GTA 6 - Sistem Özellikleri Ne Olucak Yardım Konusu!

Güzel Oldumu ?

• Evet!

Kullanılan: 3 60.0%
  • Hayır.

Kullanılan: 2 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

YusufEmre456

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba Saygı Değer Kardeşlerim Sizlere
GTA 6 Sistem Özellikleri Nolucak Onu Konuşucaz Hemen Geçelim!
GTA 6 Altı Kötü Sistemle Oynanabilir Ama Kasar Gta 6 Grafikleri Ekranı Yakacaktır!
gta 5 e GTA 6 Modları Geldi Bu Modlarda Yeni Araba Hava Grafikleri Ve Fiziği Arttırdılar
GTA 6 Yeni Ve Büyük Bir Harita Geldi (Map) Ona Göre Grafik Artabilir Tabi Peki Ben Sistem
Özellikleri Nolucak? Ayrıntılı Şekilde Anlatalım Her Fizikli Oyunun Grafiği Vardır Ama Pek Sağlam Deyildir
Bence RAM Hala 8 Olcak RAM : 8GB
Ekran Kartı İyi Olmalı Bence GTX 750Ti Azıyla Oynanırsa Hem Yanar Hem Kasar
İşlemci Kesin i5 Olmalı Her İşlemci Sıcaklığı 50 60 Dereceye Çıkar Sistemin Sıcaklığıyla
İşlemci Yanabilir %90 İhtimalle Ama İyise Yanmaz Bazı Acemiler Saf Suya Bilgisiyarı
Sokuyolar Mantıklı Yöntem Ama İnternette Görmüştüm Yorum Onu Bide DerinDonduruyuca Koy
Demiştiler Orda Çok Gülmüştüm Yani İşlemci Önemli Ne Kadar İyi O Kadar Güzel !
GTA 6 VİDEO GÖRÜNTÜLERİ ALPHA GÖRÜNTÜ :
Bence Bu Oyun Herkezin Cebini Boşaltcaktır Bence steam Fiyatı 200TL Çıkabilir
Tabi Türk Usulü Crack Olmassa :D Eğer Oyun Çıkarsa Bilgisiyarlarınız Yanabilir

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    9.2 KB · Görüntüleme: 528

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Ekran Kartı İyi Olmalı Bence GTX 750Ti Azıyla Oynanırsa Hem Yanar Hem Kasar" Demişsin de, bu ekran kartı iyi değil ki oyunu kaldırsın. NFS Payback bile 1050-1060 gibi bir ekran kartı istiyorsa bu maksimumda oynamak için 1070 veya 1080 istemek zorunda. i5 işlemci X serisinden olacaksa iş görebilir. Sistem yakmak o kadar kolay değil, aklın varsa ve mangal yapmaya niyetli değilsen son dönem çıkan oyunları yüksek ayarlarda oynamaya çalışma.

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
Bu oyun 250 Türk Lirasını bulur. Bu Trailer'i bir de, tamamlanmışını görmeye gözüm yetmez. Ekran kartları hakkın da bir bilgim yok ama. :D

YusufEmre456

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Ekran Kartı İyi Olmalı Bence GTX 750Ti Azıyla Oynanırsa Hem Yanar Hem Kasar" Demişsin de, bu ekran kartı iyi değil ki oyunu kaldırsın. NFS Payback bile 1050-1060 gibi bir ekran kartı istiyorsa bu maksimumda oynamak için 1070 veya 1080 istemek zorunda. i5 işlemci X serisinden olacaksa iş görebilir. Sistem yakmak o kadar kolay değil, aklın varsa ve mangal yapmaya niyetli değilsen son dönem çıkan oyunları yüksek ayarlarda oynamaya çalışma.

Ben Gta 5 520M Oynadım Hem Yanmadı

Ben PUBG,Vb Benzeri Oyunları 520 M Denedim Azcıkın Kasma Var Yanmadı 2 Saatten Sonra

Kötü Olsa Bile Oynanır Ama Bilgisiyar Kapanır

0TL versen ne yazar sistem olmadıkça... Hem o Crack'in çıkması 3 ay alır.

