TekkitTürk Beta - Sunucu kapatıldı

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Neden uzun sürenin ardından bir "Modded Server" açıldı. Ne güzel fakat konu tasarımı daha hoş olabilirdi. <3​

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Helal olsun sonunda bir modlu sunucu açtı biri tekrar mc ye dönem bakam
Neden uzun sürenin ardından bir "Modded Server" açıldı. Ne güzel fakat konu tasarımı daha hoş olabilirdi. <3​
la Azlaaz az bdo ya girde vs atak ninja kasıyom :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sürekli aynı oyunu oynamaktan sıkılmadın mı?, 1.7.10'daki bütün modları ezberledim en az 30kere falan nitradodan sunucu alıp baştan başladım artık 1.7.10 kesmiyor yani benim için biraz geçersiz bu cümle .s

+Bi modpaketine bakiyim dedimde çok az değil mi hiçbişey yapamazsınki bunlarla amaçsızca gelişilir sadece .s en azından galacticraft olsaydı uzaya giççez diyerekten gelişirdik ama hiç amaç yok hqm'de yok

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oynamayı bilseydim oynardım! fakat bilmiyorum :c

Steinfeld

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Normal minecraftın ömrünün tamamen bittiğini düşünüp tamamen modlu minecrafta geçiş düşüncemizden dolayı açıldı.
Ayrıca konu tasarımı ve sunucu sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak gün geçtikçe geliştirilecektir.
Rehber videoları çekmeyi düşünüyoruz.
Sürekli aynı oyunu oynamaktan sıkılmadın mı?, 1.7.10'daki bütün modları ezberledim en az 30kere falan nitradodan sunucu alıp baştan başladım artık 1.7.10 kesmiyor yani benim için biraz geçersiz bu cümle .s

+Bi modpaketine bakiyim dedimde çok az değil mi hiçbişey yapamazsınki bunlarla amaçsızca gelişilir sadece .s en azından galacticraft olsaydı uzaya giççez diyerekten gelişirdik ama hiç amaç yok hqm'de yok

Bu durumun farkındayız ve birkaç ay içerisinde kendi modpackimizi oluşturma fikrimiz var.
Fakat şimdilik hem basitliği, hemde stabilliği dolayısıyla Tekkit Classic kullanıyoruz.

Son düzenleme:

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuya girdim java 8 bende çalışmadıgı halde deniyim dedim j7 oldu konuda düzeltirsen iyi olur yani vazgeçme şeyimde vardı neyse :D
bana göre tekkit classic daha iyi olabilirdi tabii ki size kalmış şimdi deniyip oynuyacam modu nasılmış

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
sunucuya giriyorum timed out atıyor
düzeldi kendi internetimden kaynaklanıyormuş

Son düzenleme:

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helal olsun sonunda bir modlu sunucu açtı biri tekrar mc ye dönem bakam

la Azlaaz az bdo ya girde vs atak ninja kasıyom :D
lan yürüyün gidin açınca 3 kişi geliyor sıkılıp muhabbet ediyoz en son

oynamayı bilmek nedir yav hiç bilmeyen arkadaşlarım jei den recipe lere sol sağ tıklayarak öğrendi ne öğrendiyse ve zevkle oynuyorlar.....

Blodkary

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tekkit Türk Giriş Paketi (64Bit):

X86 32bit yokmu

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonunda ilk defa açık olan bir modlu sunucu görüyorum.Öbür sunuculardanda sıkılmıştım iyi oldu
BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM