Braous - Tadımlık - Açıklama

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yunus başarılar dilerim kardeşim, ama ben senden daha iyisini bekliyorum. Bu arada o küçük heykelleri sevdim. Blok uyumun zaten süper ama ben beğenmedim. :)

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Gothic türünden başka tür mü bu yoksa?Bu tür yapılarda başarılısın eleştirmeye gerek yok.

Eirenes

HAYLAZ
En iyi cevaplar
0
Soldaki ve sağdaki doğal olsaymış daha iyimiş çok yapmacık durmuş.

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Yunus başarılar dilerim kardeşim, ama ben senden daha iyisini bekliyorum. Bu arada o küçük heykelleri sevdim. Blok uyumun zaten süper ama ben beğenmedim. :)
Estağfirullah 1 saate yaptım zaten :p değerli yorumun için teşekkür ederim :)

Gothic türünden başka tür mü bu yoksa?Bu tür yapılarda başarılısın eleştirmeye gerek yok.
Teşekkür ederim değerli yorumun için evet Gothic tarzı buda :)

Soldaki ve sağdaki doğal olsaymış daha iyimiş çok yapmacık durmuş.
Eleştirini dikkate alacağım zaman ayırıp yorum yaptığın için teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Xeronas

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biraz basit geldi fakat blok uyumun vs güzel, 1 saatlik çalışma için kaynaklanıyor herhalde -_-

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@RivonS Tebrikler ağabey ben beğendim açıkcası. Fakat o arkadaki terraformlar copy paste mi? Aslında terraform iyi gibi fakat sağdaki veya soldaki farklı olsaymış iyi olabilirmiş. Çok güzel yapmışsın yine.
Yapı bu şekildeydi aslında bir takım için 1 saatte yaptığım basit bir çalışmaydı neyse yapı bahane zaten
Ağabey bence öyle deme ya :D. Aslında çok güzel ve emek var bence bu yapıda. Basit ve Bahane kelimeleri üzdü sadece. Sen buna emek vermişsin. Çok güzel ama galp koy :D

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Biraz basit geldi fakat blok uyumun vs güzel, 1 saatlik çalışma için kaynaklanıyor herhalde -_-
Zaten başlıkdan da anlaşılacağı gibi "TADIMLIK" bazı konuları açklamak için açmıştım fakat üye ilişkileri bölümüne gitti.Yorumun için teşekkür ederim :)

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Küçük ayrıntılara girmeyeceğım ,epey güzel olmuş valla :para:
Ama aynı tarz ...

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
@RivonS Tebrikler ağabey ben beğendim açıkcası. Fakat o arkadaki terraformlar copy paste mi? Aslında terraform iyi gibi fakat sağdaki veya soldaki farklı olsaymış iyi olabilirmiş. Çok güzel yapmışsın yine.

Ağabey bence öyle deme ya :D. Aslında çok güzel ve emek var bence bu yapıda. Basit ve Bahane kelimeleri üzdü sadece. Sen buna emek vermişsin. Çok güzel ama galp koy :D
Teşekkür ederim :)

Küçük ayrıntılara girmeyeceğım ,epey güzel olmuş valla :para:
Ama aynı tarz ...
Değerli yorumun için teşekkür ederim :)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Siz böyle şeyler nasıl yapıyorsunuz ya çok merak ediyorum :D

Tebrikler.