[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

serhat_34

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu üzerindeki çalışmalarımız sınav haftası nedeni ile biraz yavaşladı.. Bu zorlu haftayı geride bırakır bırakmaz eski hızımızla yeniden çalışacağız.

İyi Forumlar.

Son düzenleme:

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kolay gelsin umarım benim gibi 40 ile 50 arası almazsınız
en yüksek sınavım 59 :D oda fizikten
Teşekkürler. Sınavlar ile ilgili çok fazla sorunum yok. 70 altına düşünce sıkıntı oluyor biraz. En azından sözel dersler çok yüksek ^v^
Başarılar, iyi forumlar.

DarkSwordmen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. Sınavlar ile ilgili çok fazla sorunum yok. 70 altına düşünce sıkıntı oluyor biraz. En azından sözel dersler çok yüksek ^v^
Başarılar, iyi forumlar.
Abi İnsanları neden bu kadar bekletiyorsun 1 yılda Devrim Açarsın 1 yıldan Fazla Oldu Ancak Hala Açılmadı
Bu gidişle herkes konuyu unutucak swyi unutucak açtıgında ise kapasite yüksek olmucak
Aç gitsin swyi 1 yıl bekledik abi yetmez mi

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Abi İnsanları neden bu kadar bekletiyorsun 1 yılda Devrim Açarsın 1 yıldan Fazla Oldu Ancak Hala Açılmadı
Bu gidişle herkes konuyu unutucak swyi unutucak açtıgında ise kapasite yüksek olmucak

Serverin açıldıgında Hatasız olmasını istiyor. Ve uğraşıyor. Açıldıgında kapasite dediginin aksine Yüksek olacak.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bunu cumartesi katılan birinin söylemesi ne kadar garip dimi

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bakın şöyle bir açıklama yapayım.
Benim için herhangi bir proje olabileceğinin en iyisi ve sınıra dayanmış hali olmalıdır.
En ufak grafik hatası yapmak bile istemiyorum. Ama illaki oluşuyor.Bir meseleye takılıp, birçok kere üzerinden geçiyorum.. Baştan savma yapmaya kalksaydım şimdiye sunucumuzun 3. Ayını kutluyorduk..

Sizin kulağınıza belki abartılı geliyor olabilir belki kızıyorsunuz belki sinirleniyorsunuz..
Her insanın karakteristik özellikleri farklılık gösterir. Benimki de böyle işte, olabileceğinin en mükemmelini istemek.

Yapıyorum beğenmiyorum sil baştan tekrar. Araba piyasası 4 kere değişti. Bahsettiğimiz olay da kolay değil aslında.. Sonuçta sıfırdan bir piyasa oluşturup üzerine ekonomi kuruyorsunuz. Bunun için ekonomist gibi bir şey olmanız gerekir.

Basit sorunları büyütüyorum, ve en iyisini yapabilmek için defalarca üzerinden geçiyorum. Bu da benim özelliğim..

Son düzenleme:

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bakın şöyle bir açıklama yapayım.
Benim için herhangi bir proje olabileceğinin en iyisi sınıra dayanmış hali olmalıdır.
En ufak grafik hatası yapmak bile istemiyorum. Ama illaki oluşuyor.Bir meseleye takılıp, birçok kere üzerinden geçiyorum.. Baştan savma yapmaya kalksaydım şimdiye sunucumuzun 3. Ayını kutluyorduk..

Sizin kulağınıza belki abartılı geliyor olabilir belki kızıyorsunuz belki sinirleniyorsunuz..
Her insanın karakteristik özellikleri farklılık gösterir. Benimkide böyle işte, olabileceğinin en mükemmelini oluşturmak.

Yapıyorum beğenmiyorum sil baştan tekrar. Araba piyasası 4 kere değişti. Bahsettiğimiz olay da kolay değil aslında.. Sonuçta sıfırdan bir piyasa oluşturup üzerine ekonomi kuruyorsunuz. Bunun için ekonomist olmanız gerekir gibi bir şey.

Basit sorunları büyütüyorum, ve en iyisini yapabilmek için defalarca üzerinden geçiyorum. Bu da benim özelliğim..
kolay gelsin sana

Recep158

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Fotolara Bakınca Güzel Olmuş Gibi Geliyor

Fotolara Bakınca Güzel Olmuş Gibi Geliyor

BecerikizGT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu benim hayalimdeki server. Neden? Çünkü bu sw Türkiye'de ilk diye biliyorum. Ve RPG değil diyorsunuz ama..... Aslında Minecraftı bu server için oynuyorum. Yoksa mc benim için bir şey ifade etmez! Neden böyle diyorum? Çünkü eğlendiren ve çok DERS veren içerikler var. Bu serveri özlüyorum. Tekrar girebilmek isterim. Ne zaman açılacak server? Çok merak ediyorum. Ve bu server olmayınca, sıkılıyorum. Çünkü gerçek hayatı anlatan birtek bu var. Sıkıntımı gidermek için çok server baktım, ama nerdee! hayat rpg ne demek onu bile bilmezler forumlarda. Yani Türkiye'de bir tek sizi bulabildim. Aynı şeyi Dünyada bilmem ama bence Türkiye'de ilksiniz... Merakla bekliyorum. Mimari güzel, roleplay, skriptler muhteşem.. Daha ne diyim. Ben bu servere tam 99999/10 veririm!
Not: Ne zaman açılacak tahmininiz varsa cevaplarmısınız?

Son düzenleme:

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu benim hayalimdeki server. Neden? Çünkü bu sw Türkiye'de ilk diye biliyorum. Ve RPG değil diyorsunuz ama..... Aslında Minecraftı bu server için oynuyorum. Yoksa mc benim için bir şey ifade etmez! Neden böyle diyorum? Çünkü eğlendiren ve çok DERS veren içerikler var. Bu serveri özlüyorum. Tekrar girebilmek isterim. Ne zaman açılacak server? Çok merak ediyorum. Ve bu server olmayınca, sıkılıyorum. Çünkü gerçek hayatı anlatan birtek bu var. Sıkıntımı gidermek için çok server baktım, ama nerdee! hayat rpg ne demek onu bile bilmezler forumlarda. Yani Türkiye'de bir tek sizi bulabildim. Aynı şeyi Dünyada bilmem ama bence Türkiye'de ilksiniz... Merakla bekliyorum. Mimari güzel, roleplay, skriptler muhteşem.. Daha ne diyim. Ben bu servere tam 99999/10 veririm!
Not: Ne zaman açılacak tahmininiz varsa cevaplarmısınız?
Çok teşekkürler. Bu düşünceler bizi çok mutlu ediyor, çalışmalarımıza hız kazandırıyor. Hala tutkuyla bekleyenleri görmek gerçekten güzel.

Ne zaman açılacak ' bende bilmiyorum ' .

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkürler. Bu düşünceler bizi çok mutlu ediyor, çalışmalarımıza hız kazandırıyor. Hala tutkuyla bekleyenleri görmek gerçekten güzel.

Ne zaman açılacak ' bende bilmiyorum ' .
tam değilken açılması çok güzeldi eline sopa alan herkezin oyunun içine ediyordu polis hiçbirşey yapamıyordu :D