3 Ay Sonrada Çıksa Ben Beklerim 179 Veririm Ama 250 Vermem 1080Ti Ve i7 Var Amam Ben Muhtemelen Cracki İndircem Ben O Parayla Overclock Yaparım

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0

Ben PUBG,Vb Benzeri Oyunları 520 M Denedim Azcıkın Kasma Var Yanmadı 2 Saatten Sonra

Kötü Olsa Bile Oynanır Ama Bilgisiyar Kapanır

3 Ay Sonrada Çıksa Ben Beklerim 179 Veririm Ama 250 Vermem 1080Ti Ve i7 Var Amam Ben Muhtemelen Cracki İndircem Ben O Parayla Overclock Yaparım
:D Allah herkese en iyi işlemci, en iyi ekran kartı, en iyi belleği, en iyi ısıqlı klavye ve mouse nasip etsin İnşAllah.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
olum sazanmısınız videodakinin modlanmış gta V olduğunu 5 yaşında çocuk bile anlar

KeremTokgz

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Video'daki modlanmış gta ıv.

Bu video gta 5 diye çıktı şimdi de gta 6 yapmışlar. fake trailer.

Üstteki arkadaş 5 yaşındaki çocukların anladığı şeyi anlayamadı sanırsam lul

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Kusura bakmayın ama niye bir şeyleri gözünüzde bu kadar büyütme gereği duyuyorsunuz? "Bilgisayarınız yanacakmış"...
Elbet bu zamanın sistem gereksinimlerinin biraz fazlası olacaktır ancak bu adamların çok satıp çok para kazanması lazım. Oyun çok aşırı grafiklerle çıkarsa konsollarda ve çoğu bilgisayarlarda çalışmayacak. Bir yapımcı niye daha çok kişiye hitap edebileceksin topuğuna sıksın?

GTA 6'nın "Alpha" görüntüleri kesinlikle çok kötü yapılmış bir fan fragmanı.

Son olarak bu oyunlar için korkunç paralar harcanıyor. Lütfen oynamak istediğiniz bir oyunu satın alın. Tam fiyatı fazla mı geldi? İndirime girene kadar daha ucuz olan alternatif oyunlara göz atın (bkz. Sleeping Dogs, GTA'nın diğer oyunları, Watch Dogs).​

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
GTA Online ile parayı kırıyorlar şu anda GTA 6 çıkmaz uzun bir süre.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yazıyı okurken ıq seviyem - lere düştü neyseki düzeldi

MrDaimon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Saygı Değer Kardeşlerim Sizlere
GTA 6 Sistem Özellikleri Nolucak Onu Konuşucaz Hemen Geçelim!
GTA 6 Altı Kötü Sistemle Oynanabilir Ama Kasar Gta 6 Grafikleri Ekranı Yakacaktır!
GTA 5 e GTA 6 Modları Geldi Bu Modlarda Yeni Araba Hava Grafikleri Ve Fiziği Arttırdılar
GTA 6 Yeni Ve Büyük Bir Harita Geldi (Map) Ona Göre Grafik Artabilir Tabi Peki Ben Sistem
Özellikleri Nolucak? Ayrıntılı Şekilde Anlatalım Her Fizikli Oyunun Grafiği Vardır Ama Pek Sağlam Deyildir
Bence RAM Hala 8 Olcak RAM : 8GB
Ekran Kartı İyi Olmalı Bence GTX 750Ti Azıyla Oynanırsa Hem Yanar Hem Kasar
İşlemci Kesin i5 Olmalı Her İşlemci Sıcaklığı 50 60 Dereceye Çıkar Sistemin Sıcaklığıyla
İşlemci Yanabilir %90 İhtimalle Ama İyise Yanmaz Bazı Acemiler Saf Suya Bilgisiyarı
Sokuyolar Mantıklı Yöntem Ama İnternette Görmüştüm Yorum Onu Bide DerinDonduruyuca Koy
Demiştiler Orda Çok Gülmüştüm Yani İşlemci Önemli Ne Kadar İyi O Kadar Güzel !
GTA 6 VİDEO GÖRÜNTÜLERİ ALPHA GÖRÜNTÜ :
Bence Bu Oyun Herkezin Cebini Boşaltcaktır Bence Steam Fiyatı 200TL Çıkabilir
Tabi Türk Usulü Crack Olmassa :D Eğer Oyun Çıkarsa Bilgisiyarlarınız Yanabilir
Allah (c.c) Kerim.

iPhone 8 - Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LordWanter600

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Console: qwewqerwfıpuegpıqewrfpekjrbhgeprgehr
Ben:?
Console:pfghtryou54üptlyjğüpo-prleğürpteürğlpreğpghl
Ben: :balta:
Console:fwegfkweğpgfweğlweğgplwegğp
Ben:Ne diyon lan zındıh.
Konuyu okurken aklıma gelenler.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Konuyu daha güzel yapsan daha hoş olurdu. Okurken sıkıcı geliyor...