[1.8-1.12] Mc.HubTurk.net | Conconcraft | Faction | Skyblock | SKYWARS | Anti Hile Aktif!

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali

Zamanında sizler gibi bu oyuna küçük yaşta başlayıp daha sonra bu oyunda kapanan sunuculardan sıkılıp, sitem ederek 2013 yılında HubTurk'ü kurmaya karar verdik. Biz bu işe yaklaşık 4.5 5 Senemizi verdik. Vermeye de devam edeceğiz. Sizlere güzel bir hizmet verip, akıllarda kalıcı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu yolda sizlerin öneri ve düşünceleri bizler için çok önemlidir. Sizlere elimizden gelen en güzel oyun keyfini sunmak için mücadele edeceğiz. İstek ve önerileriniz, bağış ve düşünceleriniz bizi bu yolda tutan en önemli etkenlerdir. Bir sorununuz veya öneriniz olduğunda bizimle paylaşmayı unutmayın. Biz daima buradayız. Esenlikler!

Mc.Hubturk.Com
Ekstra
Play.Hubturk.com

Oyna.Hubturk.com
mc.hubturk.net
oyna.hubturk.net
play.hubturk.net

Hile Koruması
Herkes gibi bizde adaletli bir oyun istiyoruz, sunucumuzda program ve yazılımlar kesinlikle yasak olup önlenmesi içinde gereken önlemler alınıyor.
Özel eklentilerimiz ve gerekirse yetkililerimiz ile hilesiz bir oyun için elimizden geleni yapıyoruz.

Oyuncu Fikirleri
Oyuncu fikirleri bizim için önemlidir, www.hubturk.com da Ticket servisi ile bütün isteklerinizi gözden geçiriyoruz. Haftada 1 serverimizi günceleyip oyuncu isteklerine özel yenilikler getiriyoruz.

Edit Eşya & VIP
Sunucumuzda edit eşya bulunmaktadır, vip yani özel üyelik satın alırsanız sahip olabilirsiniz.

Eğlence & Boss
Serverimizde eğlence adına şuanlik sadece Parkur,KoşuYarışı,Wipeout bulunmaktadir,oyuncu isteklerine göre minigames v.b getirebiliriz.
Boss konusuna gelirsek boss'umuzdan Hubtürk Coins çıkmaktadır, birinden iki tane diğerinden 4 tane düşer.

Ram & Lag
Sunucumuz çok hızlı ve güçlü donanıma sahip Teknik ve yaklaşık 320 Gbit Dış Hatta bağlıyız.
Sunucumuzda 64 gb ram Bulunmaktadır

HubTürk'de şuanda aktif sunucular;

- Faction -
Faction sunucumuz'da Market fiyatları düzenlidir. Sanal market, meslekler, düzenli ekonomi, top 5, arsalar, kasalar, can göstergesi, Boss sistemi vardır Boss sisteminden biraz bahsedeyim öncelikle şuanlık 4 adet bossumuz var. Bosslardan herhangi birini kestiğinizde ''Hubturk Coins'' düşer bunları warp menümüzden ''Köylü''yü seçerek harcayabilirsiniz.

- KitPvP -
KitPvP sunucumuzda ölünce itemler düşmez ek olarak öldüğünde envanterin sıfırlanır.
Yere eşya atamazsınız, acıkmazsınız, level gösterimi, top 10 mevcuttur.
Oyuncu öldürdüğünüzde $1 kazanırsınız bu paralarla ücretli oyuncu kitlerinden alabilirsiniz.

VIP + oyuncu kitleri dahil 10'a yakın kitimiz vardır oyun içinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

HubTürk'e eklenecek sunucular;
Skywars
Conconcraft
Skyblock
Creative

Moderatör tarafından düzenlendi:

Çok_İlginç

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@TheThyke Hoş güzel tek birşeyi beğenmedim o da rütbe sistemi?
En son rütbenizin kitlerini katıyla rütbe atlama parasıyla alınabilir. Hammaddeler saçma - Pek bir amacı yok - Ekstra özellik yok rütbe atlamanın pek amacı yok denilebilir.

Son düzenleme:

kaptanpizzaeren

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok kaliteli bir sunucu Helal olsun hergün yeni bir güncellemeyle karşılaşıyoruz yenilikler çok iyi BUİLDİNİZ HARİKA HELAL OLSUN pluginlere gelince açıkçası ne çok bunaltıcı nede çok sadece tam bir minecraft Hub serveri helal olsun öneririm 10/10

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
En son rütbenizin kitlerini katıyla rütbe atlama parasıyla alınabilir. Hammaddeler saçma - Pek bir amacı yok - Ekstra özellik yok rütbe atlamanın pek amacı yok denilebilir.
Rütbe atlamanın pek bir amacı yok ise size göre, rütbe kullanmayabilirsiniz. Sonuçta kimseyi zorlamıyoruz rütbe atlaması için. Gelişmek için lapis kasabilir, boss kesebilir, kasa açabilir, görevler yapabilirsiniz. Hammaddelerin de amacı görev bu arada.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali

Rütbe atlamanın amacı
1- Rütbe Hammadde
2- Günde 1 Defa Alınan pro8 kiti ( normal vip ile aynı )
bence bu yeterli diye düşünüyorum :)

Linux'a Gecildi!

Unliforce

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Conconcraft bugün aktif olucaktır! Beklemede kalın :)

ConConCraft Aktif!!

Saat 14.00'da Faction Sunucumuzda Event Olucaktır!

.net'li ip adresimiz şu an yönlendirmede olduğu için çalışmıyor! Mc.Hubturk.com ip adresi ile girebilirsiniz. İyi oyunlar

ConCon Pazarlar Aktif!

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden ben bu sunucuyu geç keşfettimki üzüldüm :(

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
konumuz günceldir :)

24 saate 1 güncel diyecegim 24 saati 20 saat geçmiş :)

Yorumlarınızı bekliyorum :)

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bu sunucu necatinin değilmiydi