Animasyonumun Senaryosu Hakkında...

Beni tanıyor muydunuz?

• Evet

Kullanılan: 2 40.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bilmem tanıyor muyum?

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar,
Uzun süredir forumda yoktum.Daha doğrusu bilgisayarda bile doğru dürüst bulunmuyordum.
Yaklaşık bir yıldır aktif bir üye değildim.Yaz tatili sayesinde az da olsa foruma girmeye başladım.
Şimdi diyeceksiniz bu adam da kim? Ne de olsa 1 senedir yoktum ve birçok yeni arkadaş aramıza katıldı.
Bilenler de elbet vardır.Öncelikle ismim Eren 9.sınıfa giden biriyim ve animasyon-tasarım işleriyle orta seviyede uğraşıyorum.Neyse konuya dönelim.

Önceden yaptığım animasyonlar hep test animasyonlarıydı ve 3-11 saniye arasıydı.Sebebi hem bilgisayarımın performansı hem de beceriksizliğimdi.Ben de hazır yaz geldi maksat vakit geçsin dedim ve bu işlere geri döndüm.Asıl sıkıntı ise orta uzunlukta bir animasyon için senaryoydu.Aklımda basit bir fikir var aslında.O da şu karakterimiz oyuna başlar,kendini geliştirir vs.Farklı senaryolarınız varsa iletebilirsiniz.Tabii iletirken benim profesyonel olmadığımı da düşünün.Her neyse okuduysanız teşekkür ederim biraz uzun bir yazı oldu.
Muhabbet etmek için ya da işiniz varsa Skype'tan ekleyebilirsiniz

:[email protected]
Görüşürüz :)

@Iskefiyeli18 @KadirBerk @Minecraftplayerr @AzlaazTR @Acarz @Ardart @MhaWTHoR

Son düzenleme:

Rüzgarninja

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim senaryo için bir fikrim var :
Dediğin gibi karakter oyuna başlasın gelişsin vb. sonrada oyuna yeni bir karakter gelsin ve ana karakterin bu karakterden haberi olmasın.Yeni gelen karakter ana karakteri yoketmeye çalışsın tuzak kursun vs. animasyonun sonundaysa ana karakter diğer karakteri öldürsün.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Benim senaryo için bir fikrim var :
Dediğin gibi karakter oyuna başlasın gelişsin vb. sonrada oyuna yeni bir karakter gelsin ve ana karakterin bu karakterden haberi olmasın.Yeni gelen karakter ana karakteri yoketmeye çalışsın tuzak kursun vs. animasyonun sonundaysa ana karakter diğer karakteri öldürsün.
Güzel bir fikir gibi deneyebilirim tabi bunu uyarlamak biraz zor olacak ama vakit bol