Trove'daş aranır

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hi.

Frençlerden sıkıldım trove oynamak istiyorum.

19 levelim. Power rank falan çok yüksek değil ama idare ederim yani.
Takılıyorum etrafta. Benimli oynayabilecek leveli farketmez bir kişi aranır.​

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu bana soru soruyor sonra açıklayamıyorum trove'de ilişkimiz buydu ehüeüh

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
İlk çıktığı zamanlarda forumun yarısı oynardık oyunu sonra sıkmaya başladı hep aynı muhabbet saatte 20 dk görev yap kalan 40 dk da dungeon dön falan. O kadar item yap pvp falan yok adam akıllı.
Forumda oynayan kitle olursa belki eskisi gibi oynanır bir TS de toplanıp falan şuanda sarmıyor toplanıp klan açacaksında 15-20 kişi zevk alacaksın eğer öyle olursa düzenli olarak oynayabilirim :hmm:

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk çıktığı zamanlarda forumun yarısı oynardık oyunu sonra sıkmaya başladı hep aynı muhabbet saatte 20 dk görev yap kalan 40 dk da dungeon dön falan. O kadar item yap pvp falan yok adam akıllı.
Forumda oynayan kitle olursa belki eskisi gibi oynanır bir TS de toplanıp falan şuanda sarmıyor toplanıp klan açacaksında 15-20 kişi zevk alacaksın eğer öyle olursa düzenli olarak oynayabilirim :hmm:
Şimdi biraz daha güzel. Pvp var gibi, PowerRank olayı falan var.

umut_

En iyi cevaplar
0
Geçenlerde indirdim baktım 30 lvl sınır olmuş Uber9 a kadar world gelmiş power rank sistemi gem sistemi falan güzel olmuşta hala oyun kendini tekrarlıyor hep aynı dungeonu don hep aynı şeylerle uğraş falan ne kadar gelişsen ne kadar item kassanda 1 levelden son levele kadar yaptığın işler aynı sadece ortamı var diye oynanır o kadar.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
PvP'de classlar arası düzen yok, Powerrank eskiden varolan level ile aynı şey.
Uber 10'a kadar var ve Uber 10 12k PR istiyor sanırım, oyun hala çok zaman istiyor ve ekledikleri de sadece zaman harcama oluyor açıkçası*

umut_

En iyi cevaplar
0
PvP'de classlar arası düzen yok, Powerrank eskiden varolan level ile aynı şey.
Uber 10'a kadar var ve Uber 10 12k PR istiyor sanırım, oyun hala çok zaman istiyor ve ekledikleri de sadece zaman harcama oluyor açıkçası*
Zaman harcamak için onlarca şey var ama oyunun başlangıcında ne yapıyorsan son levelinde de aynı şeyi yapıyorsun ve bir amacın yok bir rekabet yok yani en fazla " benim power rankım seninkinden fazla " falan diyebiliyorsun pvp adam akıllı olsa veya klan savaşları vs olsa pvp için itemlerde ek bonuslar falan olsa belki bir amacın olur adam kesmekte falan 3 skill olan bir oyunda pvp pek zevk vermesede rekabeti verebilir ama onlarda olmayınca pek bir zevk alamıyorsun sadece oyna level ve item kas o kadar yaptığın elinde kalıyor. Uber 9-10 falan olsada bir şey değişmiyor galiba toplam 16 tane farklı dünya zorluk seviyesi var arlarında tek değişen mobların hp leri başka bir şey yok dungeonlar falan 1 lvl de gördüklerinin aynısı durum böyle olunca insanı ister istemez sıkıyor. Kötü oyun değil ama çok fazla eksik yönleri var dediğim gibi sadece ortamı olursa oynanabilir.