Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Yetenek Sistemi mi Sınıf Sistemi mi ?

• Yetenek; Oyuncular istediği kılıca 2 yetenek ekleyebilecek. Kendi tarzını oluşturacak.

Kullanılan: 74 64.9%
  • Sınıf; Klasik sınıf sistemi.

Kullanılan: 40 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    114

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ev eşyaları 3D olmalı. Ne kadar 3D -> O kadar köfte(Oyuncu)
Çimen, Tahta, Taş gibi birkaç blok 256x texture alırsa çok çok kaliteli olacaktır.

Birde mavi kılıç çok güzel fakat biraz epic durmamış mı ? Oyunun havasını bozuyor gibi :D
Mesela masa fln varsa 3d olsun o ._. Orta çağda taş dokusu değişirse güzel durabilir

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ev eşyaları 3D olmalı. Ne kadar 3D -> O kadar köfte(Oyuncu)
Çimen, Tahta, Taş gibi birkaç blok 256x texture alırsa çok çok kaliteli olacaktır.

Birde mavi kılıç çok güzel fakat biraz epic durmamış mı ? Oyunun havasını bozuyor gibi :D

Yakında video gelecek oyun havasını bozuyor mu anlarsın :D

Yenilik 1;

• Ateş Ejderhası peti eklenmiştir. Ejderha'nın üstüne binilebilir fakat enerji gereklidir.

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya vallahi şu sunucuyu açmak için çok heyecanlıyım :D Biran önce açmak istiyorum ama sistemleri düzgün yapmazsam hem siz hem ben zevk alamayız :D
Hmm. Merakınızı gidermek için bu gün video çekebilirim. Başlangıç yeri biraz daha detaylı oldu (çok daha fazla) oyunu bilmeyen birisi direk öğrenir diye düşündüm :)

Bir kaç soru soracaktım birde;

1. Sizce ev eşyaları 3D olsun mu ?
  2. Kaynak paketinde bir kaç bloğu resmi değişsin mi ? (Örneğin çimen, tahta, taş vs.)
İkisi de olsun.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Jara ile büyücü aynı karede :D Jara biraz klasik kalsa da iyi :D

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Jada büyücüyü döver .-.

*Jara'yıda biraz 3dleştirebilir misiniz ?

Her şeyi 3D yapmaya çalışıyorum ama NPC boyutları fazla büyük :D Yani ayarlarda şöyle bir şey olacak;

Grafik Ayarları;
Düşük, Normal, İyi, Ultar

Eğer bilgisayarınız güçlüyse tüm NPCleri 3D görebilirsiniz :)

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Jara ile büyücü aynı karede :D Jara biraz klasik kalsa da iyi :D

Küçük bir tavsiye, uygular mısın bilmiyorum ama: Bence o npc'nin adı emekli eğitmen büyücü gibi bir şey olsun. Çünkü çok zavallı bir köylü gibi duruyor, ben buna büyücü demem :( Emekli olsa hadi neyse yani o mantık anlamışsındır umarım.
Düzenleme: Ya da "yaşlı" da olabilir.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Küçük bir tavsiye, uygular mısın bilmiyorum ama: Bence o npc'nin adı emekli eğitmen büyücü gibi bir şey olsun. Çünkü çok zavallı bir köylü gibi duruyor, ben buna büyücü demem :( Emekli olsa hadi neyse yani o mantık anlamışsındır umarım.
Düzenleme: Ya da "yaşlı" da olabilir.

İyi fikir :D

Güncelleme Dekorasyon;
  • 4 adet sandalye eklendi.
  • 4 adet yatak eklendi.
  • 4 adet masa eklendi.
  • Kedi ve köpek evcil hayvanı eklendi. (Sadece evlerde kullanılabilir!)

