FuryNetwork.Nitrado.Net - Yazına 2x Eğlence Katmaya Hazır Ol - Hiçbir sunucuda olmayan sistemler.

MyLittleKinghy01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

FuryNetwork.png

ayraç..png

hakkımızda.png

Öncelikle neden bizim sunucumuza geleceğinizi söyleyeyim.
Bizim sunucumuzu diğer sunucualardan ayıran özelliklerle başlayalım
Öncelikle saygılı küfürsüz bir ortam
Kazı kazan, özel pet , banka soygunu , 3d İtemler ve bunlar gibi birçok sistem
Şimdide biz kimiz ondan bahsediceğim benim bu 4. sunucum bundan önce birçok kez minecraft sunucusu açtım
fakat tutmadı saldırı oldu vs. 2. açtığım sunucu biraz online çekti oda patladı.
Şimdi ise azim edip Minecrafta hükmede bilecek güçte bir sunucu açtım Kodlama olarak Javascript,Java,C
dillerini tamamen olmasada birşeyler yapabilecek kadar biliyorum şimdi ise sunucumu neden açtım ona gelelim.
Sunucuyu açmamın nedeni Yeni bilgisayar almayı düşünüyorum yaklaşık 800 900 lira kadar eksik var onu tamamlamak
maksadıyla sunucu açmaya karar verdim bir diğer amacım ise diğer sunuculardan iyi kaliteli oynanabilir bir sunucu yaratmak
Sende bana destek olmak istiyorsan sunucumda oyanayabilirsin.

Özellikler.png

ayraç..png

images.jpg
MAKİNA
İşlemci : i3 8100 3.6ghz 4Cr/6Th
Ram : 8GB (3400MHZ)
Lokasyon : Türkiye
Kapasite : 100
Ödenmiş Sunucu Ayı : 6
ayraç..png

sunucubilgileri.png

*-Oyuncu Fikirleri-*
Sizden gelen öneriler bizim için değerli.
Yapılan her öneri dikkate alınıp sunucuya yansıtılıyor.
Sunucumuz istekleriniz ve önerileriniz doğrultusunda şekilleniyor.

< DESTEK >
Sunucumuzda bir sıkıntı yaşadığınız takdirde isterseniz forumlarımız üzerinden oyuncularımızla fikir alışverişinde bulunarak isterseniz www.MineBrave.com/destek adresinden bizlerle iletişime geçerek sorununuz hakkında yardım talep edebilirsiniz.

< İLGİLİ YÖNETİM >
Sunucumuzda sizinle bir arkadaş samimiyetinde ve sürekli iletişim halinde bulunan bir yönetim ekibimiz mevcuttur. Oyun içi sorunlarınızdan tutun günlük hayattaki sıkıntılarınıza kadar konuşmaya ve sorunlarınızı çözmek için yardımcı olmaya hazırdırlar.

< EKONOMİ >
Sunucumuzun alanında uzman yetkilileri ekonomiyi hem oyuncuya hem de sunucunun dengesine göre en doğru şekilde hazırladı.
Zaman içinde sunucu gidişatına göre asıl şeklini alacak ekonomimiz sizleri ne madur ne zengin edecek herkese eşit davranmaya çalışacaktır.

< ADELETLİ OYUN >
Oyun içerisinde bir sorun yaşadığınızda iki tarafı da düşünerek hareket etmek zorundayız. Objektif bakış açımız ile bu mümkün. Fakat bir gerçek var ki çoğu olayda bir haklı bir haksız taraf bulunmaktadır ve her zaman haklı taraf siz olmayabilirsiniz.
Ayriyetten yakında aktifliğine kavuşacak olan hile koruma sistemimiz sayesinde hakkınızın yenmesine karşı durarak adaletli bir oyun sağlamayı hedefliyoruz.

< EĞLENCE >
Kesinlikle, belirrtiğimiz kurallara uyduğunuz takdirde biz sizler için bir yetkili değil bir arkadaş gibi olacağız.
Kimi zaman etkinliklerle, kimi zaman oyunlarla, kimi zaman ise sohbetteki muhabbetlerimiz sayesinde sizlerle keyifli vakit geçireceğiz. Kuralara bakabilmek için /kurallar

< ASKERİ RÜTBE >
Sunucumuza ilk giriş yaptığınızda en alt sınıftasınızdır.
Zaman geçtikçe belinizi doğrultmaya ve daha üst sınıflara geçmeye başlarsınız.
Üst sınıflara doğru yükselmeye başladıkça paranın gücünü anlamaya başlayacaksınız, üst sınıflarda olmanın size getirileri olacaktır.
Bu getiriler başlıca yeni bir Hammadde Alanı, Eşya Setleri, Sunucuya Özel Para Birimleri ve ya Özel Eşyalar olabilir.
Sınıf ve ya bir diğer adıyla Rütbe Sisteminin genel amacı güçlü ile güçsüzü ayırmaktır.
Sana gücünü göstermen için bir şans veriyoruz, iyi kullan !
Sunucumuzdaki bütün rütbe ve hammaddeler özenle hazırlandı, kaliteli yapılar ve kaliteli eklentiler ile en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

< KASALAR >
Eğlence arıyorsan ve biraz olsun şansına güveniyorsan kesinlikle yeni Kasa sistemimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.
Belirli ücretler ve ya gereksinimler karşılığı kazanacağınız Anahtarlar ile kasa açıp Rastgele Eşyalar kazanabilirsiniz.

< BOSS ADALARI >
Özel Boss Adamızda bulunan canavarlar ile savaşabilir, onları yenmen durumunda ise özel ödüller kazanabilirsin!
Biraz tehlikeli, ama buna değecektir.
ayraç..png

Screenshot_1.png

Banka soygunu
maxresdefault.jpg

Çok evcil petler
novaskin_minecraft_wallpaper_ben_and_his_dog_by_rubeccaknight-d6fdd62.png

Ve Kazı Kazan
Adsız.png
görseller.png

edit.png
banka.png
lapis.png
rütbehammadde.png

Ekli dosyalar

• ayrac.png
    ayrac.png
    35.3 KB · Görüntüleme: 601
  • 4419-e4555dd585d538f590ae797f098c56a4.png
    4419-e4555dd585d538f590ae797f098c56a4.png
    868 bayt · Görüntüleme: 532
Son düzenleme:

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her şey güzele benziyor. Bi uğramam lazım. Başarılar dilerim.

KalpsizBaskan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı güzel daha sonra server buildleride güzel fakat banka soygunu plugini biraz RPG Sunucusuna benzetmiş başka sıkıntı yok. BAŞARILAR DİLERİM.

YamannT

Yaman
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

EmirBey12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
reis sw açılmıyor cant host resolve hostname diyor

Fireshadow1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
wtf hiçbir sunucuda olmayan sistemler mi xd banka soygunu şu an youtubede binlerce kez izlenirken sizin bunu demeniz biraz garip.