Sangal Network | Kalite Fark Yaratır ! RÜTBE-COİN-EVCİL HAYVAN... !

yeahyeah55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
derlerki 5 adam 1 adamsa 5 adam bir adamdın. ozaman 5 tane 5 adam yani 5x5 25 adammı oluyor 5 adammı?

TRMN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
- Yapılarınızın Çoğu Brush Sphere Olsa Bile İçerisi Güzel.
- Zararlı Ve Yararlı Moblar Mantığını Anlamadım Faction Bir Server.
- Chatta Habire Paskalya Eventi Yazması.
- Chatta Yapılan Yetkili Spamı.
- Pvp Madende İçeri Girmediğim Halde Yüksek Bir Yerden Düşünce Can Gitmesi Ek Olarak Acıkma.
- Warp Lapis Yazmışım Zaten Neden Bir Daha Işınlanıyorum Onuda Anlamadım.
- Ormanda da Aynı Şey Geçerli Fakat 4 Tarafa Işınlanmak Güzel Olmuş.
- Örs Bulunmaması.
- Tılsım Olayı Bence Faydasız İksir Yapsam Yazdığına Göre Pek Farkı Olmaz.
- Büyücü Olayını Anlıyamadım.
- Pet Sisteminin Warp Menusu Tarzı Bir Yerden Yapılmasını Beklerdim.
- Serverden Atma Bot Koruması Diye Bunun Başka Yolunu Bulmalısınız.
- Görev Sistemi Hoş.
- Web Sitenizin Sadece Alan Adını Almışsınız Umarım Düzgün İçerikli Bir Site Yaptırırsınız Fakat Konuda Yapım aşamasında Diye Belirtirseniz Sevinirim.
- Sosyal Medya Hesaplarını Aktif Kullanmak.

Bunları Uygularsanız Eminim Daha İyi Yerlerde Olucaksınız İyi Çalışmalar.

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Yapılarınızın Çoğu Brush Sphere Olsa Bile İçerisi Güzel.
- Zararlı Ve Yararlı Moblar Mantığını Anlamadım Faction Bir Server.
- Chatta Habire Paskalya Eventi Yazması.
- Chatta Yapılan Yetkili Spamı.
- Pvp Madende İçeri Girmediğim Halde Yüksek Bir Yerden Düşünce Can Gitmesi Ek Olarak Acıkma.
- Warp Lapis Yazmışım Zaten Neden Bir Daha Işınlanıyorum Onuda Anlamadım.
- Ormanda da Aynı Şey Geçerli Fakat 4 Tarafa Işınlanmak Güzel Olmuş.
- Örs Bulunmaması.
- Tılsım Olayı Bence Faydasız İksir Yapsam Yazdığına Göre Pek Farkı Olmaz.
- Büyücü Olayını Anlıyamadım.
- Pet Sisteminin Warp Menusu Tarzı Bir Yerden Yapılmasını Beklerdim.
- Serverden Atma Bot Koruması Diye Bunun Başka Yolunu Bulmalısınız.
- Görev Sistemi Hoş.
- Web Sitenizin Sadece Alan Adını Almışsınız Umarım Düzgün İçerikli Bir Site Yaptırırsınız Fakat Konuda Yapım aşamasında Diye Belirtirseniz Sevinirim.
- Sosyal Medya Hesaplarını Aktif Kullanmak.

Bunları Uygularsanız Eminim Daha İyi Yerlerde Olucaksınız İyi Çalışmalar.
Oyunda muhtemelen 10 veya 30 dakika durmuşsunzu ki bunları söylüyorsunuz. Zararlı ve zararsız moblarda paskalya eventi kasabilirsiniz. Chatteki paskalya eventi bildirimini kapatabiliyorsunuz. Ek olarak yetkili spamı çekiliş olarak ben yaptım. Oyuncular çekilişten haberdar olsun diye. Lapisde içeri giriyorsunuz çünkü baştaki muhafızlardan görevler alabiliyorsunuz. Ormanda ise tam koruma için portal gerekli. Örs lapisde veya /warp demirci de mevcut. Büyücüden görev alıyorsunuz. Pet sitemi warp menüsü şeklinde zaten. (/petal, /pet selector, /pet select) Çakma lobi eklendi. Web sitemizi kendimiz kodluyoruz. Umarım daha fazla oynayıp ona göre yargılarsınız.

TRMN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunda muhtemelen 10 veya 30 dakika durmuşsunzu ki bunları söylüyorsunuz. Zararlı ve zararsız moblarda paskalya eventi kasabilirsiniz. Chatteki paskalya eventi bildirimini kapatabiliyorsunuz. Ek olarak yetkili spamı çekiliş olarak ben yaptım. Oyuncular çekilişten haberdar olsun diye. Lapisde içeri giriyorsunuz çünkü baştaki muhafızlardan görevler alabiliyorsunuz. Ormanda ise tam koruma için portal gerekli. Örs lapisde veya /warp demirci de mevcut. Büyücüden görev alıyorsunuz. Pet sitemi warp menüsü şeklinde zaten. (/petal, /pet selector, /pet select) Çakma lobi eklendi. Web sitemizi kendimiz kodluyoruz. Umarım daha fazla oynayıp ona göre yargılarsınız.
Serverde Yetkili Birisi Olmadığından Gördüklerimi Yazdım.

TRMN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu bilgileri öğrenmek için oyunda kalmanız yeterli. Bir yetkiliye sormanız gerekli değil. Oyundada yazıyor bu bilgiler.
Hangi Bilgiler Yazıyor Dostum Nerde Yazıyor Paskalya Eventini Kapatacağım yer paskalyaeventi yazıyorum okuyana kadar yeni bir tane chata yaz geliyor.
Pet Nasıl Bakayım Rütbemi Yetiyor Tamam Yetmesin Açar Menü
Bu bilgileri öğrenmek için oyunda kalmanız yeterli. Bir yetkiliye sormanız gerekli değil. Oyundada yazıyor bu bilgiler.
Oyunda Nerde PandoraKutusu Ve PaskalyaEventi Yazısını Kaptacağımız Yazıyor. Bilgide Yok Arkadaşım Server Bilgilerin Tıkaldığım Zaman Sayfa Açmıyor. Pet Olayınıda En Basit Yoldan Rütbe Yapmışssınız Açarsın Pet Menüsünü Pet Seçtirmessin Nasıl Öğrenebilirim Ben İlk Gçrüş Fikirlerimi Yazıyorum. Her Serverde 5 Gün Durup Yorum Yazacak Halim Yok İlk Görüşlerimi Yazıyorum. Lapis Olayınıda Portal'dan Geçtikten sonra Gardiyan Geliyor Zaten Anlamadım O Dedğini Benim Dedğim yere Çıkıyoruz. Daha Hala Anlamadığım Bir Ton Soru Ve Sorularımı Sorabileceğim Bir Vatandaş YOK. Ben Skype Ekleyip Niye Sorayım Veya Başka Bir Platformda Oyun İçinde Halletmek İsterim Bu Konuları. Lapis Zaten Kargaşa 40 Oyuncunun 35 i Orada Lapis Kazıyor. Açarsın Bir Warp Bilgi Herşeyi Yazarsın Bu Böle Şu Şöle Diye Ben Bilgi ARıyorum Serverde.

AlpBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Siz Network Değilsiniz Network bir ağ topluluğudur sizinki sadece faction + Kurucunuz yani siz skypeden bana durmadan küfür ediyorsunuz sunucumu aşşalıyosun web siten bile çalışmıyor bana bunları diyorsun yazık

TRMN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siz Network Değilsiniz Network bir ağ topluluğudur sizinki sadece faction + Kurucunuz yani siz skypeden bana durmadan küfür ediyorsunuz sunucumu aşşalıyosun web siten bile çalışmıyor bana bunları diyorsun yazık
Dostum Öle Bir Şey Yapıyor İse Konuşmasın Ve Aldırmassın Olur Biter. Kişisel Meselenizi Buraya Bence Yazmayın Konuyuda Kirletmemiş Oluruz Arkadaş Yorumda Site Kodluyoruz Demiş Ben seni Anlıyorum Sinirini Bir Yere Boşaltmak İstiyorsun Fakat Burası Uygun Yer Değil.Ayrıca Serverindede Oynadım Gayet Güzel Fakat Sevdiğim Bir Arkadaş Ban Yiyince Bendd Bıraktım.

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle değerli forum üyeleri bu sunucu kardeşim gibi sevdiğim bir arkadaşımındır.Benden yardım istemişti yapılar konusunda yardım etmekten çekinmem kabul ettim oyundaki %85 tüm yapılar kesinlikle bana aittir.Bana inanmayanlara özelden resim veyahut skypeden ekran açabilirim ayrıca bunlara gerek yok sadece oyunculara Rocco deseniz bilirler.Kuruculardan arkadaşım bu hafta yok bunu fırsat bilen paragöz ve içinde bana karşı kıskançlık besleyen sunucu ortakları benim yetkimi aldılar tabii ki kardeşim gibi bir arkadaşımın sunucusu kötülemek istemem kötülemiyorumda ama onca emeğimden sonra ban yedikten sonra artık bir yere kadar sunucuyu hep destekledim arkadaşımıda ama artık susmuyorum.Öncelikle kimin kurucu olduğu belli değil hepsi kafasına göre iş yapıyor sadece para verip hiç birşeye karışmıyorlar ben emek veriyorum ben yapıyorum azar işiten ben oluyorum emeklerimi sen yapmadın diyerek inkar ederlerse bunada hiç şaşma burdan tüm SangalNW oyuncularına sesleniyorum sizden ricam oyundaki tüm kuruculara veyahut yetkililere bir tek şunu deyin "İntikam Soğuk Yenen Bir Yemektir" intikamımı kötü alacağım sunucuyu baltalıyor olduğumu zannadenler olabilir ama kanıtlarım var özelden rica ederseniz verebilirim şimdi burdan son bir cümle söylüyorum "HAKKIMI 2 ARKADAŞIM DIŞINDA O KURUCULARA PARA VERİNCE KİBİRLENEN O KURUCULARINIZA HELAL ETMİYORUM" kendileri kaybettiler.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Öncelikle değerli forum üyeleri bu sunucu kardeşim gibi sevdiğim bir arkadaşımındır.Benden yardım istemişti yapılar konusunda yardım etmekten çekinmem kabul ettim oyundaki %85 tüm yapılar kesinlikle bana aittir.Bana inanmayanlara özelden resim veyahut skypeden ekran açabilirim ayrıca bunlara gerek yok sadece oyunculara Rocco deseniz bilirler.Kuruculardan arkadaşım bu hafta yok bunu fırsat bilen paragöz ve içinde bana karşı kıskançlık besleyen sunucu ortakları benim yetkimi aldılar tabii ki kardeşim gibi bir arkadaşımın sunucusu kötülemek istemem kötülemiyorumda ama onca emeğimden sonra ban yedikten sonra artık bir yere kadar sunucuyu hep destekledim arkadaşımıda ama artık susmuyorum.Öncelikle kimin kurucu olduğu belli değil hepsi kafasına göre iş yapıyor sadece para verip hiç birşeye karışmıyorlar ben emek veriyorum ben yapıyorum azar işiten ben oluyorum emeklerimi sen yapmadın diyerek inkar ederlerse bunada hiç şaşma burdan tüm SangalNW oyuncularına sesleniyorum sizden ricam oyundaki tüm kuruculara veyahut yetkililere bir tek şunu deyin "İntikam Soğuk Yenen Bir Yemektir" intikamımı kötü alacağım sunucuyu baltalıyor olduğumu zannadenler olabilir ama kanıtlarım var özelden rica ederseniz verebilirim şimdi burdan son bir cümle söylüyorum "HAKKIMI 2 ARKADAŞIM DIŞINDA O KURUCULARA PARA VERİNCE KİBİRLENEN O KURUCULARINIZA HELAL ETMİYORUM" kendileri kaybettiler.

Benimde yetkim alındı zaten.