Minecraft Plugin Mesajı Değiştirme

alex1461

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler serverde her komut kullandigimda mesela feed yaziyorum solda server ismi yaziyor artik toksun diyor her komutta böyle hangi pluginden orayı degistiririm lütfen. Yardım edin skype hgorkem10 acill.

UstaAhmetCengiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Essentials plugini düzenlenerek yapılıyor, Ayrı bir plugin kullanılmıyor.

alex1461

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir şey soracam gm 1 yazincada oluyor ben hepsine tek tekmi yapacam skype varsa ekleyebilirmisin. Skype:hgorkem10

Essentials plugini düzenlenerek yapılıyor, Ayrı bir plugin kullanılmıyor.
bir şey soracam gm 1 yazincada oluyor ben hepsine tek tekmi yapacam skype varsa ekleyebilirmisin. Skype:hgorkem10

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ilk once Essentials.jar winrar ile açın ardından messages_tr yada messages.properties bunu açın ardından NotePad+ ile tüm mesajları değiştire bilirsiniz. Umarım Yardımım dokunmuştur.

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Özelden mesaj atarsanız ayarlı bir essentials atabilirim, tabi kendi düzenlemeniz daha iyi olur.

BatSteve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ctrl+f tuşu ile toplu mesaj değiştirme yapabilirsiniz. ( Ctrl+f yaptıktan sonra üstte bulunan menuden gerekli yeri açın)