Topluluk Ürünü {Okulda Bir Gece} Türkçe Seslendirilmiş Yepyeni Bir Korku Haritası -1.12.2-

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uzun bir aradan sonra herkese merhaba arkadaşlar.Şu sıralar minecraft için çok durgun günler olduğunu söyleyebiliriz.Forumda da görüldüğü gibi harita yapımı epey azaldı.Fakat 1.13 sürümünden sonra harita yapımında bir hareketlilik olabileceğini düşünüyorum.Yaklaşık 1.5 yıl önce yapmış olduğumuz "Yassıkaya" haritasına güzel bir ilgi vardı.Bundan sonra bir harita daha yapacağımı kanallara belirtmiştim.Yaklaşık 35 saatlik bir çalışma sonucu haritanın yapımı tamamlandı. Yassıkaya'da yaptığımız hataları bu haritada yapmadığımızı düşünüyorum.Eleştiri yazmak elbette serbest,bunu engelleyemem.Fakat seviyesiz eleştiri yapan ve iğneleme amacı bulunan arkadaşlar eski haritada olduğu gibi bir yanıt beklemesin.Haritada armor stand ve mob kullanımını arttırdım. İyi oyunlar diliyorum.

2018-07-21_14.04.03.png

2018-07-21_14.13.34.png

2018-07-21_14.05.45.png

2018-07-21_14.05.12.png

2018-07-21_14.07.19.png

2018-07-21_14.08.37.png

2018-07-21_14.10.04.png

2018-07-21_14.10.48.png

DPV22z.jpg

1.12.2'de oynanması gerekir.

gqz8XR.jpg

Texture Pack
Command Block
Builder

gorkem_

Builder
SerkanKayaTR
Fehim Pasa

Senarist
Alpagut
gorkem_

Tester
PandorasVI
Fehim Pasa

Seslendirme
Resul Bey

ojP3y9.jpg

Hikayemiz İstanbul'da özel bir okulda geçmektedir.Bu okul çok kısa zaman önce paranormal olaylardan dolayı kapatılmıştır.Karakterimiz Serhat'ın oğlu bu okulun bahçesinde oynamak için dışarı çıkar.Uzun süre oğlundan haber alamayan Serhat okulun bahçesinde oğlunu bulamaz ve içeri girmiş olabileceğini düşünerek okulun elektrik sigortalarını açıp içeri girer.Hikayemiz okulun girişinde başlamaktadır.

HARİTA İNDİRME LİNKİ
Okulda Bir Gece v3

VİRUSTOTAL
VirusTotal

NOT:Rarın içinde iletişim adresim vardır.Harita hakkında sorularınız var ise özel olarak oradan sorabilirsiniz.Kısa bir soru var ise konu içinden de sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
hll olsun başka bir şey demiyorm güzel olmuş harita

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Elinize sağlık, ters duran oda çok hoş bir fikir, Minecraft oynayan biri değilim ancak oynuyor olsaydım bu haritayı denerdim kesinlikle.

Ancak söylemek istediğim bir şey var, umarım oyunda konuşabileceğimiz npcler vardır, yıllar önce harita yapmaya kalkıştığımda bol bol npc koyuyordum şahsen. Bir de, fotoğraf çekerken gölgeler çok kötü durmuş, shader mod falan kullanırsanız seviye atlayacaktır konu.

Son düzenleme:

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elinize sağlık, ters duran oda çok hoş bir fikir, Minecraft oynayan biri değilim ancak oynuyor olsaydım bu haritayı denerdem kesinlikle.

Ancak söylemek istediğim bir şey var, umarım oyunda konuşabileceğimiz npcler vardır, yıllar önce harita yapmaya kalkıştığımda bol bol npc koyuyordum şahsen. Bir de, fotoğraf çekerken gölgeler çok kötü durmuş, shader mod falan kullanırsanız seviye atlayacaktır konu.

Öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için.Fakat üzülerek söylemek isterim ki Armor standler haricinde ekstra mob npcsi koymadım.Çünkü hikaye ve harita dizaynına göre,custom npcyi sadece karakterin oğlu için ekleyebilirdim.Ona da eklemek istemedim.Bence NPC daha çok aksiyon macera haritalarında güzel olur gibi geldi bana.Ek olarak haritanın ışıklandırması dediğiniz gibi kötü duruyor. Shader kurup en kısa zamanda fotoğrafları güncelleyeceğim.

Bbatuhanxdm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritayı denedim fevkalade olmuş cidden başarılarınızın güzel olması dileğiyle
Bende bir korku haritası yapmıştım 2 hafta önce daha sunmadım ses efektlerini ayarlayabiliyorum eğer tekrardan bir harita yapacaksanız yardımcı olurum
Discord : #1680

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haritayı denedim fevkalade olmuş cidden başarılarınızın güzel olması dileğiyle
Bende bir korku haritası yapmıştım 2 hafta önce daha sunmadım ses efektlerini ayarlayabiliyorum eğer tekrardan bir harita yapacaksanız yardımcı olurum
Discord : #1680
Çok teşekkürler yorumunuz için.Yeni haritayı yakın zamanda yapmayı düşünmüyorum.Müsait olduğum zamanda güzel de bir hikaye olursa yardım ederim tabii.

LucasNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oynayan birisi değilim, yaparım haritayı sunarım arkadaşlarıma oynasınlar diye fakat hikaye biraz daha uzun olabilirdi boş zamanlarında ona biraz daha uzun hikaye yazabilirsin, seslendirme bol armor stand olduğuna göre gerici olduğu belli Konu düzenlendiği zaman güzel duracaktır puanım 5 üzerinden 3.

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oynayan birisi değilim, yaparım haritayı sunarım arkadaşlarıma oynasınlar diye fakat hikaye biraz daha uzun olabilirdi boş zamanlarında ona biraz daha uzun hikaye yazabilirsin, seslendirme bol armor stand olduğuna göre gerici olduğu belli Konu düzenlendiği zaman güzel duracaktır puanım 5 üzerinden 3.
Haklısınız,mevcut hikaye üzerinden oynanış süresini pek uzun tutamadık.Haritayı yapmadan önce senaryonun tamamen hazır olması daha sağlıklı olabilirdi.Bir daha ki haritamızda birçok şeyi geliştireceğiz.

Craxy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Güzel haritaya benziyor videosu bile çekilebilir.​

KomutTJava_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Basit bir harita fakat yinede emek var. Ayrıca umarım Latenin 3d modellerini alırken izin almışsınızdır yoksa dava filen açıyolar diye biliyorum.

Edit: Sonunda kıyafetleri oğlunun kıyafetiyle aynı giydirmeniz iyi bir detay olmuş, Ayrıca keşke oğlu direk golden_pickaxe modeline çevirip offhand'e koymak yerine. Offhandde air olursa tekrar koysaydı daha iyi olurdu.

Son düzenleme:

Pickup

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İndirdik bakalım güzel bir şey bekliyorum :şapka:

grkmkprl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Basit bir harita fakat yinede emek var. Ayrıca umarım Latenin 3d modellerini alırken izin almışsınızdır yoksa dava filen açıyolar diye biliyorum.

Edit: Sonunda kıyafetleri oğlunun kıyafetiyle aynı giydirmeniz iyi bir detay olmuş, Ayrıca keşke oğlu direk golden_pickaxe modeline çevirip offhand'e koymak yerine. Offhandde air olursa tekrar koysaydı daha iyi olurdu.

3D Modellerin yaklaşık 5 tanesini kullandım.Global bir harita olmaması ve kazanç sağlanmamasından dolayı sorun çıkaracaklarını zannetmiyorum.
Off hand kısmına gelince haklı olabilirsiniz harita biraz aceleye geldiği için eksikler ve teknik sorunlar mevcuttur.Bir sonraki haritamda teknik ve yapısal anlamda sorun olmayacağını düşünüyorum,teşekkürler.