Play.ArmaCraft.Net - Tarihe karışmaya değil, TARİH yazmaya geliyoruz! AKTIF! Her gün 19.00 EVENT!

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girmeden haritalar hakkında yorun yapmayınız, shader dediğim gibi bilgisayarım kaldırmıyor. Sunucumuz tam hazır sadece spawn haritasında son dokunuşları yapıyorum. Buildim kötü olabilir, alıntı değil en azından. Yorumun için teşekkürler.

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
emin ol sunucuya gelmeden herşeyi anlicak kadar tecrübem var

Emir Eskioğlu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı çok alıntı var Tarık. Discorddan mesaj at yardımcı oluyum.

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin nasıl bir arkadaş ilişkiniz var anlamış değilim önce Tarık sunucunuza ihanet ediyor birbirinize etmedik hakaret küfür bırakmıyosunuz sonra gelip konuya "Konu tasarımı güzel olmuş, piyasada ki diğer sunuculardan daha çok emek verilmiş ve ilgiyi hak ediyor. Başarılar dilerim!" gibi bir yorumu yapabiliyorsun ne diyeyim. Sunucuya gelirsek görselleri beğenmedim sistemler dersek her suncuda bulunan sistemler ekstra bi değişiklik göremedim. Pazar sistemine değinmek istiyorum , oyun içinde pazar sistemini teşvik edicek şeyler yapabilirsiniz /warp market -market var mı bilmiyorum var olarak yorum yaptım- yapmazsınız da pazarı aktif hale getirirsiniz böylece oyuncuların hem para kazanmasını hemde sistem olarak değişikliğe gidebilirsiniz ama yine diğer sunucular da gördüğüm bir şey özgün bir fikir yok. Ayrıca minigames mi oynuyoruz survival sunucuda koşu oyunun ne işi var? umarım başarılı olursunuz.

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı güzel olmuş, piyasada ki diğer sunuculardan daha çok emek verilmiş ve ilgiyi hak ediyor. Başarılar dilerim!
Daha çok emek verilmiş derken? Konuda sadece orman var dostum. Sunucunun daha fazla emek verildi belli olacak fakat şu an bu yorumu yapman..

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin nasıl bir arkadaş ilişkiniz var anlamış değilim önce Tarık sunucunuza ihanet ediyor birbirinize etmedik hakaret küfür bırakmıyosunuz sonra gelip konuya "Konu tasarımı güzel olmuş, piyasada ki diğer sunuculardan daha çok emek verilmiş ve ilgiyi hak ediyor. Başarılar dilerim!" gibi bir yorumu yapabiliyorsun ne diyeyim.
Nasıl bir arkadaşlık ilişkisinin olması ile bu yorumu atmamın hiçbir alakalı bir yanı yoktur. Sunucusunu gezdim ve beğendim. Bunuda buraya yazdım. Bizim aramızda olan sorun seni neden bu kadar ilgilendirdi? Konuda tartışmayalım varsa skype,Discord yazarsın.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin nasıl bir arkadaş ilişkiniz var anlamış değilim önce Tarık sunucunuza ihanet ediyor birbirinize etmedik hakaret küfür bırakmıyosunuz sonra gelip konuya "Konu tasarımı güzel olmuş, piyasada ki diğer sunuculardan daha çok emek verilmiş ve ilgiyi hak ediyor. Başarılar dilerim!" gibi bir yorumu yapabiliyorsun ne diyeyim. Sunucuya gelirsek görselleri beğenmedim sistemler dersek her suncuda bulunan sistemler ekstra bi değişiklik göremedim. Pazar sistemine değinmek istiyorum , oyun içinde pazar sistemini teşvik edicek şeyler yapabilirsiniz /warp market -market var mı bilmiyorum var olarak yorum yaptım- yapmazsınız da pazarı aktif hale getirirsiniz böylece oyuncuların hem para kazanmasını hemde sistem olarak değişikliğe gidebilirsiniz ama yine diğer sunucular da gördüğüm bir şey özgün bir fikir yok. Ayrıca minigames mi oynuyoruz survival sunucuda koşu oyunun ne işi var? umarım başarılı olursunuz.
Arkadaş gayet insani bir şekilde yorum yaptı, konuyu uzatmanın alemi yok. Diğer sunuculardan farklı özelliklerimiz var, siz dikkat etmemişsiniz. Koşu oyunu da minigames değil, tntrun gibi. Yemek sonrası tatlı gibi düşünebiliriz. :) Açılışta beklerim, yorumun için teşekkürler.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tartışma yaratan kişiler yorumlarını rapor edip sildirtirse sevinirim.

Makinemizi teslim aldık! Cumartesi sorunsuz bir şekilde aktifiz. Sürpriz etkinlikler olucak ara ara.

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin nasıl bir arkadaş ilişkiniz var anlamış değilim önce Tarık sunucunuza ihanet ediyor birbirinize etmedik hakaret küfür bırakmıyosunuz sonra gelip konuya "Konu tasarımı güzel olmuş, piyasada ki diğer sunuculardan daha çok emek verilmiş ve ilgiyi hak ediyor. Başarılar dilerim!" gibi bir yorumu yapabiliyorsun ne diyeyim.
Onlar için normal şeyler bunlar :D

drawwdev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Almanya lokasyon olup ve 0 ping olması ?
Türkiye'den alınan makinelerde bile 10 ile 40 arasına çıkabiliyor ping (İnternet bağlantısına göre tabi ki uzaklık yakınlık faktörüne de bağlı) böyle bir şey mümkün değil.
Pek Türk sunucularda oynayan birisi değilim. Sadece gözüme çarptı konunuz. Böyle büyük bir sözle çıktıysanız yola bence daha fazla çalışmanız gerek. Başarılar dilerim.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Almanya lokasyon olup ve 0 ping olması ?
Türkiye'den alınan makinelerde bile 10 ile 40 arasına çıkabiliyor ping (İnternet bağlantısına göre tabi ki uzaklık yakınlık faktörüne de bağlı) böyle bir şey mümkün değil.
Pek Türk sunucularda oynayan birisi değilim. Sadece gözüme çarptı konunuz. Böyle büyük bir sözle çıktıysanız yola bence daha fazla çalışmanız gerek. Başarılar dilerim.
0 ping derken pingin her zaman 0 olacağını kast etmedim, almanya lokasyon sunucularda ping 300'e ulaşabiliyor fakat farklı şeyler kullanıyoruz. Makinemiz gerçekten çok iyi bir alt yapıya sahip. Bilgilerini konu güncellemesinde paylaşacağım. Yorumun için teşekkür ederim, açılışta beklerim...

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Web sitesinin çalışmaları başladı! Son adımlar hızla ilerliyor!