Yeniden C#

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Hepinize selamlar. 2014 yılında c# yapmaya çalışmıştım. Zorlandığım için 1 ay sonunda bırakmıştım ama tekrar başladım ve şu anda kolay geliyor. Şu ana kadar olan bilgimle bir program yaptım. Hocalarıma sormak istedim nasıl olduğunu. Neyse fazla uzatmadan bir adet fotoğraf ile örnekleyeyim. Programın boyutu normalde dahada düşük ama logolar yüzünden biraz boyutu yükseldi.

Eksiklerim olabilir affınıza sığınıyorum.

master.png

VirusTotal: https://www.virustotal.com/#/file/6...fe00897277f1d597b5bfacc471cb031a985/detection

Dosya: http://www.dosya.tc/server9/c8f2g7/MasterProgramming.exe.html

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Basit bir yazılım olmuş ve kod kısmında gereksiz derecede karmaşa, fazlalık var performans optimizasyonu zayıf bu da kod yapısından kaynaklanmakta.
Açıkcası bu uygulama ile profilinde belirttiğin %15'lik durumun çeliştiğini düşünüyorum bence %15 yerine %1 yazmalıydın.
Başarılar..
İyi forumlar..

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Basit bir yazılım olmuş ve kod kısmında gereksiz derecede karmaşa, fazlalık var performans optimizasyonu zayıf bu da kod yapısından kaynaklanmakta.
Açıkcası bu uygulama ile profilinde belirttiğin %15'lik durumun çeliştiğini düşünüyorum bence %15 yerine %1 yazmalıydın.
Başarılar..
İyi forumlar..

Tek yapabildiğim programın bu olduğunu düşünüyorsun galiba :D . 1-1.5 aydır kodlama yapıyorum benden profesyonel optimizasyon yapmamı istiyorsun neyse sanada kolay gelsin.

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1, 1.5 ayda 15%. İyi iyi güzel. 2 haftaya da 90% olur bu ivmeyle. Yeni bir profesyonel doğuyor!

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tek yapabildiğim programın bu olduğunu düşünüyorsun galiba :D . 1-1.5 aydır kodlama yapıyorum benden profesyonel optimizasyon yapmamı istiyorsun neyse sanada kolay gelsin.
"Şu ana kadar olan bilgimle bir program yaptım" şeklinde yazmanız ve koyduğunuz yazılımın kod kalitesi üzerinden giderek bu tarz bir yorum yaptım ben kahin değilim, sizin yapabildiğiniz başka yazılımları paylaşmadığınız sürece bilemem dimi ?
Yazdıklarım eleştiri niteliğindedir, Profesyonel optimizasyon değil %15 yazmanızın üzerinden bir beklenti duydum %15 bilen birisi en basit örneğiyle null kontrolünü tek if yapısında || operatörleriyle bitirebilir.
Eleştiriyi kaldıramadığınızı belirtirseniz bir daha eleştirmem. İyi forumlar.