[MCPROGAMİNG] [1.8+] Bir sunucuya emek verilmiş olması onlara yetişemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Pro survival' da daha önceden oynamışmıydınız ?

• Elbette oynadım

Kullanılan: 19 51.4%
  • İlk defa görüyorum

Kullanılan: 18 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    37

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
umarım beğenirsiniz :)

2 güne kadar tanıtım videomuz eklenecektir

Web sitemiz bugün yarın aktif olacaktır

web site tasarımımız sürüyor biraz daha sürecek web sitemiz

biraz öyle olmuştu ama şimdi çok rahatız problemimiz yok çok şükür böyle daha iyi değil mi

bazı eklentilerimiz güncellendi türkçeleştirilmeleri 1 gün alacak

yenilik burada yakında rütbe eklentisi sizinle olacak

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi bu adam gidip yabancı serverden map çalıp sunucusunu kaliteli gösterebilirdi ama yapmadı neden çünki yan sanayi değil adam orjinal.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu konu ve konu başlığı daha iyi olabilir. Sunucu sistemleri güzel oynanabilir.

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Hem gelip videoya yorum atıyor, hemde oyundan sövüyor ve tehdit ediyor doğrusu güzel rehberiniz var.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Hem gelip videoya yorum atıyor, hemde oyundan sövüyor ve tehdit ediyor doğrusu güzel rehberiniz var.
siz bir yerin yetkilisisiniz belliki reklam yapmışsınız

açık söylemek gerekirse bende kısmen aynı tepkiyi verirdim onun dışında rehberim işinde çok iyi

VicdenSK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ilk defa gördüğüm kelbot denilen bir yapay zeka yapmışlar otomatik cevap veriyorrr :D <3

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

BySefo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
siz bir yerin yetkilisisiniz belliki reklam yapmışsınız

açık söylemek gerekirse bende kısmen aynı tepkiyi verirdim onun dışında rehberim işinde çok iyi
Hiçbir şekilde reklam yapılmadı aslına reklam yapan sizin rehberinizdi youtubedaki videomuza ip attı geldik niye ip atıyorsunuz dedik oyuncularımdan sorumlu değilim dediniz ancak rehberinizden siz sorumlusunuz!

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
elbette fakat oyun sadece oyun içerisinde gerçek hayatta yaptıklarına karışmama hakkım yok onun dışında rehberime soracağım tekrardan ama ona sonsuz güveniyorum

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
elbette fakat oyun sadece oyun içerisinde gerçek hayatta yaptıklarına karışmama hakkım yok onun dışında rehberime soracağım tekrardan ama ona sonsuz güveniyorum
Tamer12 benim sunucumdada reklam vermisti, ama omu yaptı onun ismiyle başkasımı yaptı bilemem bence konuş uyar birdahada boyle sunucularda reklam felan vermesin. İyi forumlar...

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamer12 benim sunucumdada reklam vermisti, ama omu yaptı onun ismiyle başkasımı yaptı bilemem bence konuş uyar birdahada boyle sunucularda reklam felan vermesin. İyi forumlar...
onun adını kötülemeye çalışan birçok insan var tamer işinde iyi ve böyle bir şey yapmaz güvenim tam iyi forumlar

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tavsiyem oynayın sunucuda, fakat dahada ilerlemeli örneğin; imla kuralları,eklentiler,konu tasarımı falan filan.