Metin2 create_no_appropriate_device Hatası Çözümü

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Forum Gamer Logo.png

Hos_Geldin_-_Aydn_KACMAZ.png

Merhaba forumun kadim üyeleri, bu konuda size Metin 2 create_no_appropriate_device hatasının çözümünü anlatacağım.
Arkadaşlar forumlarda ve facebook gruplarında bu hata ile birçok kez karşılaştım.
Bende bu hatanın çözümü için size alternatifler vereceğim.
İnşallah verdiğim çözümler işinize yarar ve Metin 2'ye sorunsuzca girebilirsiniz.

Alternatif Çözümler :
1. Gloinsel Çözüm : Bilgisayarınız eğer Windows 10'un güncelleştirilmiş hali ise Metin 2'ye girmeyebilirsiniz.
Ondan dolayı bu hata karşınıza çıkabilir.
İlk olarak Metin 2 sağ tıklıyorsunuz.
Özelliklere tıklayıp Uyumluluk yerine geliyoruz.
Bu programın açılacağı veya çalıştırılacağı uyumluluk şeysini açıyoruz arkadaşlar.
Ve tavsiye edilen uyumluluk modu ile oyuna giriyoruz.

Eğer sisteminiz Windows 10 Home ise değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

2. Gloinsel Çözüm : Intel Driver Uptade Utilityy 2.7 adındaki programı indiriyoruz ve indirdikten sonra önümüze scan adında bir butoncuk geliyor.
Tıkladıktan sonra bu buton ile intel bilgisayarımıza uygun donanım sürücülerini buluyor bu arkadaş. Daha sonra grafik sekmesinin altında 2 tane sürücü olmalı arkadaşlar biz alttaki sürücüyü indiriyoruz ama kurmuyoruz daha değil. Daha sonra arkadaşlar Aygıt Yöneticisine girip görüntü bağdaştırıcıları şeysine tıklıyoruz. Ekran kartımızı kaldırıyoruz puffluyoruz yani. Fakat Ekran Kartı güncelleştirmelerini kapatmazsak bu olay tekrardan karşımıza çıkar. Ondan dolayı çalıştır'a giriyoruz. Daha sonra services .msc adlı kodu yazıyoruz ve Windows Update adlı satırı buluyoruz. İlk olarak durdur sekmesine tıklıyoruz daha sonra ayarlar sekmesinden elle seçeneğini devre dışı yapıyoruz ve

3. Gloinsel Çözüm : Bilgisayarınıza format atabilirsiniz fazla işe yaramaz ama arada yarayabiliyor.
Veya Game Booster ile deneyebilirsiniz.
Bunlarda olmazsa klasörün içindeki Metin 2 ile açmayı deneyin.

metin2_logo.png

Diğer Metin 2 Konularım :
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-demircinin-el-kitabi-ne-ise-yarar.370759/
orum.gamer.com.tr/konu/metin-2-balik-tutma-taktigi.370623/
forum.gamer.com.tr/konu/metin2-m-fiyatlari.369893/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-kolyeler.369821/
forum.gamer.com.tr/konu/metin-2-hangi-item-hangi-efsun.371387/

Evet forumun kadim üyeleri, bu konuda size bu hatanın birkaç çözüm yolunu gösterdim. İyi forumlar !

Ekli dosyalar

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    74.1 KB · Görüntüleme: 571
Son düzenleme: