Hadi ramazan için bir sunucu açalım!

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yapıcak birisi varsa bi zahmet @ServetPro nun yapıcağı şekilde yapmasın
Ben yapıcağım beklemede kalın, konu ile ilgili ayrıntılı bilgi ilerliyen zamanlarda hem bu konu içerisinde hem de ek olarak konu açarak bildireceğim.
aklındaki mapı biraz daha aydınlatıcı bir şekilde açıklarmısın?

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben yapıcağım beklemede kalın, konu ile ilgili ayrıntılı bilgi ilerliyen zamanlarda hem bu konu içerisinde hem de ek olarak konu açarak bildireceğim.
aklındaki mapı biraz daha aydınlatıcı bir şekilde açıklarmısın?
Medieval Rustic Inn Minecraft Project
şunu bi adaya inşa ediceksin boş mapa skyblock gibi düşün sonra havada uçan bi kaç ada daha olucak merdivenle bağlayabilirsin birbirlerine her adada farklı bir şey olucak birinde parkur diğerinde build yapılabilen alan birinde disco ve merkezdede bar olucak işte ve kesinlikle masalara oturabilelim
Floating Inn Minecraft Project
şunun gibi ama çok küçük bu :D

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Medieval Rustic Inn Minecraft Project
şunu bi adaya inşa ediceksin boş mapa skyblock gibi düşün sonra havada uçan bi kaç ada daha olucak merdivenle bağlayabilirsin birbirlerine her adada farklı bir şey olucak birinde parkur diğerinde build yapılabilen alan birinde disco ve merkezdede bar olucak işte ve kesinlikle masalara oturabilelim
Floating Inn Minecraft Project
şunun gibi ama çok küçük bu :D
Aklımda şu var Son attığın " Floating Inn Minecraft " Projesindeki ada gibi 4 tane ada düşün kare şeklinde birbirine bağlandıklarını her adada farklı farklı şeyler şeylerden kastım birinde parkur diğerinde disko ötekinde başka bir oyun gibi.
4 tane ada yı kare şeklinde koyduğumuzu düşün ortasınada havada bir tane bar masalara oturabileceksiniz ancak barmenden sağ tık yapıp içki almaya çalıştığında " Ramazan ramazan Tövbe estağfurullah " gibi bir mesaj tabi daha mizahi bir mesaj olucak şimdilik örnek verdim sadece bunu diyip envanterinize ayran vericek nasıl?

Son düzenleme:

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence eğlenmek adına ilginç komutlar olabilir :3 atıyorum : /hurma yazarsak hurma yeriz. Eğer iftardan önce yersek "ALLAH IS WATCHING DON'T DO IT" gibi mesajlar gelebilir. Sonra yersek de güç , hız , zıplama 10 versin.

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence eğlenmek adına ilginç komutlar olabilir :3 atıyorum : /hurma yazarsak hurma yeriz. Eğer iftardan önce yersek "ALLAH IS WATCHING DON'T DO IT" gibi mesajlar gelebilir. Sonra yersek de güç , hız , zıplama 10 versin.
Güzel bir düşünce aslında. Not aldım değerlendiriceğiz. :)

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aklımda şu var Son attığın " Floating Inn Minecraft " Projesindeki ada gibi 4 tane ada düşün kare şeklinde birbirine bağlandıklarını her adada farklı farklı şeyler şeylerden kastım birinde parkur diğerinde disko ötekinde başka bir oyun gibi.
4 tane ada yı kare şeklinde koyduğumuzu düşün ortasınada havada bir tane bar masalara oturabileceksiniz ancak barmenden sağ tık yapıp içki almaya çalıştığında " Ramazan ramazan Tövbe estağfurullah " gibi bir mesaj tabi daha mizahi bir mesaj olucak şimdilik örnek verdim sadece bunu diyip envanterinize ayran vericek nasıl?
güzelde adaları kare yapma ada yap...

Minedragon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ramazan serverleri baya iyi oluyo geçici olsa bile şahsen güzel bir ortam olur açılırsa.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zevkli olur. Katılırım. Hele bir de pide eklerseniz texture ile birlikte sjsjsjsj

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ramazan süresince 3gb ram'a sahip makine sağlayabilirim.

Otomatik zaman sistemi olmalı.
Sunucu sadece sohbet üzerine kurulmamalı. İçerisine eğlence katılmalı.

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Eğer böyle bir proje olur ve makineyi sağlarsan bence güzel bir ortam oluşturabiliriz. Tabii yardım da etmek isterim :3

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Özel den mesaj atıyorum, gerekli olan diğer şeyleri konuşuruz eğer istersen.

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düz pluginsiz 1.12.2 survival bir server aç millet kafasına göre takılır isteyen kendi evini yapar milletle sohbet eder. Gerekirse PVP'yi kapatırsın :D
Pluginsiz derken bir kaç plugin olursa fena olmaz, mesela claim atma, world edit, world guard, /login pluginleri vb... (1.12.2 için bu pluginler vardır mutlaka).
Veya modlu bir server açabilirsin ama ram ihtiyacı artacaktır (açacaksan önerim: SkyFactory, Pixelmon.)

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fikri ortaya attım yapmasıda bana düşer güzel bir fikrim var ve gelişiyor :D Gelecek ramazanda açmayı düşünüyorum öyle ara sıra ilerletiyorum çok zor bir şey değil aslında ama ben abartıyorum acelem yok diye

Son düzenleme: