Verisal İnternet Hizmetleri Mimar Ve Diğer Yetkili İhtiyaçları

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad Soyad; Medet Yıldırak
Tecrübeler; Kendi sunucum olan 4 yıl önce +500 onlinesi olan WinterNetwork Hub sunucusu ve hala devam etmekte olan yeni WinterNetwork hub sunucusunu yönetiyorum.
Aday Olduğunuz Pozisyon; Plugin türkçeleştirme, editleme, kodlarını düzeltme, sunucu hatalarını çözme (İngiliz Dili bölümünü okul birinciliği ile bitirdim. İngilizce konusunda sıkıntı olmaz. Dilerseniz yabancılarla bile ortaklık sağlayabilirim ingilizcem ile.)
Yaş; 19
İletişim (Skype, Email, Facebook, Telefon); live:medetyldrk_1

Verisal

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad; Medet Yıldırak
Tecrübeler; Kendi sunucum olan 4 yıl önce +500 onlinesi olan WinterNetwork Hub sunucusu ve hala devam etmekte olan yeni WinterNetwork hub sunucusunu yönetiyorum.
Aday Olduğunuz Pozisyon; Plugin türkçeleştirme, editleme, kodlarını düzeltme, sunucu hatalarını çözme (İngiliz Dili bölümünü okul birinciliği ile bitirdim. İngilizce konusunda sıkıntı olmaz. Dilerseniz yabancılarla bile ortaklık sağlayabilirim ingilizcem ile.)
Yaş; 19
İletişim (Skype, Email, Facebook, Telefon); live:medetyldrk_1
İletişime Geçilmiştir.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad Soyad; Samet Karakuzu
Tecrübeler;
BURASI , gdobilişim
Aday Olduğunuz Pozisyon; Teknik destek , Java terminal dillerinin hepsini biliyorum youtubeden kodladığım minecraft hilelerini görebilirsiniz. Ayrıca Spigot 1.8.8 sürümünün Crash korumasını getirdim forumu gezerek konumu inceleyebilirsiniz. Ve ayriyeten Windows ve Linux sunucularını kurabilirim. Minecraft'ta yapmış olduğum paketlerini burdan inceleyebilirsiniz. tıkla
Yaş; 17

İletişim (Skype, Email, Facebook, Telefon); Skype : granaus2

BilgiliÇocuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başvuru Formu;

Ad Soyad; Miraç Kah------
Tecrübeler; Yaklaşık 4 senedir minecraft ile uğraşıyorum başarılarım : %95 REHBER %80 BUİLDER %75 MOD yaklaşık 25 serverde yetkili oldum
Aday Olduğunuz Pozisyon; Rehber
Yaş; 15
İletişim (Skype, Email, Facebook, Telefon); Skype : arkadaşlarım ulaşılamadığını söylüyor eğer benimlr iletişime geçecekseniz siz skype adresinizi verin ben ekliyebilirim.
**4 opsiyonel seçenekten biri iletişim adresi için yeterlidir.
**Detaylar görüşülecektir.
**Başvuru formu yorum ya da mesaj olarak gönderilebilir.
_____________________________________________________________________________________________________________TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR DİLERİM.

Verisal

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ad Soyad; Samet Karakuzu
Tecrübeler;
BURASI , gdobilişim
Aday Olduğunuz Pozisyon; Teknik destek , Java terminal dillerinin hepsini biliyorum youtubeden kodladığım minecraft hilelerini görebilirsiniz. Ayrıca Spigot 1.8.8 sürümünün Crash korumasını getirdim forumu gezerek konumu inceleyebilirsiniz. Ve ayriyeten Windows ve Linux sunucularını kurabilirim. Minecraft'ta yapmış olduğum paketlerini burdan inceleyebilirsiniz. tıkla
Yaş; 17
İletişim (Skype, Email, Facebook, Telefon); Skype : granaus2
İletişime Geçilmiştir.
Başvuru Formu;

Ad Soyad; Miraç Kah------
Tecrübeler; Yaklaşık 4 senedir minecraft ile uğraşıyorum başarılarım : %95 REHBER %80 BUİLDER %75 MOD yaklaşık 25 serverde yetkili oldum
Aday Olduğunuz Pozisyon; Rehber
Yaş; 15
İletişim (Skype, Email, Facebook, Telefon); Skype : arkadaşlarım ulaşılamadığını söylüyor eğer benimlr iletişime geçecekseniz siz skype adresinizi verin ben ekliyebilirim.
**4 opsiyonel seçenekten biri iletişim adresi için yeterlidir.
**Detaylar görüşülecektir.
**Başvuru formu yorum ya da mesaj olarak gönderilebilir.
_____________________________________________________________________________________________________________TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR DİLERİM.
Rehber Pozisyonu için alımımız yoktur. Arkadaşlarınız kim ise hepsine Skype Üzerinden istek gönderilmiştir. Skype serverlarından kaynaklı problem dolayısıyla sıkıntı yaşanıyor olabilir.

BilgiliÇocuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tamam skype sorunları düzelince iletişime geçebiliriz ozaman iyi forumlar dilerim.

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başvuru Formu;

Ad Soyad;Hüseyin Erim
Tecrübeler;Web Tasarımcı olarak Rabisuda çalıştım. - 2.Madde ve 3.Madde de katkı sağlıyabilirim.
Bazı Web Site Scriptlerinde Arka Planda rol oynadım. Forumda 2013 ten beri varım fakat hep yeni hesap olarak güncelliyorum. Gerek Satış danışmanlığı gerek ilgi olsun her alanda hizmet veriyorum.
Meslek Olarak yazılım okumaktayım Uni 1.
Sunucu Kurulumu hosting kurulumu phpmyadmin - mysql gibi konularda çalışabilir müşteriye memnuniyet sağlayabilirim.
İngilizce Dil bilgisi %90
Aday Olduğunuz Pozisyon;2 ve 3. madde
Yaş; 18
İletişim (Skype, Email, Facebook, Telefon);Skype live:hocinarous -Tel No skypede veririm.

English
Application form;
Name Hüseyin Erim
Experience; Rabisu I worked as a Web designer. - Article 2 and Article 3 also can provide a contributoin. Background position played a role in some Web Site Script. forum in 2013 but since I'm always updating as new accounts. Both Sales Consultants need to get interested in giving services in every area.
I'm studying for the develop as a software installation server hosting setup phpMyAdmin - can work on issues such as MySQL can provide customer satisfaction. English Grammar 90% Candidates
Register your positions; Articles 2 and 3 Age; 18
Contact (Skype, email, Facebook, phone); Skype live:hocinarous.

Son düzenleme:

Verisal

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başvuru Formu;

Ad Soyad;Hüseyin Erim
Tecrübeler;Web Tasarımcı olarak Rabisuda çalıştım. - 2.Madde ve 3.Madde de katkı sağlıyabilirim.
Bazı Web Site Scriptlerinde Arka Planda rol oynadım. Forumda 2013 ten beri varım fakat hep yeni hesap olarak güncelliyorum. Gerek Satış danışmanlığı gerek ilgi olsun her alanda hizmet veriyorum.
Meslek Olarak yazılım okumaktayım Uni 1.
Sunucu Kurulumu hosting kurulumu phpmyadmin - mysql gibi konularda çalışabilir müşteriye memnuniyet sağlayabilirim.
İngilizce Dil bilgisi %90
Aday Olduğunuz Pozisyon;2 ve 3. madde
Yaş; 18
İletişim (Skype, Email, Facebook, Telefon);Skype live:hocinarous -Tel No skypede veririm.

English
Application form;
Name Hüseyin Erim
Experience; Rabisu I worked as a Web designer. - Article 2 and Article 3 also can provide a contributoin. Background position played a role in some Web Site Script. forum in 2013 but since I'm always updating as new accounts. Both Sales Consultants need to get interested in giving services in every area.
I'm studying for the develop as a software installation server hosting setup phpMyAdmin - can work on issues such as MySQL can provide customer satisfaction. English Grammar 90% Candidates
Register your positions; Articles 2 and 3 Age; 18
Contact (Skype, email, Facebook, phone); Skype live:hocinarous.

İletişime Geçilmiştir..

Verisal

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Daha sitenin SSL sertifikası bile yok.
Zaten konuda da var demedik dikkatinize her sitede olması gereken bir şey değil hele hele off durumdaki bir siteye.
52 Dolarlık sertifika alındığında sadece "güvenli" yazısı geliyor peki başka ne değişiyor ?

"Evet konuda da gördüğümüz üzere Hosting tanıtımı yapıyor konuya girenleri hosting ve olmayan minecraft sunucusu satış hizmetini almaya yönlendiriyoruz. (!)"

Pardon, kategoriyi de hosting kısmına açacaktık boşuna sunucu yetkili alımları kısmına açtık.
Arkadaşım konuyu baltalama ve saptırma burada sunucu için bir alım yapıyoruz geliyorsun SSL Bile yok diyorsun ne olacak olmasa biz sanki site üzerinden bir işlem yapmaya mı zorluyoruz. Zaten satışımız yok site off durumda tüm lisanslar iptal yeni tasarım yapılıyor tamamen yenilenme aşamasındayız siteyi public duruma alma sebebimiz zaten bu sırf bu konu açıldı diye gidip SSL sertifikası mı alalım ?