Skyrim de devlere yaklasmayin !

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Belki bilmeyenler olabilir diye yaziyorum :lol:

Skyrim devleri kendlerine ozel gucleri vardir ve bu asiri gucu cok degisik bi yontemle gostermek istemisler :D
bir dev size dogru kosuyosa arkaniza bile bakmadan kacin cunki eger sizi yakalarsa ay'a kadar yolunuz var demektir :D

Skyrim-giant1-1024x640.jpg

devler buyuk bir ates yaniyorsa ve yaninda zirh esya kazan vb. seyler varsa buralarda 3-4 kisilik gruplar halinde bulunurlar
cogu yerde bulabilirsiniz fakat onemli olan tek sey onun sizi bulmamasi :D eger farkinda olmadan arkanizdan gelip vurursa kisa sureli
kalp krizi gecirebilirsiniz :lol:

birde komikli video birakip konuyu bitiriyim :lol:

iyi kacıslar :D

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu arkadaş için herşeyimi kullanıp sonra göreve gitmiştim ve görevde yanımda bir şey olmadığı için bossu bi türlü yenemiyodum sonra oyunu bıraktım .s

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Karakterimi yeni açtığım zaman bir dev kampından geçmem gerekiyordu. Geçerken dev beni gördü ve saldırmaya başladı. Kaçamayacağımı anlayarak 1 saat sonunda devi öldürdüm. İçinden çıkan altın da içler acısıydı.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Karakterimi yeni açtığım zaman bir dev kampından geçmem gerekiyordu. Geçerken dev beni gördü ve saldırmaya başladı. Kaçamayacağımı anlayarak 1 saat sonunda devi öldürdüm. İçinden çıkan altın da içler acısıydı.
evet pek degerli seyler vermiyolar :D