Payday 2 Offshore Account Nedir ?

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0

Payday 2 Offshore Account Nedir ?

"Offshore Account" Bu yazıyı payday 2 oynayanlar bilir. Görevlerde para kazandığımız gibi (CASH) başka bir tür para da kazanıyoruz (Offshore account). "Offshore Account" Bugün yapacağımız şey bu terimin açığa kavuşturulması olacak.
İlk önce bu parayı nasıl kazanırdınız onlardan bahsedelim. Bir göreve girersiniz yapar ve bitirirsiniz.
Karşınıza getirdikleri alanda paralar akıp gider sanki bir jackpot makinesi gibi en son küçücük bir miktar kalır sizin harcamaya izinli olduğunuz.
İşte orda jackpot makinesi gibi dönüp kalan büyük mevla sizindir fakat sadece belli kullanımları vardır.

Payday 2 Offshore Account Paramı Nasıl Ve Nerede Kullanıyorum ?
Aslında paranızı kullandığınız çok fazla alan var ve bu çok fazla alan sizin için en önemli şeydir.
"Nasıl ve Nerede Kullanıyorum ?" Sorusuna aşağıda maddeler ile cevap verdim buyurun sizler ile birlikte bakalım.
  • Eğer bir görevi haritada bulamadıysanız "Contract Broker" ile açmayı denemişsinizdir. İşte "Contract Broker" sizin normal paranızı değil Offshore account paranızı kullanarak görev açar.
  • Infamy diye bir alan vardır payday 2 de çok fazla kişi sahip olmak ister çok az kişi nasıl kullanıldığını bilir işte 100. seviye olduğunuzda infamy kısmına offshore accountdan para vererek seviyenizi sıfırlar ve 1 infamy puanı alırsınız.
Offshore account kullanımı budur işte kafanızdaki soru işaretlerinden kurtuldu ise çok mutlu olmuşumdur emin olabilirsiniz.

güncel

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basarılı bir konu sana önerim biraz daha ressim kullan