Blazerd Krallığı'nda hiçbir arkeolog Yaşam Kayaları'nın gizemini çözememiştir.Efsanelere göre Yaşam Kayaları gökten düşermiş ve keşif amaçlı giden arkeologlardan haber alınamazmış.
  • Yaşam Kayaları, Blazerd Krallığı'nda bulunan gizemli taşlardır.​
  • Bu taşları yok etmek sandığınız kadar kolay değildir , her saldırışınızda sizi yok etmeye gelen yaratıklar vardır.​
  • Yaşam Kayaları yok edildiğinde ise içerisinden çok değerli eşyalar çıkar.​
  • Yaşam Kayaları 'nın yerleri sabit değildir rastgele yerlerde bulunurlar.​
  • Her yaşam kayasının bir seviyesi vardır bu seviyeye göre güçlüdür ve çıkardıkları yaratıklarda bundan etkilenir.​

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Güncelleme Dekorasyon;
  • 4 adet yatak eklendi.
  • 4 adet masa eklendi.

Blazerd Krallığı'nda hiçbir arkeolog Yaşam Kayaları'nın gizemini çözememiştir.Efsanelere göre Yaşam Kayaları gökten düşermiş ve keşif amaçlı giden arkeologlardan haber alınamazmış.
  • Bu taşları yok etmek sandığınız kadar kolay değildir , her saldırışınızda sizi yok etmeye gelen yaratıklar vardır.​
  • Her yaşam kayasının bir seviyesi vardır bu seviyeye göre güçlüdür ve çıkardıkları yaratıklarda bundan etkilenir.​

Metin2 temalı MMORPG sunucusu. Metin Taşı diyelim tam olsun. :)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Güncelleme Dekorasyon;
  • 4 adet yatak eklendi.
  • 4 adet masa eklendi.

Tavsiyem, eğer kaya ilk hasarı ok ile alırsa, çıkan düşmanların çoğunluğu uzun menzilli saldırılar yapabilsin. Yada ok ile hasar almasın.
Çünkü uzaktan, bi ağacın üstüne-bi taşın arasına girip taşı ok ile kıran akıllılar olacaktır :)

*sandalya ultra ayarlarda textureli (tahta textureli) görünse mi sanki daha iyi olur :)

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Güncelleme Dekorasyon;
  • 4 adet yatak eklendi.
  • 4 adet masa eklendi.

Çok tatlı duruyo, ilk başta troll ve fotoshop zannetmiştim.

Tavsiyem, eğer kaya ilk hasarı ok ile alırsa, çıkan düşmanların çoğunluğu uzun menzilli saldırılar yapabilsin. Yada ok ile hasar almasın.
Çünkü uzaktan, bi ağacın üstüne-bi taşın arasına girip taşı ok ile kıran akıllılar olacaktır :)
Bunun aynısı Hero Siege'de de vardı. Okçular onlara nasıl hasar verecekti peki ?

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok tatlı duruyo, ilk başta troll ve fotoshop zannetmiştim.

Bunun aynısı Hero Siege'de de vardı. Okçular onlara nasıl hasar verecekti peki ?
Birliklerle beraber gelişme olacağı için bir yakın menzilli taşa saldırır, etrafdakileri okçu avlar.
Yada okçular saldırmasın yaşam taşlarına ._.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Metin2 temalı MMORPG sunucusu. Metin Taşı diyelim tam olsun. :)
Metin2 ile alakası yok en azından taşı saymazsak :D

*sandalya ultra ayarlarda textureli (tahta textureli) görünse mi sanki daha iyi olur :)

Bu en kötü sandalye bir sürü olacak. Paranız varsa lüks yaşarsın yoksa kötü kötü :D Gerçek hayat. Para birimi gümüş bu arada.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Metin2 ile alakası yok en azından taşı saymazsak :D

Bu en kötü sandalye bir sürü olacak. Paranız varsa lüks yaşarsın yoksa kötü kötü :D Gerçek hayat. Para birimi gümüş bu arada.
Benim evim bile olmayacak :( Sokaklarda yatarım sanırım. Tüm parayı kask'a yatırıp düşmanlara kafa atıcam.