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana bunlar ile gelin işte :) Süper bir proje işte Adam ya :) Valla kardeşim beklenen sunucum olacaksın :)