Minecraft Sunucularında Yetkili Olmak İstiyorum

baki2332

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba 2.5 yıldır adminlik yapıyorum ara versemde yaşım 20 6 7 yıldır oynuyorum 2.5 yıl öncede adminliğe başladım adminlik yaptığım sunucular
MinerNetwork Play.MinerNetwork.org [Hileli Faction] [SkyPvP] [ConConCraft] Sunucuları!
GameMaster http://i.hizliresim.com/qvEO53.png nickim TheYusaNuh bu arada
Üstteki 2 sunucu birbirine bağlı sunucular 2 yıl boyunca açık kaldı nerdeyse birçok kez açılıp kapansada online yüksek bir sunucuydu
TitanCraft
NothinqMC
Discord kullanıyorum CoPeR#2175
Fakat discord sunucusu açıcak kadar bilgili değilim.
Build Pl ve Skript bilgim olmasada serveri bana emanet edicek kadar güvenebilirsiniz.
Oyuncularla ilgilenir sunucuyu düzende tutarım.
Bu arada beni belki yetkili alırkende görmüşsünüzdür o sunucu kapandı yani kuruculukta yapıcaktım tam olmadı
Discordda aktifim ekleyebilirsiniz
Mikrofonum yok
Neden seni seçeyim diyorsanız bu konuyu açma sebebim güzel sunucularda online yüksek sunucularda ilgilenmeyen adminler
Yaşı max 15 16 olan adminlerin gereksiz yetki kullanması triplere girmesi oyunculara karışması gibi saçmalıklar oluyor
Ben oyuncularla sohbet eder ilgilenirim yaş ayrımı yapmam ama olgunluğa dikkat ederim
Saygılarımla oyun ismim TheYusaNuh bekliyorum.
Discord: CoPeR#2175

Ekli dosyalar

• saa.PNG
    saa.PNG
    458.1 KB · Görüntüleme: 287
Son düzenleme:

blockloc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server ip MCCRAFT361.aternos.me
discord gerek yok

baki2332

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server ip MCCRAFT361.aternos.me
discord gerek yok
Yazmayı unutmuşum o kadar serverdan sonra aternos serverde hiçbir şekilde oynamam aternos server ile bi yere gelinemez sonuçta
40 50 online yapıp 1 2 yıl açık bir sunucu yapamazsın