Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Yetenek Sistemi mi Sınıf Sistemi mi ?

• Yetenek; Oyuncular istediği kılıca 2 yetenek ekleyebilecek. Kendi tarzını oluşturacak.

Kullanılan: 74 64.9%
  • Sınıf; Klasik sınıf sistemi.

Kullanılan: 40 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    114

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarım eğlenirsiniz elimden geldiğince iyi yapmaya çalışıyorum.

Teşekkürler :)

Güncelleme;
  • Şehir tamamen bitti.
  • Bir kaç zindan yapıldı.
  • Pazar sisteminde bir değişiklik olarak; oyundan çıktığınızda 8 saat boyunca pazarınız açık kalacaktır. (Belli bir gümüş ile olacak.)

Bu deve kuşunu kimseye vermem :D

Final Fantasy'de Chocobo diye bi kuş var, onlardan yapsana :D. O oyunun binekleri chocobolar. Hexxitte modu vardi hatta

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun yok gregtech i dahada zorlaştırıp oynayan kişiyim bu bana göre kolay olacak. :D

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Daha evcil hayvanları bırak değersiz eşyaları bile zor elde edeceksiniz :D

Umarim sıkacak derecede hardcore olmaz. Gelişme kolay olmasın ama çok da zor olmasın.Onun yerine güncelleme ile yeni şeyler getirilebilir.

(Malum bu işi-zorlugu-abartarak emeğini karşılığını alamamış sunucular..)

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben özellikle büyü olaylarını severim. :D Şimdi bunu indirince ars magica 2 ve Thaumcraft indirip survival yapmak çekti. :D

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emeklerrr arka arkayaa
Dizildi mis gibi.
Ohh cidden miss gibi
Emekler karşılığı alınacak şeyler
Her zaman iyidir.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha evcil hayvanları bırak değersiz eşyaları bile zor elde edeceksiniz :D

Bir şeyi merak ettim de, sonuçta sunucuyu ayakta tutman için satış falan yapman gerek diye düşünüyorum. Mesela vip satacaksın. Adam girdi 10 dk sonra vip istiyorum dedi hiçbir bilgisi yokken oyuna dair. Bunun için bi sınırlama getiricekmisin ? Mesela adam vip almak için 2 saat aktif olmalı fln ?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir şeyi merak ettim de, sonuçta sunucuyu ayakta tutman için satış falan yapman gerek diye düşünüyorum. Mesela vip satacaksın. Adam girdi 10 dk sonra vip istiyorum dedi hiçbir bilgisi yokken oyuna dair. Bunun için bi sınırlama getiricekmisin ? Mesela adam vip almak için 2 saat aktif olmalı fln ?

Sunucuda "Daymınd vip 35 Türk Lirası Sınırsız yemek..." gibi şeyler beklemiyorsun herhalde ? Oyun içinde gerekli bilgiyi alırsınız.