[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server çekimlerine baktım ilk girdiğim ve oynadığım haritayla arasında neredeyse hiç fark göremedim.Bu server bana iyice şehir efsanesi gibi gelmeye başladı.6 ay önceki talebin ve girmeyi isteyenlerin yarısının kaldığını düşünüyorum.

Server çekimlerine baktım ilk girdiğim ve oynadığım haritayla arasında neredeyse hiç fark göremedim.Bu server bana iyice şehir efsanesi gibi gelmeye başladı.6 ay önceki talebin ve girmeyi isteyenlerin yarısının kaldığını düşünüyorum.

JonGap

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Abi Beni Hatırladınmı Bilmem ama serverin ilk açıldığında ben vardım ve bana alev makinasını göstermiştin ve binalarda bug vardı balkondan eve girebiliyorduk ama 2015-2014 yılları gibi server kapanmıştı... Çok üzülmüştük ama baktığımda açılmış.. ve en sonda kapanacakken tır mesleğini yapıyordun ve sakter mi neydi galiba o senin ile ilgili bütün başarılarını anlatıyordu.. gerçektende iyi bir sunucun var ve herşeyi elinle yapıyorsun başarılar .. ::))) Oyundaki adım:JonGaps

Son düzenleme:

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
1 yıldır bekliyok yahu.